FileFriend pomaga ukryć pliki wewnątrz plików JPEG

Bez względu na to, jak długie mogą być, tradycyjne hasła i bezpieczeństwo wdrożone na większości komputerów nie okazały się skuteczne, jeśli chodzi o pliki i foldery. W rzeczywistości można bezpiecznie powiedzieć, że gdy ktoś ma dostęp do komputera, ma dostęp do osobistych i prywatnych informacji tego komputera.

To gdzie FileFriend przydaje się. To małe oprogramowanie ukrywa tajne pliki w plikach .jpg. Obsługiwanych jest wiele formatów plików, które można chronić przed wścibskimi oczami za pomocą plików .jpg. Jedyne, co należy zrobić, to wybrać jedną z dostępnych akcji:

  • Pierwszym działaniem, które można podjąć, jest Rozdzielać. Operacja Podziel oznacza, że ​​plik jest pobierany i dzielony na wiele pod-plików. Parametry, zgodnie z którymi jest to wykonywane, mogą być ustawiane przez użytkownika lub automatycznie. Ten ostatni bit jest ważny, ponieważ pozwala komputerowi zadbać o wszystkie szczegóły związane z procesem.
  • Opcja JPK to ten, który pozwala użytkownikom zrobić zdjęcie .jpg i ukryć w nim inny plik. Może to być bardzo podstępne i zdecydowanie nie jest to coś, czego wielu ludzi by się spodziewało. Jest to również świetny środek ochrony bardzo wrażliwych informacji, na które użytkownicy mogą być paranoikiem.
  • Szyfrowanie funkcja jest dość oczywista, oferując pliki i uniemożliwiając złośliwym podmiotom przechwytywanie i czytanie wiadomości, plików itp.

FileFriend obsługuje również inne przydatne funkcje, w tym: konwersję formatu, zmianę rozmiaru obrazu, autoodtwarzanie, przeglądanie klatka po klatce, różne efekty graficzne i wiele innych.

FileFriend można pobrać bezpłatnie z oficjalnej strony narzędzia.

Link do głównej publikacji