Emuluj i graj w Lineage 2 Revolution na komputerze [PRZEWODNIK 2019]

Istnieje wiele świetnych gier na PC, ale czasami po prostu chcesz zagrać w tytuł, który jest dostępny tylko na Androida.

Choć na początku może się to wydawać zniechęcającym zadaniem, możesz szybko i łatwo uruchamiać gry na Androida na PC za pomocą emulatora Androida.

Więc jeśli chcesz Zagraj w Lineage 2 Revolution na komputerze z systemem Windows 10, trafiłeś we właściwe miejsce.

Postępuj zgodnie z instrukcjami wymienionymi poniżej, a będziesz mógł uruchomić Lineage 2 Revolution na swoim komputerze w mgnieniu oka.

Niestety, nie ma jeszcze dostępnej wersji Lineage 2 Revolution na PC, więc jest to jedyny sposób, aby zagrać w nią na komputerze.

Ale nie martw się, po zakończeniu instalacji będziesz mógł grać bez opóźnień w komputerze! Po zainstalowaniu otrzymasz specjalne sterowanie na PC Lineage 2 Revolution, aby cieszyć się grą.

Oto jak grać w Lineage 2 Revolution na PC

  1. Śmiało i pobierz BlueStacks dzięki tej darmowej grze. Kliknij Pobierz BlueStacks na PC
  2. Na następnej stronie musisz ponownie kliknąć przycisk Pobierz, aby rozpocząć pobieranie emulatora BlueStacks na komputer z systemem Windows.pobierz bluestacks pc
  3. Następnie zostanie pobrany plik .exe dla BlueStacks-Installer. Po zakończeniu kliknij go i uruchom.instalacja bluestacks
  4. Jeśli pojawi się wyskakujące okienko „Czy chcesz uruchomić ten plik?”, Zignoruj ​​go. BlueStacks jest całkowicie bezpieczny i nie uszkodzi twojego komputera. Śmiało i kliknij Uruchom. uruchomić bluestacks
  5. Zrób to samo w następnym kroku, jeśli pojawi się pytanie „czy chcesz zezwolić na uruchamianie tej aplikacji na urządzeniu?” Kliknij Tak.
  6. Teraz już prawie jesteś. Śmiało i kliknij Zainstaluj, aby rozpocząć instalację BlueStacks na komputerze.
  7. Poczekaj na zakończenie procesu instalacji. Zgodnie z sugestią BlueStacks, możesz tymczasowo wyłączyć swój program antywirusowy. Nie martw się, nie wpuści wirusów. Po zakończeniu kliknij Zakończ.wyodrębnij bluestacks pc
  8. Teraz musisz poczekać kilka minut w kroku „Uruchamianie silnika” procesu. Jest to konieczne, aby emulator Androida mógł ocenić wydajność komputera i odpowiednio działać.uruchom bluestacks Windows 10 szt
  9. Następnie musisz zalogować się na swoje konto Google. Może to wydawać się denerwujące, ale w rzeczywistości jest to znak, że BlueStacks ma profesjonalne relacje z Google, dzięki czemu może pobrać dowolną grę lub aplikację na Androida na komputer. Jeśli jesteś już zalogowany przy użyciu konta Google, upewnij się, że go używasz.Konto google do logowania BlueStacks
  10. Ostatnim krokiem jest upewnienie się, że wszystko działa płynnie na komputerze. Śmiało i zainstaluj Lineage 2 Revolution. Gra pojawi się w podobnym oknie, jak to poniżej:

Jak widać, gra pochodzi ze sklepu Google Play i jest również bezpłatna. Zainstaluj, sprawdź, czy działa na Bluestacks. Następnie możesz pobrać dowolną grę na Androida, którą chcesz.

Sami przetestowaliśmy tę grę i możemy potwierdzić, że gra Lineage 2 Revolution na PC jest naprawdę imponująca, z ładną, płynną grafiką na PC.

Premia — instalując pierwszą grę, którą zobaczysz, otrzymasz także specjalne punkty. Będziesz wtedy mógł je wymienić na myszy do gier, subskrypcje premium i tak dalej.

premia za bluestacks

Proszę, powinieneś teraz być w stanie uruchomić Lineage 2 Revolution na PC bez żadnych problemów. Naszym zdaniem BlueStacks to najlepszy symulator PC dla Lineage 2 Revolution, więc używaj go bez wahania.

AKTUALIZACJA: od 2019 roku dostępna jest BlueStacks 4.

Wymagania PC dla emulatora są dość podstawowe — 3 GB pamięci RAM, 5 GB miejsca na dysku, Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 i zainstalowany DirectX 9.0c lub nowszy. Potrzebny jest także dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD, a do grafiki: obsługa OpenGL 2.0.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji