Dlaczego PayPal nie pozwala mi usunąć banku? Oto rozwiązanie

PayPal to prawdopodobnie największa i najbardziej znana usługa płatności internetowych. Jednak w ostatnich latach użytkownicy zaczęli szukać alternatyw, ponieważ PayPal wydaje się zbyt trudny dla niektórych z nich.

Jeden typowy problem, który pojawia się, gdy użytkownicy chcą usunąć bank, wydaje się być nadal nierozwiązany. Niemniej jednak, jeśli PayPal nie pozwoli Ci usunąć banku, mamy kilka rzeczy do polecenia.

Jak usunąć bank z PayPal?

1. Upewnij się, że wszystkie płatności są już przetworzone i nie ma żadnych oczekujących transakcji

Oczywiste jest, dlaczego PayPal zapobiegnie usunięciu banku, jeśli wszystkie dokonane płatności nie zostaną przetworzone, a transakcje będą w toku. Oczywiście w większości raportów użytkowników widzimy, że rzeczywiście nie mogą znaleźć czegoś podobnego, ale zachęcamy do wykonania podwójnej kontroli.

Upewnij się również, że wszystkie subskrypcje zostały odrzucone. To jest dość ważne. Wybierz Ustawienia (tryb), wybierz Płatności, a następnie Zarządzaj płatnościami automatycznymi. Tam, w ramach Aktywnych płatności, należy anulować wszystkie subskrypcje.

paypal wygrał't remove bank

Sprawdź wszystkie oczekujące transakcje, a jeśli problem będzie się powtarzał, zdecydowanie skontaktuj się z pomocą techniczną.

Jeśli masz już dość systemu PayPal, możesz usunąć konto, postępując zgodnie z tymi instrukcjami.

2. Skontaktuj się z pomocą techniczną

Teraz, jeśli spojrzysz na forum pomocy, wielu użytkowników jest bardzo zła na to, jak PayPal obsługuje te sprawy. I słyszymy, że problem z usunięciem banku jest bardzo wyniszczający. Przetestowaliśmy to jednak na naszym koncie i opcja usunięcia banku z konta działa dobrze.

Ze względu na swoje praktyki ochrony klientów PayPal automatycznie zapobiegnie usunięciu banku. Czasami nawet najmniejsza transakcja może do tego doprowadzić. Właśnie dlatego zachęcamy do robienia zrzutów ekranu i udostępniania ich zespołowi wsparcia PayPal. Możesz to zrobić za pośrednictwem Centrum rozstrzygania.

paypal wygrał't remove bank

Mamy nadzieję, że pomoże to rozwiązać problem. Jeśli znalazłeś sposób na rozwiązanie tego problemu, dobrze byłoby podzielić się nim z innymi czytelnikami w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji