Błąd bezpiecznego połączenia przeglądarki Tor nie powiódł się [FIX]

Czy próbowałeś uzyskać dostęp do strony w przeglądarce TOR, ale ten komunikat o błędzie wciąż się pojawia?

Czy nie możesz uzyskać dostępu do żadnej strony i po prostu nie możesz znaleźć problemu?

Wiemy, że może to być dość frustrujące, dlatego udało nam się opracować listę kilku możliwych problemów. Zalecamy wykonanie tych kilku kroków, aby rozwiązać tę niedogodność w mgnieniu oka.

Przeglądarka Tor nie nawiązuje bezpiecznego połączenia

Mamy nadzieję, że następujące kroki pomogą ci w bezpiecznym połączeniu z routerem Onion Router.

 1. Więcej wystąpień uruchomionej przeglądarki
 2. Zakłócanie oprogramowania antywirusowego
 3. Błąd Tor i Kaspersky
 4. Tymczasowo wyłącz zaporę
 5. Ponownie zainstaluj Tor
 6. Problem z usługodawcą internetowym
 7. Nie można ustanowić obwodu
 8. Sieć ograniczająca

1. Więcej wystąpień uruchomionej przeglądarki

Czasami ten błąd może wystąpić, gdy jest więcej wystąpień przeglądarki Tor. Jeśli próbowałeś zamknąć inne instancje, być może istnieje proces, którego nie widać.

Jeśli nie masz pewności, czy działają inne wystąpienia przeglądarki Tor Browser, spróbuj ponownie uruchomić komputer, a problem może być rozwiązany.

2. Zakłócenia oprogramowania antywirusowego.

Upewnij się, że żaden zainstalowany program antywirusowy nie próbuje uniemożliwić uruchomienia Tora. Czasami może być konieczne zapoznanie się z dokumentacją antywirusową, jeśli nie wiesz, jak to obejść.

 • 3. Tor i Kaspersky Error

  Jeśli korzystasz z jednej z wersji oprogramowania antywirusowego Kaspersky, może to być tylko powód twojego problemu. Aby rozwiązać ten problem, udało nam się znaleźć rozwiązanie, które, mamy nadzieję, będzie dla Ciebie pomocne.

  W przeglądarce Tor musisz przejść do Ustawienia> Określ zaufane aplikacje> Wykluczenia dla aplikacji. Na tej karcie musisz zaznaczyć pole Nie skanuj zaszyfrowanego ruchu.

  Innym sposobem obejścia tego jest uzyskanie dostępu do Ustawienia> Sieć> Skanowanie połączeń szyfrowanych i wybranie Nie skanuj połączeń szyfrowanych.

  4. Tymczasowo wyłącz zaporę

  Czasami zapora systemu Windows może zakłócać przeglądarkę Tor — dlatego nie możesz uzyskać dostępu do żadnej strony internetowej. Jeśli nie wiesz, jak wyłączyć zaporę systemu Windows, możesz znaleźć wymagane kroki, otwierając ten artykuł.

  • 5. Ponownie zainstaluj Tor

   W niektórych przypadkach jedyna poprawka jest dość trudna. Chociaż wydaje się to szczątkowe rozwiązanie, w niektórych przypadkach może być właśnie tym, czego potrzebujesz.

   Możesz także spróbować zaktualizować Tora. W takim przypadku nie tylko zastępuj poprzednie pliki przeglądarki, ale upewnij się, że zostały one wcześniej całkowicie usunięte. Aby wykonać to zadanie, możesz użyć jednego z narzędzi do usuwania oprogramowania wymienionych w tym przewodniku.

   6. Problemy z usługodawcą internetowym

   Jeśli nadal nie możesz się połączyć, Twój dostawca usług internetowych może cenzurować twoje połączenia z siecią Tor.

   Jeśli uważasz, że tak jest, możesz znaleźć rozwiązanie w sekcji Obejście projektu Tor.

   7. Nie można ustanowić obwodu

   Powinieneś spróbować sprawdzić zegar systemowy. Jeśli jest wyłączony o więcej niż kilka godzin, Tor nie będzie budował obwodów. Spróbuj zsynchronizować zegar na karcie czasu w Internecie.

   Popraw także datę w polu Data Karta czasu.

   8. Sieć restrykcyjna

   Jeśli znajdujesz się w Chinach lub jeśli jesteś za ograniczoną zaporą sieciową dla korporacji, powinieneś spróbować przeczytać więcej o Tor Bridges.

Link do głównej publikacji