Błąd 0x8000ffff podczas instalacji KB4457144 w systemie Windows 7: co robić?

Wtyczka do Windows 7 jest już dostępna i wprowadza pewne ulepszenia bezpieczeństwa, ale także pewne problemy. Aktualizacja nie instaluje się dla niektórych użytkowników z powodu błędu 0x8000ffff, który nie pozwala.

Wygląda na to, że przyczyną błędu „instalacja nie powiodła się” podczas instalowania aktualizacji KB4457144 w systemie Windows 7 jest błąd 0x8000ffff.

Chociaż wielu użytkowników nie może zainstalować tego KB, jest wielu innych, którzy nie mają z tym żadnych problemów, nawet jeśli instalacja przebiega bardzo wolno.

Niektórzy użytkownicy zgłaszali na dedykowany temat askwoody.com, że opcja „Spróbuj ponownie” nie rozwiąże tego problemu.

Cóż, nie ma jeszcze żadnej poprawki i będziemy musieli trochę poczekać, aż Microsoft ją naprawi. Oto opinie anonimowego użytkownika na ten temat:

„Aerosmith, na który prawdopodobnie będziesz czekał przynajmniej kilka dni aby ludzie to zgłosili, a Microsoft to zbadał. Potem muszą to naprawić. ”

Czy aktualizacje systemu Windows 7 są nadal dostępne? Tak, oni są! Dowiedz się więcej na ten temat z naszego artykułu!

Jak uniknąć błędu 0x8000ffff na komputerze z systemem Windows 7?

Obawiamy się, że wielu z was, którzy próbowali zainstalować ten KB, nie miało żadnych rezultatów. Prawdopodobnie nie będziesz w stanie tego zrobić, dopóki nie zostanie naprawiony.

Jednak kilka dni bez najnowszej łatki nie jest krytycznych dla komputera z systemem Windows 7 i możesz poczekać, aby zainstalować stałą wersję KB4457144.

Możesz także spróbować samodzielnie wykonać kilka czynności. Przede wszystkim dowiesz się, jak naprawić błąd 0x8000fff tutaj.

Nasz wyczerpujący przewodnik zawiera siedem rozwiązań, które pomogą Ci pozbyć się tego kodu błędu podczas pobierania aktualizacji systemu Windows.

Jeśli nie przyszedłeś wykonać wszystkich kroków z przewodnika, po prostu wykonaj następujące czynności:

  • Zatrzymaj aktualizację, jeśli już ją uruchomiłeś (jeśli nie — nie rób tego)
  • Ukryj tymczasowo tę aktualizację
  • Otwórz centrum aktualizacji w systemie Windows 7 i ustaw opcje aktualizacji na „Nigdy nie sprawdzaj dostępności aktualizacji”
  • Gdy aktualizacja zostanie oficjalnie naprawiona, przywróć ustawienie „Nigdy nie sprawdzaj dostępności aktualizacji”
  • Sprawdź aktualizacje i zainstaluj KB4457144

To wszystko, co wiadomo na temat tej aktualizacji w tym momencie. Obserwuj naszą stronę, aby być pierwszym, który dowie się, czy problem został rozwiązany. Nie zapomnij dać nam znać w sekcji komentarzy, jeśli znalazłeś obejście tego irytującego problemu.

Link do głównej publikacji