Jak czytać wszystkie odpowiedzi Quora.com bez logowania

Muszę przyznać, że tak naprawdę nie przywiązywałem dużej wagi do Quora.com, społeczności, w której użytkownicy mogą wymieniać informacje między sobą. Z wyglądu wygląda to na zmodernizowaną wersję serwisu Ans.com firmy Yahoo, w której użytkownicy mogą zadawać pytania, a każdy może wtrącać się i publikować odpowiedzi lub odpowiedzi.

Jeśli natkniesz się na linki Quora w wynikach wyszukiwania Google, liście wyników innej wyszukiwarki lub linkach prowadzących do witryny z innych witryn, być może zauważyłeś, że Quora.com zaciera odpowiedzi na stronie po pierwszej. Jest to podobne do tego, w jaki sposób eksperci wymieniali się wcześniej, skutecznie zmuszając użytkowników do rejestracji, zanim będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich treści udostępnianych przez witrynę.

Nie dotyczy to jednak wszystkich stron odsyłających. Wystarczy przeczytać ten artykuł Techcrunch i kliknąć link „W jakich najbardziej surrealistycznych miejscach można odwiedzić”, który prowadzi do Quory. Gdy to zrobisz, zauważysz, że wszystkie odpowiedzi są od razu czytelne, nawet jeśli nie zalogowałeś się w serwisie.

Jak to może być? Łatwo. Quora wydaje się sprawdzać strony odsyłające i na tej podstawie wyświetla albo całą zawartość, albo tylko pierwszą odpowiedź.

quora Musisz być zalogowany, aby przeczytać tę odpowiedź

Akapit na pasku bocznym wyjaśnia uzasadnienie tej decyzji

Quora to społeczność dzieląca się wiedzą, która zależy od tego, czy wszyscy będą mogli się w nią zaangażować, gdy coś wiedzą.

Tak więc, nawet jeśli nie masz nic do powiedzenia na ten temat lub nie chcesz, musisz najpierw zarejestrować się, zanim będziesz mógł przeczytać wszystkie odpowiedzi zamieszczone na stronie.

Jeśli nie chcesz, możesz skorzystać z faktu, że Quora sprawdza odsyłacze, aby zdecydować, czy wyświetlić całą zawartość odwiedzającemu, czy tylko pierwszą odpowiedź.

Pozwól, że pokażę Ci, jak możesz przeczytać wszystkie odpowiedzi Quora.com bez uprzedniego zalogowania się.

  • Jeśli używasz przeglądarki Firefox, zainstaluj rozszerzenie RefControl. Użytkownicy Chrome mogą zamiast tego zainstalować Kontrolę odsyłaczy.
  • Wyjaśnię ci, jak to się robi w Firefoksie, rozszerzenie Chrome działa podobnie.
  • Naciśnij Alt i wybierz Narzędzia> Opcje Kontroli Ref
  • Kliknij Dodaj witrynę
  • Wejdź na quora.com
  • Wybierz niestandardowy i wpisz http://www.techcrunch.com/
  • Kliknij OK.

quora przeczytaj wszystkie odpowiedzi

Ponownie załaduj stronę Quora, do której chcesz uzyskać dostęp bez logowania i tak dalej, wszystkie niewyraźne odpowiedzi powinny być teraz widoczne w postaci czystego tekstu.

Aktualizacja: Jak wskazano w komentarzach, możesz także dołączyć /? Share = 1 na końcu adresów internetowych w witrynie Quora, aby od razu wyświetlić pytanie i wszystkie odpowiedzi na stronie.

Aktualizacja 2: W tym celu można również użyć dodatku Quora Sneak do Firefoksa.

Podsumowanie
Jak czytać wszystkie odpowiedzi Quora.com bez logowania
Nazwa artykułu
Jak czytać wszystkie odpowiedzi Quora.com bez logowania
Opis
Samouczek wyjaśnia, w jaki sposób uzyskać dostęp do wszystkich odpowiedzi na pytania zamieszczone w witrynie Quora.com bez konieczności logowania się lub rejestracji.

Link do głównej publikacji