Czy istnieje VPN bez rejestracji przez e-mail ?!

Jeśli szukasz VPN bez rejestracji e-mail, masz szczęście. Po dość dużym kopaniu w końcu znalazłem dostawcę VPN, który jest zarówno darmowy, jak i nie wymaga e-maila do rejestracji.

Ten dostawca jest nazywany Betternet. W tym artykule omówimy, w jaki sposób Betternet utrzymuje jedną z najlepszych usług VPN na rynku, CyberGhost.

Przegląd Betternet

Betternet jest specjalnie zaprojektowany, aby był tak łatwy i wygodny w użyciu, jak to możliwe. Ponieważ jest tak łatwy w użyciu, ta usługa VPN jest świetna dla początkujących, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z usług VPN.

Aby uzyskać dostęp do zalet VPN, wystarczy pobrać aplikację Betternet na urządzenie z systemem Windows, Mac lub Android.

Jakie są zastosowania Betternet?

Betternet jest podstawowym dostawcą VPN i nie oferuje wiele funkcji. Niemniej jednak jest to nadal świetna usługa, biorąc pod uwagę, że jest całkowicie bezpłatna.

Dzięki Betternet możesz odblokować niedostępne wcześniej witryny ze względu na zapory ogniowe i cenzurę. Niektóre kraje zakazują popularnych witryn, takich jak Google, Facebook, Twitter itp., A VPN, taki jak Betternet, może pomóc ominąć cenzurę.

Kolejną bardzo ważną cechą Betternet jest to, że zapewnia przyzwoitą formę bezpieczeństwa. Twoja prywatność będzie chroniona, ponieważ Betternet szyfruje dane podczas przeglądania Internetu.

Dzięki odpowiedniej usłudze VPN możesz pozostać anonimowy, ukryć swoją lokalizację i zmienić adres IP. Jeśli nie chcesz, aby osoby trzecie patrzyły na twoje życie prywatne, usługa VPN jest dla Ciebie idealna. Betternet oferuje całkiem przyzwoite bezpieczeństwo dla bezpłatnego dostawcy. Usługi premium oferują jednak znacznie lepsze bezpieczeństwo i szybsze serwery.

Kolejną zaletą Betternet jest to, że można go używać do łatwego dostępu do wszystkich funkcji serwisów streamingowych, takich jak YouTube.com i Netflix. Innymi słowy, jeśli jesteś użytkownikiem Netflix, możesz uzyskać dostęp do treści dostępnych dla użytkowników Netflix w innych krajach. Na przykład, jeśli jesteś w Europie i chcesz mieć dostęp do tej samej treści, co użytkownicy Netflix w Stanach Zjednoczonych, Betternet lub inne usługi VPN mogą pomóc Ci spełnić Twoje pragnienia.

Jakie są wady Betternet?

Ponieważ Betternet nie wymaga od użytkowników rejestracji i opłacania subskrypcji, muszą oni jakoś zarabiać. Jednym ze sposobów zarabiania pieniędzy są programy partnerskie. Reklamują inne aplikacje, które można pobrać i kupić. Jeśli kupisz te aplikacje za pośrednictwem reklam, zespół z Betternet otrzyma rekompensatę.

Betternet stosuje również inne tradycyjne metody reklamy. Na przykład oferują filmy do obejrzenia, które są w zasadzie narzędziami marketingowymi dla innych firm. Niemniej jednak, jeśli nie masz nic przeciwko reklamom, Betternet jest nadal dobrą opcją.

Podstawową wadą Betternet jest słaba ochrona przed złośliwym oprogramowaniem. Może to stanowić ogromny problem dla użytkowników, którzy mają tendencję do pobierania dużej ilości treści. Nawet dla zwykłych użytkowników surfowanie po Internecie bez ochrony przed złośliwym oprogramowaniem może zagrozić bezpieczeństwu komputera i prywatnych informacji. Sprawdź listę najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa przeglądania, których możesz użyć na swoim komputerze.

Z drugiej strony, jeśli szukasz wysoce funkcjonalnego, bezpiecznego i szybkiego dostawcy VPN, sugeruję sprawdzenie CyberGhost.

CyberGhost vs Betternet

CyberGhost ma zarówno bezpłatne, jak i premium usługi VPN. Bezpłatna usługa CyberGhost jest prawie taka sama jak Betternet. Obaj dostawcy VPN oferują nieograniczoną przepustowość i liczne lokalizacje serwerów. Jednak bezpłatna usługa CyberGhost ma trzy godziny, a Betternet może być używany bezterminowo. Ponadto Betternet nie wymaga rejestracji użytkownika.

Jednak CyberGhost oferuje niesamowite plany premium. Gdy będziesz gotowy na uaktualnienie do usługi premium, zdecydowanie polecam CyberGhost. Ich serwery są znane z tego, że są wyjątkowo szybkie, bezpieczne i niezawodne. W rzeczywistości CyberGhost wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES dla swoich serwerów premium.

  • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (77% sprzedaży flash)

Krótko mówiąc, CyberGhost byłby znacznie lepszą opcją dla planu premium, podczas gdy darmowa edycja Betternet jest nieco lepsza niż darmowa wersja CyberGhost. Niemniej jednak nadal polecam CyberGhost ponad Betternet, ponieważ ich usługi są znacznie bardziej elastyczne, bezpieczne i szybkie.

Wniosek

Jeśli szukasz bezproblemowego połączenia VPN bez rejestracji przez e-mail, Betternet jest właśnie dla Ciebie. Jednak ich bezpłatna usługa oferuje tylko podstawowe funkcje, które nie będą zadowalające w przypadku długotrwałego użytkowania. Więc jeśli szukasz usługi VPN, która jest bardziej wszechstronna i funkcjonalna, będziesz chciał spróbować CyberGhost.

Czytaj więcej: 

  • Czy VPN może poprawić ping i rozgrywkę? 4 najlepsze narzędzia VPN dla graczy
  • Jak podłączyć laptopa z systemem Windows 10 do sieci VPN
  • Nie można połączyć się z VPN na PC
Link do głównej publikacji