Co zrobić, jeśli twoje konto Nvidia jest zablokowane?

Społeczność Nvidia jest dość liczna, z różnego rodzaju interesującymi punktami dotyczącymi lidera technologii komputerowej. Niezależnie od tego, czy jesteś programistą, czy użytkownikiem, który chce kupić sprzęt, jest to miejsce, w którym można interwebz.

Jest to jednak ważne tak długo, jak długo możesz korzystać ze swojego konta. A niektórzy użytkownicy nie byli w stanie tego zrobić podczas spotkania „Konto użytkowników jest zablokowaneBłąd ”. Zapewniamy dwa kroki do rozwiązania tego problemu i pomyślnego zalogowania się poniżej.

Jak naprawić błąd „Konto użytkowników jest zablokowane” podczas logowania do konta Nvidia

Logowanie się na swoje konto zwykle nie jest czymś, o co należy się martwić. Jednak niektórzy użytkownicy należący do społeczności Nvidia nie mogli zalogować się przy użyciu swojego adresu e-mail i hasła. Oczywiście istnieje ogromna liczba alternatywnych opcji logowania i one najwyraźniej działają.

Możesz użyć Facebooka, konta Google, WeChat lub QQ, aby zalogować się bez żadnych problemów. To oczywiście nie oznacza, że ​​powinieneś. Korzystanie z określonego konta ma swoje cechy, dlatego jest to w pierwszej kolejności.

Ale jak sobie z tym poradzić? Raczej prosty. Istnieją dwie opcje, które możesz wypróbować. Po pierwsze, zalecamy wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i usunięcie zapisanego hasła do konta Nvidia. Jeśli to nie pomoże, najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest zresetowanie hasła.

Wystarczy wejść na stronę konta Nvidia tutaj i kliknąć link „Potrzebujesz pomocy przy logowaniu?”. Spowoduje to przejście do strony pomocy, na której należy kliknąć „Resetuj hasło”.

co zrobić, jeśli konto NVIDIA jest zablokowane Zaloguj się

Po prostu wpisz adres e-mail powiązany z kontem Nvidia, a otrzymasz link do skrzynki odbiorczej. Klikając ten link, możesz ustawić nowe hasło. Następnie przejdź ponownie na stronę konta Nvidia i spróbuj zalogować się przy użyciu nowego hasła.

Wydaje się, że jest to częste rozwiązanie problemu „Konto użytkowników jest zablokowane”, które niepokoi tak wielu użytkowników. Jeśli nadal nie możesz się zalogować, zalecamy skontaktowanie się z pomocą techniczną i wysłanie biletu.

Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Jeśli masz jakieś pytania lub alternatywne rozwiązania, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji