Aplikacja Music Maker Jam: Rozpocznij sesję jam na tablecie z Windows 8!

Jeśli chcesz przekształcić tablet z systemem Windows 8 w zestaw DJ-a, musisz użyć odpowiednich aplikacji. Music Maker Jam to jeden z najlepszych wyborów do dyspozycji w sklepie Windows. Poniżej przedstawiamy jego funkcje.
Windows 8 Jam Maker muzyki
Niedawno udostępniliśmy kilka interesujących aplikacji na bębny systemu Windows 8, których możesz użyć, aby urozmaicić imprezę. Udostępniliśmy także aplikacje na gitarę i fortepian. Teraz, jeśli naprawdę lubisz muzykę, potrzebujesz niezawodnej aplikacji dla systemu Windows 8 DJ. Jedną z najlepszych takich aplikacji dostępnych do pobrania w sklepie Windows Store jest Music Maker Jam, który sprawia, że ​​tworzenie muzyki wydaje się bardzo łatwe.

Czytaj także: Kontrola aplikacji w systemie Windows 8: Pin Steam

Music Maker Jam to prawdopodobnie najlepsza aplikacja dla systemu Windows 8 DJ

Rozpocznij jam session — zawsze i wszędzie! Music Maker Jam to pierwsza aplikacja, która łączy łatwe tworzenie muzyki z maksymalną zabawą. W krótkim czasie będziesz produkować własne hity dzięki ogromnemu wyborowi profesjonalnie wykonanych pętli i stylów! Po prostu połącz części utworu i instrumenty, aby uzyskać pożądany dźwięk, a następnie dostosuj tonację i tempo lub dodaj spektakularne efekty w czasie rzeczywistym. Intuicyjne sterowanie za pomocą ekranu dotykowego daje Ci pełną kontrolę nad studiem! A najlepsze jest to, że wszystkie dźwięki są idealnie zsynchronizowane, abyś był na bieżąco, gdy grasz na żywo przed znajomymi i fanami.

Aplikacja wygląda po prostu wspaniale na tablecie z Windows 8, a chociaż wygląd jest żywy, dźwięk jest krystalicznie czysty. Po wejściu do aplikacji możesz wybierać spośród profesjonalnie produkowanych pętli, takich jak dubstep, tech house, jazz i rock, a także dowolnie ustawiać tempo i progresję melodyczną. Istnieje wiele efektów, które możesz dodać do swoich piosenek w czasie rzeczywistym. Gdy myślisz, że stworzyłeś arcydzieło, zapisujesz sesję jam jako plik MP3, a następnie udostępniasz projekt znajomym.

8-ścieżkowy mikser pozwala miksować ścieżki i po prostu przechylając tablet Windows 8, będziesz mógł zmienić ustawienia efektów. Możesz także używać pętli z kilku stylów muzycznych w jednym projekcie w tym samym czasie i kupować nowe style muzyczne. Tak więc, jeśli chcesz uruchomić muzykę, nie marnuj czasu i pobierz ją ze Sklepu Windows.

Pobierz Music Maker Jam na Windows 8

Link do głównej publikacji