Facebook Gameroom nie instaluje się, nie otwiera lub nie pobiera: oto jak to naprawić

Facebook Gameroom jest aplikacją natywną dla systemu Windows, która umożliwia korzystanie z różnych rodzimych gier i gier internetowych.

Aby cieszyć się grą z aplikacji w systemie Windows, najpierw musisz ją pobrać, a następnie uzyskać dostęp do gier na platformie.

Facebook Gameroom zapewnia graczom wyjątkowe i wciągające wrażenia z gry, a programiści, którzy chcieliby przesyłać swoje gry na platformę, czerpią korzyści z lepszego czasu uruchamiania aplikacji, zużycia pamięci i dostosowanych rozwiązań problemów takich jak wątki, debugowanie i praca w sieci.

Jak zawsze, z każdym wynalazkiem wiążą się pewne problemy.

Użytkownicy zauważyli obawy specyficzne dla aplikacji brak otwierania, pobierania lub instalowania na swoich urządzeniach.

Aplikacja jest dostępna do pobrania dla użytkowników systemu Windows. Gdy znajdziesz się w witrynie, kliknij Zainstaluj teraz, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami pobierania i instalacji. Wszystkie gry pojawią się w Gameroom z obydwoma poziomami i nagrodami.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo pobierania lub instalacji, ponieważ aplikacja znajduje się na białej liście większości programów antywirusowych.

Jak naprawić błędy Facebook Gameroom

 1. Jak rozwiązywać problemy z instalacją Facebook Gameroom
 2. Facebook Gameroom nie otwiera ani nie ładuje gier
 3. Co zrobić, jeśli proces pobierania gry nie zostanie zakończony

Rozwiązywanie problemów z Facebook Gameroom się nie instaluje

Jeśli Facebook Gameroom nie zostanie zainstalowany, oto co musisz zrobić:

 • Jeśli korzystasz z systemu Windows 7, zainstaluj Microsoft .NET Framework 4, a następnie pobierz aplikację Facebook Gameroom. Aby naprawić błąd instalacji, kliknij prawym przyciskiem myszy instalator Facebook Gameroom, a następnie kliknij Uruchom jako administrator.
 • Użytkownicy systemu Windows 10 nie muszą instalować Microsoft .NET Framework 4, jeśli aplikacja się nie zainstaluje.

Uwaga: jeśli używasz komputera biurowego, najpierw skontaktuj się z administratorem sieci, ponieważ niektóre organizacje mają ograniczenia dotyczące instalacji oprogramowania na swoich komputerach, więc jeśli takie zasady istnieją, nie będziesz mógł zainstalować Facebook Gameroom.

Rozwiązywanie problemów: Facebook Gameroom nie otwiera ani nie ładuje gier

Czasami problemem nie jest pobieranie lub instalacja, ale uruchomienie aplikacji. Jeśli gry nie działają w aplikacji, spróbuj ponownie pobrać Facebook Gameroom, a następnie wykonaj następujące czynności:

 • Przejdź do sekcji Pobrane gry
 • Kliknij X obok samej gry, co zatrzyma bieżące pobieranie lub usunie grę
 • Kliknij grę ponownie, aby pobrać ją ponownie
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy Gameroom, aby całkowicie go zamknąć
 • Otwórz to ponownie

Występują błędy, które mogą wystąpić w przypadku, gdy aplikacja nie otwiera się lub nie ładuje gier, takich jak „gra się zawiesiła” lub „Nie można zainicjować Direct3D”. Błędy te można rozwiązać, sprawdzając sterownik karty graficznej. Mówiąc o tym, jeśli uruchomisz Windows 10 Fall Creators Update, zapoznaj się z tym artykułem, w którym wymieniono serię szybkich kroków rozwiązywania problemów w celu rozwiązania typowych problemów z grą.

Upewnij się, że zainstalowałeś sterownik karty graficznej, ponieważ umożliwia on granie w gry 3D, takie jak te na Facebooku Gameroom.

Sprawdź, czy masz zainstalowane wymagania wstępne, takie jak DirectX 9.0c i czy akceleracja 3D jest włączona w ustawieniach wyświetlania.

Rozwiązywanie problemów: pobieranie gry nie kończy się

Jeśli problemem nie jest pobranie aplikacji, ale gra lub gry, oto co możesz zrobić, aby je rozwiązać:

 • Przejdź do strony głównej Facebook Gameroom

Facebook Gameroom

 • Poszukaj gry i spróbuj uzyskać do niej dostęp ponownie
 • Jeśli to nie wznowi pobierania, przejdź do listy Pobrane gry
 • Kliknij X obok konkretnej gry
 • Usuń grę
 • Spróbuj uzyskać do niego dostęp ponownie

Jeśli żadna z tych rozdzielczości dla każdego narzędzia do rozwiązywania problemów nie działa na komputerze, spróbuj zaktualizować przeglądarkę internetową do najnowszej wersji.

W przeciwnym razie możesz udać się do Facebook Gameroom i upuścić wiadomość lub użyć linku „Zgłoś problem” ze swojego profilu na Facebooku, aby skontaktować się z zespołem pomocy technicznej w sprawie Twojego problemu.

Jeśli chcesz całkowicie odinstalować Facebook Gameroom, w tym wszystkie jego wtyczki, bez utraty postępu wszystkich gier, wykonaj następujące czynności:

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy Początek
 • Wybierz Programy i funkcje

Facebook Gameroom

 • Znajdź Facebook Gameroom z listy
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Odinstaluj

Gdy zdecydujesz się odinstalować Facebook Gameroom, otrzymasz formularz opinii, który zostanie uruchomiony w bieżącej przeglądarce po zakończeniu dezinstalacji, i poprosi o opinię na temat aplikacji.

Mamy nadzieję, że powyższe rozwiązania pomogły ci rozwiązać napotkane problemy FB Gameroom. Skorzystaj z sekcji komentarzy poniżej, aby powiedzieć, które rozwiązanie działało dla Ciebie.

Link do głównej publikacji