Czy mogę przywrócić stare wiadomości e-mail Hotmail z programu Outlook?

Z przykrością informujemy, że prawdopodobnie nie będziesz w stanie przywrócić utraconych e-maili z powodu przejścia z Hotmaila do Outlooka. Dużo, i mamy na myśli, że Mnóstwo użytkowników doświadczyło tego problemu, tracąc w ten sposób wieloletnie produkty i e-maile. Proces ten jest pozornie nieodwracalny, a wszystkie elementy przechowywane na serwerze zostały wyczyszczone po tym, jak program Outlook zastąpił Hotmaila jako klient poczty e-mail.

Można powiedzieć, że dotknięci użytkownicy są wściekli na to, co się stało z ich e-mailami, ale czy mogą zrobić coś, aby przywrócić przynajmniej niektóre e-maile?

Czy mogę odzyskać skasowane wiadomości e-mail?

Teraz, mimo że wsparcie Microsoft ma podstawy prawne z warunkami licencji i umowami, w których zwalniają odpowiedzialność, użytkownicy powinni być dokładniej poinformowani o negatywnym wyniku przed dokonaniem przejścia. Wspomniany punkt warunków licencji to:

„6. Zakłócenia usług i tworzenie kopii zapasowych
Dokładamy wszelkich starań, aby Usługi były zawsze aktualne; jednak wszystkie usługi online ulegają sporadycznym zakłóceniom i przestojom, a Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia lub straty, które możesz w związku z tym ponieść. Należy regularnie wykonywać kopię zapasową treści przechowywanych w Usługach. Posiadanie regularnego planu tworzenia kopii zapasowych i przestrzeganie go może pomóc w zapobieganiu utracie zawartości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić szczegółowy status usługi na stronie internetowej Status usługi (http://status.live.com). ”

Teraz, gdy szkoda została wyrządzona i nic nie możemy na to poradzić. Lub prawie nic, ponieważ może być coś w usuniętych elementach lub archiwum, ale to długa szansa. Możesz także przywrócić nawet niektóre elementy lub wiadomości e-mail, które zostały usunięte z folderu Elementy usunięte, ale są one zachowane do 30 dni po usunięciu.

Możesz także spróbować skontaktować się z pomocą techniczną programu Outlook, ale nie będziemy mieć wielkich nadziei. Tak już jest. Nie lubimy być nosicielami złych wiadomości, ale zgadujemy, że odzyskiwanie wiadomości e-mail nie jest możliwe.

I w tej notatce możemy to zakończyć. Co o tym myślisz? Czy znalazłeś sposób na odzyskanie wiadomości e-mail? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji