Aplikacje kalendarza dla systemu Windows 8, 10: jedne z najlepszych w użyciu

Nasze życie staje się coraz bardziej stresujące z powodu naszego codziennego napiętego harmonogramu i jeszcze bardziej go komplikujemy. Nie udaje nam się znaleźć czasu dla siebie ani dla naszych ukochanych ludzi, więc zostajemy sami, smutni i przygnębieni. Ale teraz możesz o tym zapomnieć, ponieważ możesz nauczyć się, jak właściwie planować i organizować swoje życie, korzystając z dedykowanych aplikacji kalendarza na własnym urządzeniu z systemem Windows 8.
okna aplikacji kalendarza 8
Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak zaplanować napięty harmonogram i jak znaleźć czas na wykonywanie innych czynności niż te z pracy. Ponadto zdrowiej jest uczyć się, jak robić różne rzeczy każdego dnia i jak wykonywać wszystkie zadania z łatwością i bez stresujących czynności. Jak wspomniano wcześniej, teraz możesz uporządkować swoje życie za pomocą dedykowanej aplikacji kalendarza na urządzeniu z systemem Windows 8. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale w rzeczywistości te programy są bardzo przydatne; oczywiście nie wszystkie programy są dla ciebie dobre, dlatego z tego powodu w kolejnych wierszach dokonam przeglądu najlepsze aplikacje kalendarza dla systemu Windows 8 które można pobrać w dowolnym momencie ze Sklepu Windows na tablecie, komputerze stacjonarnym lub komputerze.

Czytaj także: RoboForm wydaje aplikację Windows 8 do zarządzania hasłami

Nie zapominaj jednak, że w systemie Windows 8 masz wbudowane narzędzie — aplikację Kalendarz, z której można w każdej chwili korzystać bez żadnych problemów; ale jeśli chcesz mieć więcej funkcji i lepsze wyniki, wypróbuj narzędzia opisane poniżej. Niestety w tej chwili w Sklepie Windows nie ma oficjalnej aplikacji Kalendarz Google, więc musimy polegać tylko na narzędziu komputerowym.

Najlepsze aplikacje kalendarza systemu Windows 8 ze Sklepu Windows

Cazendar

CazendarNajlepszym sposobem na rozpoczęcie planowania codziennego harmonogramu jest użycie dedykowanej aplikacji z funkcją „Subskrybuj Kalendarz Google”. Cóż, dzięki Cazendar jest to dokładnie to, co dostaniesz, ta aplikacja kalendarza systemu Windows 8 jest zalecana zarówno dla użytkowników zaawansowanych, jak i dla początkujących ze względu na liczne dostępne opcje i funkcje. Cazendar można pobrać bezpłatnie ze Sklepu Windows. Fajnie, że próbuje przynajmniej naśladować niektóre funkcje oprogramowania Kalendarza Google.

gTasks HD

gTasks HDŚwietnym menedżerem zadań do wykorzystania jako aplikacja Kalendarz na urządzeniu z systemem Windows 8 jest gTasks HD. To narzędzie oferuje funkcje, które można wykorzystać do planowania czynności zawodowych i łatwego zarządzania czasem wolnym. gTasks HD ma intuicyjny interfejs, z którego może z łatwością korzystać każdy. Ta aplikacja jest również dystrybuowana bezpłatnie w sklepie Windows Store, więc nie wahaj się i wypróbuj ją na własnym tablecie, komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Dobry plan

Dobry planJak sama nazwa wskazuje, dobry plan oferuje doskonałą możliwość użycia na własnym urządzeniu z systemem Windows 8 do planowania napiętego harmonogramu. W rzeczywistości Dobry Plan łączy plan lekcji / harmonogram z aplikacją kalendarza i przypomnień. Jest to więc mieszane narzędzie, które oferuje ważne i przydatne opcje oraz możliwości, do których można łatwo uzyskać dostęp dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Oczywiście Good Plan jest dostępny za darmo w Windows Store.

Czytaj także: Najlepsze bezpłatne aplikacje Windows RT, które musisz pobrać

Kalendarz WinPIM

Kalendarz WinPIMWinPIM Calendar może być najlepszym wyborem dla Ciebie, szczególnie jeśli potrzebujesz aplikacji Windows 8calendar podobnej do dedykowanej aplikacji kalendarza Google. W związku z tym narzędzie Kalendarza WinPIM można zsynchronizować z Google, iCloud, Yahoo Calendar i obsługuje kopię zapasową SkyDrive wraz z innymi przydatnymi funkcjami i możliwościami. W przeciwieństwie do innych ocenianych tutaj aplikacji kalendarza, oprogramowanie WinPIM Calendar kosztuje w Windows Store 4,99 USD.

Teraz wszyscy wiemy, że Kalendarz Google jest prawdopodobnie najlepszą i najbardziej popularną i używaną aplikacją Kalendarz, a mimo to nie mamy dedykowanej aplikacji w Sklepie Windows, co oznacza, że ​​nie można zainstalować Kalendarza Google na urządzeniu z systemem Windows 8. Ale, jak widać powyżej, możesz użyć narzędzia kalendarza systemu Windows 8 w celu synchronizacji z kalendarzem Google, iCloud i Yahoo. Możesz także przejść do Sklepu Windows i pobrać aplikację kalendarza Gmail, która automatycznie synchronizuje się z kalendarzem Gmail. Dlatego nawet jeśli nie mamy klienta Kalendarza Google dostępnego dla naszych urządzeń z systemem Windows 8 i Windows 8.1, możemy w dowolnym momencie wybrać aplikację innej firmy, która może synchronizować się z naszym kontem Gmail i Google, uzyskując w ten sposób podobny efekt Kalendarza Google na naszym własny telefon.

Wszystkie opisane tutaj aplikacje otrzymały 4 lub więcej gwiazdek od użytkowników, którzy już przetestowali i używali go na własnych urządzeniach z Windows 8. Ponadto te aplikacje kalendarza systemu Windows 8 działają bez opóźnień i błędów, dzięki czemu można bezpiecznie zainstalować oprogramowanie na urządzeniu bez żadnych problemów. Dodaj też swoje ulubione narzędzia kalendarza dla Windows 8 i Windows 8.1, korzystając z pola komentarzy poniżej, a my odpowiednio zaktualizujemy naszą recenzję.

Czytaj także: Kolekcja najlepszych gier Windows RT na 2014 rok

Link do głównej publikacji