Dowiedz się, jak to się robi dzięki Wonder How To

Czy kiedykolwiek chciałeś wiedzieć, jak zawiązać węzeł Windsor, ponownie użyć starego komputera jako serwera lub podsłuchiwać zestaw słuchawkowy Bluetooth? Jeśli odpowiedź na jedno z pytań brzmi „tak”, może być przydatna witryna Wonder How To, która zawiera tysiące filmów instruktażowych.

Te filmy wyjaśniają rzeczy wizualnie, co często ułatwia zrozumienie, jak coś się robi lub tworzy.

Jeśli na przykład nigdy wcześniej nie wiązałeś węzła Windsor, ale musisz, możesz znaleźć wideo bardziej pomocne w zilustrowaniu tego, jak to się robi, niż instrukcje tekstowe lub graficzne.

Zastanawiam się, jak ma wiele kategorii, takich jak sport, oprogramowanie i żywność. Nie są one jednak widoczne na pierwszej stronie serwisu, ale możesz kliknąć ikonę menu, aby je wyświetlić. Jeśli po prostu przejdziesz na pierwszą stronę, zauważysz, że chodzi o gadżety i technologię, podczas gdy cała strona oferuje coś więcej.

Zastanawiam się, jak to zrobićzastanawiam się, jak to zrobić

Każda z kategorii jest dalej podzielona na kilka podkategorii, na przykład kategoria oprogramowania ma kategorię Photoshop i MS Office i inne. Filmy nie są hostowane w witrynie, ale na portalach wideo, takich jak YouTube i inne.

Filmy można komentować, oceniać, wysyłać do znajomych lub dodawać do zakładek — jest to zwykły zestaw sposobów interakcji na takich stronach. Listy odtwarzania członków są jednak doskonałym pomysłem. Członkowie mogą tworzyć listy odtwarzania na stronie, a każdy może je później obejrzeć. Lista odtwarzania może być na przykład związana z fitnessem, komputerem lub muzyką i zawiera kilka interesujących filmów tej kategorii.

Wymagana jest rejestracja, aby móc korzystać z niektórych funkcji i wyświetlać niektóre filmy wideo na stronie internetowej. Jest to szybki i bezbolesny proces, e-mail nie musi być weryfikowany i możesz od razu kontynuować surfowanie.

Prawdopodobnie najlepszym sposobem korzystania z witryny jest skorzystanie z wyszukiwania u góry, jeśli interesuje Cię konkretny sposób. Jeśli nie, możesz zainspirować się, przeglądając gorące i nowe kategorie na stronie głównej serwisu lub przeglądaj jedną z kategorii w witrynie, która najbardziej Cię interesuje.

Jeśli jest jedna rzecz do krytykowania, to brak orientacji lub kategoryzacji witryny. Chociaż możesz wejść do głównych węzłów, np. Photoshop, aby wyświetlić listę wszystkich filmów wideo z Photoshopem, nie można tego zrobić dla żadnego tematu, który nie jest skategoryzowany przez witrynę. To pozostawia wyszukiwanie jako najlepszą opcję znalezienia interesujących tematów, które nie są dostępne jako kategorie.

Podsumowanie
Dowiedz się, jak to się robi dzięki Wonder How To
Nazwa artykułu
Dowiedz się, jak to się robi dzięki Wonder How To
Opis
Wonder How To instruktażowy sposób na stronie internetowej i społeczności, który zapewnia filmy na różne tematy, od technologii po sport.

Link do głównej publikacji