Zainstaluj, zainstaluj ponownie, uaktualnij, odinstaluj, napraw system Windows 7 / Vista / XP

Firma Microsoft uruchomiła nową witrynę pomocy skupiającą się wyłącznie na instalacji, ponownej instalacji, aktualizacji lub odinstalowaniu systemu Windows 7 i Windows Vista Windows XP. Jeśli planujesz teraz uaktualnić system Windows Vista do systemu Windows 7, jest to świetny zasób!

zainstaluj odinstaluj uaktualnij zainstaluj ponownie Windows

Zainstaluj, zainstaluj ponownie, uaktualnij, odinstaluj, napraw system Windows 7 / Vista / XP

Jest to bardzo wyczerpujący i pomocny zasób dla tych, którzy mogą planować instalację, ponowną instalację, aktualizację lub odinstalowanie systemu Windows 7, Windows Vista Windows XP.

Microsoft udostępnił również niektóre dokumenty dotyczące instalacji i aktualizacji systemu Windows 7. Zdobądź to tutaj.

W tym samouczku opisano, jak naprawić instalację systemu Windows 7. Czasami może się zdarzyć sytuacja, w której instalacja systemu Windows zostanie poważnie uszkodzona, a nawet uruchomienie przywracania systemu, sprawdzanie plików systemowych lub próba wykonania innych kroków rozwiązywania problemów nie pomoże, a Ty zaczynasz myślisz o ponownej instalacji systemu operacyjnego Windows.

W systemie Windows 8 instalacja naprawcza nazywa się „Odśwież komputer”. Zachowa twoje pliki i ustawienia osobiste bez zmian, ale reszta zostanie zresetowana do ustawień domyślnych. Wszelkie pliki do pobrania z App Store zostaną usunięte.

Przejdź tutaj, aby dowiedzieć się, jak zainstalować system Windows 8.1 na osobnej partycji.

Link do głównej publikacji