Będziesz potrzebował Internetu dla tego błędu 0x80070cf Sklepu Windows

Jeśli otrzymasz W tym celu potrzebujesz Internetu wiadomość z kodem błędu 0x80070cf po podłączeniu komputera z systemem Windows do Sklep Windows, być może niektóre sugestie zawarte w tym poście pomogą Ci połączyć się ze Sklepem Windows.

ty'll need the Internet for this 0x80070cf

W tym celu potrzebujesz Internetu, błąd 0x80070cf

Nie wygląda na to, że masz połączenie z Internetem. Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie, 0x8007084cf, Lokalizacja sieci jest niedostępna.

Niedawno otrzymałem ten błąd, nawet gdy miałem połączenie z Internetem, a jeśli Ty też go otrzymujesz, wykonaj następujące czynności i sprawdź, czy to Ci pomoże.

1] Używam VPN. Jeśli również używasz oprogramowania VPN, aby pozostać niewidocznym w Internecie, powinieneś wyłącz ochronę VPN, może nawet wyjdź z oprogramowania i spróbuj ponownie. To mi pomogło. Po wyłączeniu VPN odświeżyłem stronę i udało mi się połączyć ze Sklepem Windows.

2] Pomocne może być również wyłączenie zapory lub oprogramowania zabezpieczającego innej firmy. Więc wyłącz zaporę i zobaczyć. I tak, pamiętaj, aby włączyć ją ponownie po zakończeniu pracy.

3] Zmiana połączenia internetowego jest również znany z pomocy. Więc jeśli używasz połączenia kablowego, połącz się za pomocą Wi-Fi i sprawdź, czy to działa dla Ciebie.

4] Otwórz stronę Rozwiązywanie problemów w Ustawieniach systemu Windows 10 i uruchom INarzędzie do rozwiązywania problemów z połączeniami nternet i Narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami ze Sklepu Windows i zobacz, czy to pomoże. Narzędzie do rozwiązywania problemów z połączeniami internetowymi w celu rozwiązania problemów związanych z połączeniem internetowym. Jeśli napotkasz problemy ze Sklepem Windows lub aplikacjami, możesz je rozwiązać, uruchamiając narzędzie do rozwiązywania problemów z aplikacjami Sklepu Windows.

Mam nadzieję, że coś pomaga!

Link do głównej publikacji