Ezvid: Free Video Maker, Editor, Slideshow Maker dla YouTube

Oczywiście istnieje wiele programów i narzędzi, w tym Windows Live Movie Maker, których możesz użyć do zrobienia dobrego filmu — ale jeśli szukasz łatwego w obsłudze programu do edycji wideo i funkcji tworzenia pokazu slajdów, możesz chcieć sprawdzić Ezvid.

Jest to najłatwiejszy na świecie program do tworzenia filmów na komputery PC, dzięki któremu możesz nagrać wideo lub pokaz slajdów w mniej niż pięć minut. Jest całkowicie darmowy i działa dobrze na wielu różnych platformach Windows, w tym Windows 7, Windows Vista i Windows XP SP3.

Ezvid jest alternatywą dla złożonego i drogiego płatnego oprogramowania firm takich jak Wondershare, Photodex, Magisto, Animoto, Roxio, Adobe, Camtasia, Magix, Arcsoft, AVS, Cyberlink itp. Jeśli jesteś graczem, możesz znaleźć tę darmową edycję wideo oprogramowanie szczególnie przydatne do przesyłania przechwyconych filmów.

Jego przycisk „Dodaj multimedia” jednym kliknięciem pozwala wybrać filmy i zdjęcia z komputera, które zostaną wykorzystane w tworzeniu. Użycie przycisku „Dodaj tekst” pozwala dodawać slajdy tekstowe przy użyciu różnych czcionek i kolorów.

Za pomocą tego darmowego edytora wideo będziesz w stanie:

  1. Twórz filmy RPG
  2. Edytuj filmy
  3. Nagraj swój głos
  4. Twórz pokazy slajdów i zdjęcia z plików JPG, PNG, GIF itp.
  5. Zaimportuj wszystkie popularne formaty wideo, w tym AVI, WMV i MOV.

Możliwości audio Ezvid są również doskonałe. Ten darmowy edytor wideo zawiera 23 ścieżki dźwiękowe wolne od tantiem autorskich i praw autorskich, które są zgodne z prawem YouTube.

Nie pozwoli to jednak tworzyć filmów dłuższych niż 10 minut, ponieważ YouTube nie pozwala większości użytkowników przesyłać filmów dłuższych niż 10 minut. Co więcej, nie będzie można zaimportować dźwięku ani wyeksportować pliku wideo WMV.

Niemniej jednak, Ezvid jest idealny dla osób, które lubisz dzielić się swoimi dziełami na YouTube i do szkolnych projektów komputerowych. Obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się, jak działa.

Możesz pobrać go ze strony głównej. Kliknij tutaj, aby wypróbować więcej darmowego oprogramowania do edycji wideo dla systemu Windows.

Link do głównej publikacji