Co to jest podsumowanie Windows Defender i jak je wyłączyć?

Liczba użytkowników, którzy złożyli zaufanie do Windows Defender, jest ogromna. Ja osobiście korzystam z Windows Defender i przez prawie 2 lata stopniowo stawał się coraz lepszy. Dla zwykłego użytkownika Windows Defender powinien zapewniać wystarczającą ochronę dzięki zaplanowanym skanom w tle i ochronie w czasie rzeczywistym. Ale powiadomienia są, jak można powiedzieć, dość natrętne. Zwłaszcza jeśli pamiętamy, że podsumowanie Windows Defender po każdym codziennym skanowaniu nie jest tak ważne.

Napisaliśmy ten artykuł o powiadomieniach podsumowujących Windows Defender i sposobie ich wyłączania. Sprawdź to, jeśli chcesz pozbyć się niedostosowanych powiadomień poniżej.

Windows Defender dokucza ci? Wyłącz to

Podsumowanie Windows Defender

Natywnym narzędziem bezpieczeństwa systemu Windows 10 jest Windows Defender. Wszyscy to wiemy. I sama jego obecność jest dobra dla wszystkich użytkowników końcowych. Dzięki niej, na podstawie analizy, nie będziesz potrzebować rozdętego bezpłatnego programu antywirusowego innej firmy do standardowej ochrony. Chociaż proponujemy płatne rozwiązania w stosunku do Windows Defender dla zaawansowanych użytkowników, Windows Defender spełnia wszystkie podstawowe potrzeby.

 • Najlepsze jest to, że jest to część ekosystemu Windows, część zabezpieczeń systemu Windows. W związku z tym ma lepsze pokrycie wszystkich możliwych zobowiązań. Wydaje się jednak, że Microsoft był nieco bardziej nadgorliwy w stosunku do powiadomień. Podsumowanie Windows Defender i wszystkie powiązane zadania, które wykonuje w tle, są należycie odnotowane i mają tendencję do ciągłego wyskakiwania.

  Podsumowanie Windows Defender pokazuje wyniki wszystkich zaplanowanych szybkich skanów, które narzędzie wykonało w tle. Lepiej byłoby po prostu pokazać liczbę znalezionych zagrożeń. Jeśli pracujesz nad czymś ważnym, ostatnią rzeczą, którą chcesz zobaczyć, jest wyskakujące okienko bez znaczenia. I dlatego prawdopodobnie chcesz wyłączyć te powiadomienia. Ale jak to zrobić?

  Jak wyłączyć podsumowanie Windows Defender

  To raczej proste. Możesz nawet wybierać spośród powiadomień i wybierać rodzaje informacji, które uznasz za ważne i co jest zwykłą stratą czasu. Może dopuść coś bardziej merytorycznego i porzuć podsumowanie.

  • Wykonaj następujące kroki, aby wyłączyć podsumowanie Windows Defender:

   1. otwarty Centrum zabezpieczeń systemu Windows z obszaru powiadomień.
   2. Wybierać Wirus ochrona przed zagrożeniami.podsumowanie Windows Defender
   3. Pod «Wirus ustawienia ochrony przed zagrożeniami«, Kliknij Zarządzaj ustawieniami.podsumowanie Windows Defender
   4. Przewiń w dół i pod Powiadomienia sekcja kliknij Zmień ustawienia powiadomień.podsumowanie Windows Defender
   5. Pod Powiadomienia, Kliknij Zarządzaj powiadomieniami.podsumowanie Windows Defender
   6. Poniżej „Wirus powiadomienia o ochronie przed zagrożeniami”, Wyłącz„Otrzymuj nieformalne powiadomienia» opcja.podsumowanie Windows Defender
   7. Lub możesz wyłączyć tylko „Ostatnia aktywność i wyniki skanowania”, Usuwając zaznaczenie pola.

   Otóż ​​to. Po tym nie będzie już żadnych podsumowań Windows Defender. Możesz oczywiście przejść do Centrum zabezpieczeń> Wirus ochrona przed zagrożeniami i zobacz wszystkie potrzebne szczegóły.

   W tej notatce możemy to podsumować. Jak oceniasz Windows Defender w porównaniu z innymi darmowymi rozwiązaniami antywirusowymi? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

   Zatwierdź

Link do głównej publikacji