Błędy inkwizycji Dragon Age, awarie, sterowanie PC, DirectX, jąkanie, zawieszanie się, zapisywanie poprawek — naprawianie błędów komputera

Dragon Age Inkwizycja sprawia, że ​​wielu użytkowników w bardzo krótkim czasie, ale ta gra nadal chce naprawić wiele błędów, wydajności i problemów związanych z interfejsem użytkownika na PC. Niektóre typowe błędy w tej grze to: Awarie, zamrażanie, niski FPS, zacinanie się, zapisywanie błędów i problem z kontrolerami gier. Niektóre problemy podano poniżej wraz z ich rozwiązaniem, przeczytaj je i spraw, aby ta gra była wolna od błędów.

Błąd nieprawidłowa licencja Inkwizycji Dragon Age

Dostajesz Brakująca biblioteka DLL [MSVCP110.dll] Błąd: 0x7e z komunikatem, że Twoja licencja jest nieważna? Jeśli tak, musisz pobrać aktualizację Visual C ++, a także spróbować naprawić plik MSVCP110.dll. To zadanie można wykonać ręcznie lub automatycznie.

Dragon Age Inkwizycja Pobierz Utknął

Pobranie tej gry na konsolę może wymagać trochę cierpliwości, ponieważ początkowa gra ma 6 GB, a pełna instalacja 46 GB, więc musisz poczekać chwilę, aż gra zostanie w pełni pobrana i zainstalowana. Jeśli podczas pobierania wystąpi błąd, uruchom ponownie konsolę i rozpocznij pobieranie ponownie.

Niski FPS i jąkanie w Dragon Age Inkwizycji

Następnie możesz zwiększyć FPS tej gry, utworzyć skrót do gry i dodać na końcu ten kod: „-GameTime.MaxSimFps 60 -GameTime.ForceSimRate 60+”

Możesz także skorzystać z profesjonalnego wzmacniacza gier, ta aplikacja pozwoli Ci poprawić FPS i z łatwością poradzić sobie z innymi problemami.

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Inkwizycja Dragon Age utknęła na ekranie „Naciśnij przycisk Start” / Korzystanie z kontrolera Xbox One, gdy klawiatura nie działa!

Programiści tej gry pracują nad łatką, która sprawia, że ​​Xbox One działa poprawnie z Dragon Age. Ale bez czekania na tę łatkę możesz rozwiązać ten problem, przejść do dokumentów i znaleźć folder zapisywania w bioware / dragonageinquisition.

W tym zobaczysz dwa pliki profilu, które możesz usunąć. Usunięcie tych plików profilu spowoduje ponowne uruchomienie gry od samego początku. I będziesz mógł grać w nią za pomocą klawiatury / myszy.

Uwaga: Możesz użyć myszy / klawiatury lub kontrolera, nie możesz używać obu.

Inkwizycja Dragon Age Nie widzisz myszy? Menu Greyed Out?

Aby rozwiązać ten problem, musisz wyłączyć nakładkę Origin w grze. Kliknij Origin> Ustawienia aplikacji> Origin in Game i odznacz opcję Enable Origin in Game. Jeśli nadal masz problem, upewnij się, że wyłączasz aplikacje innych firm, takie jak Xfire, Raptr i inne.

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Link do głównej publikacji