Bezpiecznie udostępniaj pliki w Windows 8, Windows 10 za pomocą ShareFile

Udostępnianie plików stało się codziennym zadaniem, a dzięki takim usługom, jak DropBox, YouSendIt, SkyDrive i podobne, możliwości są nieograniczone. I chociaż te usługi są bardzo dobre, istnieją inne, które działają bardzo dobrze i oferują użytkownikom niesamowite funkcje. Jedną z takich usług jest ShareFile by Citrix, usługa, która zyskała uznanie, oferując użytkownikom usługi udostępniania plików na najwyższym poziomie.

Citrix niedawno wprowadził na rynek Aplikacja Windows 8, Windows 10 ShareFile, które można pobrać za darmo ze Sklepu Windows i używać podobnie jak klient stacjonarny, który wszyscy znamy, ale z kilkoma dodatkowymi funkcjami dostępnymi w interfejsie internetowym.

Przegląd ShareFile przez Citrix

udostępnij plik-citrix-2

Po zainstalowaniu aplikacji użytkownicy będą musieli zalogować się na swoje konta, aby uzyskać dostęp do swoich plików. Ekran logowania ma przejrzysty i prosty wygląd, bez grafiki i, co najważniejsze, bez reklam. Ten czysty interfejs znajduje się wszędzie w aplikacji, dzięki czemu wygląda bardzo profesjonalnie. Brak bezużytecznej grafiki i reklam przynosi korzyści użytkownikowi, ułatwiając nawigację.

Wszystkie różne przyciski aplikacji są starannie rozmieszczone, aby stworzyć lepsze środowisko do pracy przez użytkownika i wydaje się, że programiści włożyli dużo pracy w projekt aplikacji, tworząc interfejs użytkownika, który jest również przyjemny do oglądania, ale także łatwy w obsłudze. Żaden element nie wydaje się nie na swoim miejscu i wszystkie razem tworzą wspaniałą aplikację.

udostępnij plik-citrix

Nawigacja w aplikacji nie jest niczym niezwykłym, a będąc wersją przeglądarki plików Modern UI, wygląda na znajomą dla użytkowników. Ponadto, w ramach interfejsu użytkownika, użytkownicy mają pasek wyszukiwania, a także ustawienia konta i aplikacji (te funkcje są również dostępne za pośrednictwem paska Charms). Inne opcje, takie jak Ustawienia folderów, Dodaj folder, Prześlij pliki, Usuń lub Wyślij, można wyświetlić, klikając prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na ekranie.

Pojedyncze pliki można również pobrać z aplikacji, funkcja, której niektóre inne usługi nie zintegrowały z aplikacjami Windows 8, Windows 10, a także użytkownicy mogą łatwo wysyłać pliki z aplikacji po prostu otwierając plik i klikając prawym przyciskiem myszy to. Odtąd wszystko, co muszą zrobić, to wpisać adres e-mail odbiorcy i są gotowi do pracy (udostępnianie jest również możliwe za pośrednictwem paska Charms Bar).

Co więcej, aplikacja działa bardzo szybko, a podczas naszych testów byliśmy zaskoczeni, że zadania przesyłania i pobierania zakończyły się bez żadnych problemów i bez kompromisu w ogólnej wydajności aplikacji. Chcielibyśmy zobaczyć niektóre opcje zarządzania plikami w aplikacji, takie jak możliwość organizowania plików w folderach i przenoszenia plików z jednej lokalizacji do drugiej.

udostępnij plik-citrix-3

Chociaż nie jest to poważna wada, mamy nadzieję, że funkcja zostanie dodana w przyszłych aktualizacjach. Poza tym byliśmy bardzo zadowoleni z ShareFile firmy Citrix i chętnie polecamy aplikację każdemu użytkownikowi Windows 8, Windows 10. Okazało się, że jest jedną z najlepszych testowanych do tej pory aplikacji do udostępniania plików w systemie Windows 8 i Windows 10, a jego wspaniały wygląd i wspaniałe funkcje nie pozostaną niezauważone przez użytkowników.
Aplikacja na najwyższym poziomie dla najwyższej klasy usługi!

Pobieranie ShareFile by Citrix dla Windows 10, Windows 8

Link do głównej publikacji