Instrukcje instruują, jak to zrobić

Jak pokroić mango, dodać więcej gigabajtów do iPoda Mini, zbudować papierową lampę stołową o geometrycznym kroju lub umówić się z dziewczyną, która jest daleko od twojej ligi? Odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych znajdują się na stronach Instructables, które są stronami społecznościowymi, pokazującymi ludziom, jak tworzyć i robić rzeczy. Dostępne są dwa rodzaje instrukcji i zależy to od autora, czy instrukcje są wideo lub zrzuty ekranu.

Odwiedzający mogą wybierać spośród dziewięciu kategorii, od sztuki po życie i technologię. Każda kategoria zawiera wiele instrukcji, w większości kilkaset, które dotyczą tak różnorodnych tematów, że czasem trudno je w ogóle klasyfikować. Szczególnie zainteresowała mnie kategoria Żywności, która pokazała mi, jak zbierać banany (niezbyt interesujące), kostki lodu tetris (cieplejsze), łatwe idealne naleśniki (jeszcze cieplejsze) i zrobić Han Solo w karbonowej czekoladzie! (fantastyczny).

Można znaleźć wiele instrukcji, które działają dobrze z dziećmi. Lubią je i zachwycają, ponieważ stworzyłeś coś, co wygląda ładnie i interesująco (nie nie krzesło elektryczne Lalki Barbie), ale pisz lub rysuj światłem, lodowymi klejnotami i wyskakującą piramidą. To świetna strona internetowa, która ma wiele do zaoferowania, sprawdź to.

Interesujące jest to, że możesz pobrać instrukcje w postaci plików pdf na swój komputer, aby je wydrukować lub skonsultować podczas tworzenia tego, co właśnie pobrałeś.

Witryna często zawiera listy sezonowe u góry. Obecnie na górze znajdziesz przepisy na świąteczną czekoladę i świąteczne słodycze, które możesz przeglądać, aby znaleźć te, które wyglądają najsmaczniej lub po prostu są gotowe, lub oba.

instruktażowe

Jest to jedna z najczęściej odwiedzanych stron, jeśli szukasz rzeczy do zrobienia własnymi rękami.

Link do głównej publikacji