Dlaczego nie mogę usunąć filmów z Twitcha?

Twitch jest obecnie wiodącą platformą, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe gier (lub innych) treści na żywo. Użycie jest płynne i intuicyjne po obu stronach, dla osób prowadzących kanały, np. Streamerów i przeglądających. Jednak niektóre streamery ostatnio napotkały problem, ponieważ z jakiegoś powodu nie były w stanie usunąć poprzednich transmisji. Podczas usuwania wideo pojawia się błąd Twitcha.

Jak już wiesz, możesz uzyskać dostęp do poprzednich transmisji i wziąć fragmenty jako wyróżnienia i usunąć je później. Z drugiej strony, oto co jeden streamer Twitcha udostępnił na oficjalnym subreddicie:

Otrzymałem powiadomienie, że biorę udział w teście, a teraz nie mogę usunąć poprzednich transmisji. Klikam przycisk potwierdzenia, ale nic się nie dzieje.

Postępuj zgodnie z instrukcjami poniżej, aby rozwiązać problem.

Dlaczego nie mogę usunąć poprzednich transmisji na Twitchu?

1. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i usuń pliki cookie

Chrome i Mozilla

 1. naciśnij Shift + Ctrl + Delete aby otworzyć „Wyczyść dane przeglądania» menu.
 2. Wybierz „Cały czas”Jako przedział czasu.
 3. Skoncentruj się na usunięciu „Ciasteczka’, „Obrazy i pliki z pamięci podręcznej”I inne dane witryny.
 4. Kliknij na Wyczyść dane przycisk.wyczyść pamięć podręczną Chrome Błąd Twitcha podczas usuwania wideo

Microsoft Edge

 1. otwarty Brzeg.
 2. naciśnij Ctrl + Shift + Delete.
 3. Zaznacz wszystkie pola i kliknij Jasny.

Pisaliśmy obszernie o problemach z kanałem Twitcha. Sprawdź te przewodniki, aby uzyskać więcej informacji.

2.Upewnij się, że nie ma żadnych wyróżnień z transmisji, którą próbujesz usunąć

 1. Upewnij się, że z filmu, który próbujesz usunąć, nie ma żadnych wyróżnień. W takim przypadku najpierw usuń je z sekcji Menedżer filmów. Przejdź tutaj, aby uzyskać do niego dostęp.Konsola konta Twitch Błąd Twitcha podczas usuwania wideo
 2. Po usunięciu wszystkich wyróżnień spróbuj ponownie usunąć film i, mam nadzieję, błąd Twitcha podczas usuwania wideo nie pojawi się.

3. Spróbuj usunąć klipy z innej przeglądarki lub ze strony Menedżera

 1. Alternatywnie zaloguj się do swojego konta Twitch z innej przeglądarki i spróbuj tego. Jedynym sposobem na usunięcie swoich filmów jest klient internetowy, więc próbuj aż do osiągnięcia sukcesu. Zdecydowanie zalecamy UR Browser, która jest zorientowaną na prywatność, opartą na Chromium alternatywą dla Chrome i Mozilli.
 2. Ponadto wydaje się, że wystąpił błąd w sekcji VoD, więc niektórzy użytkownicy nie byli w stanie usunąć z niej filmów. To, co powinieneś zrobić, to przejść do sekcji Menedżera filmów tutaj i usunąć z niej filmy.Konsola konta Twitch Błąd Twitcha podczas usuwania wideo

Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Mamy nadzieję, że udało Ci się naprawić błąd Twitcha podczas usuwania wideo za pomocą wyżej wymienionych kroków. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji