CyberGhost 7: Najlepsza VPN 2019 dla użytkowników domowych i zaawansowanych

Ochrona prywatności w Internecie jest ważna, a aby to zrobić, wystarczy użyć VPN. Dostępnych jest wiele świetnych usług VPN, a dziś chcemy pokazać wam najnowszego członka rodziny CyberGhost VPN.

CyberGhost 7: jedyne potrzebne narzędzie VPN

CyberGhost VPN jest znanym dostawcą VPN, a ostatnio firma wydała najnowszą wersję swojego narzędzia VPN CyberGhost 7 dla Windowsa.

Dziś przyjrzymy się dokładniej i powiemy Ci, co oferuje najnowsza wersja CyberGhost.

Nowy i prosty interfejs użytkownika

Najnowsza wersja programu CyberGhost dla systemu Windows jest niezwykle prosta w obsłudze dzięki przyjaznemu i prostemu interfejsowi.

Po zainstalowaniu CyberGhost wygodnie usiądzie na twoim pasku zadań, abyś mógł uzyskać do niego dostęp za pomocą jednego kliknięcia.

Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (obecnie 79% zniżki)

Jeśli nie masz konta CyberGhost, możesz łatwo utworzyć je bezpośrednio z aplikacji komputerowej w ciągu kilku minut. Gdy Twoje konto będzie gotowe, wystarczy się zalogować, aby ukryć swój adres IP jednym kliknięciem.

Zrzut ekranowy okna połączenia cyberghost 7

Interfejs użytkownika przypomina wygląd aplikacji Ustawienia Windows 10, więc jeśli jesteś użytkownikiem Windows 10, poczujesz się jak w domu dzięki CyberGhost 7.

 • Ponad 3000+ serwerów do wyboru

  Jak widać, łączenie się z automatycznym serwerem i ukrywanie adresu IP za pomocą CyberGhost VPN jest niezwykle proste, ale możesz także wybrać jeden z ponad 4500 dostępnych serwerów.

  Po uruchomieniu aplikacja jest automatycznie konfigurowana, aby automatycznie wybrać najlepszą lokalizację dla Ciebie.

  W ten sposób uzyskasz połączenie z najbliższym i najszybszym serwerem. Możesz jednak przypisać ulubione serwery i połączyć się z nimi za pomocą zaledwie dwóch kliknięć. Oczywiście zawsze możesz rozwinąć listę serwerów i wyświetlić wszystkie dostępne serwery.

  Każda lokalizacja pokaże odpowiednie informacje, takie jak liczba użytkowników, odległość od serwera i obciążenie serwera.

  Jeśli chcesz, możesz szybko dodać dowolną z tych lokalizacji do listy ulubionych, klikając ikonę gwiazdki obok niej.

  zrzut ekranu z dostępnymi serwerami cyberghost 7

  Co więcej, możesz rozwinąć każdą lokalizację i zobaczyć dodatkowe informacje, takie jak ping. Aby połączyć się z serwerem, wystarczy dwukrotnie kliknąć żądany serwer z listy i możesz zacząć.

  Wszystkie serwery są podzielone na dwie kategorie: Do torrentowania i Do przesyłania strumieniowego, dzięki czemu można łatwo znaleźć serwer dla swoich potrzeb.

  Musimy wspomnieć, że serwery przesyłania strumieniowego podadzą również nazwę usług, dla których są zoptymalizowane, co jest idealne, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści zablokowanych geograficznie online.zrzut ekranu z serwerów strumieniowych cyber ghost 7

  Po połączeniu z serwerem możesz zobaczyć swój adres IP i lokalizację, ale masz również dostęp do wykresu prędkości, a także bieżącej i maksymalnej prędkości pobierania.

  Możesz także zobaczyć ilość pobranego Mb i długość sesji.

  Mówiąc o monitorowaniu sieci, możesz także zainstalować jedno z tych specjalistycznych narzędzi do monitorowania sieci, aby gromadzić szczegółowe dane dotyczące parametrów sieci.

  Elastyczne funkcje połączeń

  Cyberghost VPN obsługuje niektóre zaawansowane funkcje połączeń, takie jak możliwość blokowania reklam i natrętnych wyskakujących okienek. VPN może również blokować złośliwe strony internetowe i śledzenie online, co może być bardzo przydatne, jeśli martwisz się o swoją prywatność i bezpieczeństwo w Internecie.

  Recenzja CyberGhost 7

  Aplikacja obsługuje funkcję przekierowania HTTPS, dzięki czemu zawsze odwiedzasz zaszyfrowaną wersję witryny. Na koniec dostępna jest funkcja kompresji danych, która kompresuje obrazy i inne elementy, dzięki czemu przeglądanie jest szybsze niż wcześniej.

  Wszystkie te funkcje mogą być bardzo przydatne i możesz je włączać i wyłączać według własnego uznania.

  • Inteligentne reguły dla bezpieczniejszego przeglądania

   CyberGhost obsługuje również różne inteligentne reguły, których możesz używać. Zasadniczo reguły te pozwolą zautomatyzować niektóre zadania. Na przykład możesz ustawić Cyberghost, aby uruchamiał się automatycznie na komputerze i łączył się z określonym serwerem.

   Możesz nawet ustawić działanie określonej aplikacji, gdy tylko VPN nawiąże połączenie.

   Recenzja CyberGhost 7

   Możesz także ustanowić pewne wyzwalacze zarówno dla szyfrowanych, jak i otwartych sieci Wi-Fi, aby najlepiej chronić swoją prywatność. Na przykład możesz ustawić VPN tak, aby automatycznie łączył się po dołączeniu do publicznej sieci Wi-Fi, lub ustawić, aby rozłączał się po dołączeniu do domowej sieci Wi-Fi.

   Jeśli chcesz, możesz również skonfigurować niektóre witryny, aby nie korzystały z VPN.

   Brak zasad dotyczących dzienników, szyfrowania AES i innych funkcji

   Po omówieniu niektórych podstawowych funkcji, krótko wspomnijmy o innych funkcjach, które zaawansowani użytkownicy mogą docenić.

   Przede wszystkim CyberGhost dla Windows zapewnia nieograniczoną przepustowość i ruch, umożliwiając w ten sposób uzyskanie najwyższej możliwej prędkości.zrzut ekranu inteligentnych reguł szyfrowania cyberghost 7

   Ponadto możesz mieć jednoczesne połączenia z maksymalnie 7 urządzeniami, co czyni Cyberghost idealnym dla Twojego domu.

   Aplikacja jest dostępna na wszystkie platformy stacjonarne i mobilne, więc nie będziesz mieć problemów z uruchomieniem jej na komputerze Mac, Windows, iOS, Android, Android TV, Amazon Fire Stick TV lub urządzeniu Linux.

   Aplikacja obsługuje również protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP, ochronę DNS i IP przed wyciekiem. Istnieje również 256-bitowe szyfrowanie AES, dzięki czemu osoby trzecie nie mogą odczytać danych, nawet jeśli je przechwycą.

   Na koniec CyberGhost ma ciąg zasad dotyczących braku dzienników, więc nawet personel Cyberghost nie może zobaczyć Twojej aktywności online, gdy połączysz się z ich serwerami.

   Jak potwierdza firma, tylko Ty wiesz, co robisz online. Administratorzy sieci, firmy, dostawcy usług internetowych i rządy nie mają dostępu do Twojej daty. Masz pełną kontrolę nad swoimi danymi.

   Wniosek

   Najnowsza wersja Cyberghost oferuje niesamowite funkcje i prosty w obsłudze interfejs użytkownika. Połączenie z serwerem jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, a nawet najbardziej podstawowi użytkownicy będą mogli korzystać z CyberGhost.

   Aplikacja jest dostępna w 24-godzinnej wersji próbnej, ale jeśli chcesz nadal z niej korzystać, musisz wybrać abonament 1-miesięczny, 1-letni, 2-letni i 3-letni.

   • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (obecnie 73% zniżki)

   Ogólnie rzecz biorąc, CyberGhost 7 dla systemu Windows jest idealny, jeśli chcesz chronić swoją prywatność online lub uzyskać dostęp do usług, które nie są dostępne w twoim kraju, więc jeśli szukasz nowej sieci VPN, CyberGhost 7 jest naszym najlepszym wyborem.

   Możesz pobrać Cyberghost 7 na Windows 7, Windows 8.1 i wszystkie wersje Windows 10.

Link do głównej publikacji