Jak zmienić tapetę WhatsApp

Poniższy przewodnik poprowadzi Cię przez proces zmiany tapety popularnego oprogramowania do przesyłania wiadomości WhatsApp.

Chociaż wielu użytkowników aplikacji do przesyłania wiadomości wie już o możliwości zmiany tapety interfejsu, wciąż wielu nie wie o tym.

Możesz zmienić domyślny kolor interfejsu na zdjęcie swoich bliskich, każde inne zdjęcie, jednolity kolor, który wolisz niż domyślny, lub jedną z oficjalnych tapet WhatsApp.

WhatsApp oferuje możliwość zmiany domyślnego tła interfejsu czatu na dowolny obraz w telefonie, jednolity kolor, wybór oficjalnych tapet WhatsApp lub brak tapet.

WhatsApp: zmień tapetę

tapeta WhatsApp

Oto jak to się robi

  1. Otwórz WhatsApp Messenger na swoim urządzeniu.
  2. Wybierz Menu> Ustawienia, jeśli jesteś na ekranie głównym.
  3. Przejdź do Czaty> Tapeta.
  4. WhatsApp wyświetla wszystkie dostępne opcje, aby wybrać nową tapetę lub jednolity kolor

Wybierz galerię, aby ustawić dowolne zdjęcie znajdujące się w urządzeniu jako tapetę. Inne opcje obejmują wybór jednolitego koloru lub brak tapety.

Biblioteka tapet jest wyjątkowa, ponieważ jest to dodatek, który musisz zainstalować, zanim projekty staną się dostępne. Te projekty są zoptymalizowane pod kątem WhatsApp i mogą być stosowane jako tło, tak jak każdy inny obraz.

WhatsApp wyświetla podgląd, dzięki czemu wiesz, jak wygląda czat po zastosowaniu nowej tapety. Niektóre obrazy nie są odpowiednie jako obrazy tła, ponieważ mogą powodować nadmierny hałas w interfejsie lub utrudniać skoncentrowanie się na tekście w interfejsie czatu.

Pamiętaj, że możesz także ustawić tapetę, gdy czat jest otwarty. Wystarczy dotknąć ikony menu i wybrać tapetę, aby przejść do tego samego okna dialogowego. Tapeta jest ustawiona dla całego interfejsu, nie ma opcji używania różnych tapet dla poszczególnych kontaktów.

Tapeta jest widoczna tylko na twoim urządzeniu, nie jest widoczna dla kontaktów, chyba że udostępnisz zrzut ekranu interfejsu.

Podsumowanie
Jak zmienić tapetę WhatsApp
Nazwa artykułu
Jak zmienić tapetę WhatsApp
Opis
Poniższy przewodnik poprowadzi Cię przez proces zmiany tapety popularnego oprogramowania do przesyłania wiadomości WhatsApp.

Link do głównej publikacji