[AKTUALIZACJA] 5 sztuczek, aby naprawić błąd Windows Update 0x80248007

Napraw błąd Windows Update 0x80248007

Microsoft Często wydaje Windows Aktualizacje które obejmują nowe funkcje do wielu błędów. System Windows 10 również ustawia automatyczne instalowanie aktualizacji, jeśli system jest podłączony do Internetu. Czasami z różnych powodów system Windows nie instaluje aktualizacji i wyświetla komunikat:

Wystąpiły problemy z instalacją niektórych aktualizacji, ale spróbujemy ponownie później. Jeśli nadal to widzisz i chcesz przeszukać internet lub skontaktować się z pomocą techniczną w celu uzyskania informacji, może to pomóc:
Aktualizacja definicji dla błędu Windows 10 0x80248007

Aktualizacja systemu Windows 10 błąd 0x80248007 nieudana instalacja oznacza brak niektórych plików w Windows Update lub Windows Update nie może zlokalizować warunków licencji na oprogramowanie Microsoft. Ten błąd uniemożliwia użytkownikom pobieranie i instalowanie aktualizacji za pośrednictwem sekcji aktualizacji systemu Windows.

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy napotkają taki błąd aktualizacji, ten artykuł pomoże Ci to naprawić 0x80248007 Błąd aktualizacji systemu Windows. Wykonaj sztuczki wymienione poniżej i rozwiąż błąd.

Sztuczki, aby naprawić błąd 0x80248007 Windows Update w systemie Windows 10

Tutaj, w poniższej sekcji tego bloga, dowiesz się, jak możesz naprawić błąd 0x80248007 Windows Update w systemie Windows 10. Te kroki są bardzo łatwe do wypróbowania i nie musisz nawet brać żadnej pomocy technicznej od ekspertów. Nie unikaj więc wykonywania tych kroków i spraw, aby komputer działał idealnie nawet bez żadnych problemów.

Trick # 1: Przez wiersz polecenia systemu Windows

Krok 1: Musisz uruchomić wiersz polecenia systemu Windows z uprawnieniami administratora, przejdź do pola wyszukiwania systemu Windows i naciśnij klawisz Enter wiersz polecenia teraz Kliknij prawym przyciskiem myszy  Wiersz polecenia z dostępnego wyniku i wybierz Uruchom jako administrator.

w1

Krok 2: Teraz w wierszu polecenia z podwyższonym poziomem uprawnień wpisz net start msiserver i naciśnij Wchodzić klawisz z klawiatury, aby uruchomić polecenie.

Krok 3: Po wyjściu z wiersza polecenia, klikając lub wpisując Wyjście i wykonanie polecenia.

To rozwiązanie naprawi wyżej opisany błąd aktualizacji i umożliwi pobranie wszystkich dostępnych aktualizacji dla systemu Windows.

Wskazówka: Błąd Windows Update „0x80248007”Może pojawić się z powodu braku pliku systemowego lub Aktualizacja systemu Windows brakuje lub gdy aktualizacja systemu Windows nie może znaleźć / zlokalizować warunków licencji na oprogramowanie Microsoft. Dlatego sugeruje się, aby najpierw uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update, to z pewnością pomoże ci rozwiązać ten problem.

Ale jeśli nie możesz rozwiązać problemu z aktualizacją systemu Windows 10, postępuj zgodnie z podanymi poniżej instrukcjami, aby rozwiązać problem samodzielnie.

Sztuczka nr 2: Usługa Windows Update

# Zresetuj usługę Windows Update

Krok 1: Idź do Panel sterowania > Narzędzia administracyjne. I kliknij dwukrotnie Usługi. Czasami musisz wprowadzić hasło administratora lub potwierdzenie, hasło lub potwierdzenie.

w2

Krok 2: Szukaj Aktualizacja systemu Windows usługi i po znalezieniu kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Zatrzymać opcja.

w3

Sztuczka nr 3: Usuń pliki tymczasowej aktualizacji z folderu SoftwareDistribution

Nadal masz problem po wypróbowaniu powyższych dwóch sztuczek? Jeśli tak, usuń pliki pamięci podręcznej aktualizacji systemu Windows. To kolejne rozwiązanie, które może Ci pomóc. Aby wykonać to zadanie, kliknij prawym przyciskiem myszy menu Start, a następnie wybierz „Monit CMD” a następnie musisz kliknąć opcję Tak, aby umożliwić działanie z uprawnieniami administracyjnymi. Lub w wierszu polecenia możesz również wpisać poniższe polecenie, a następnie nacisnąć opcję „Enter”, aby zatrzymać usługę Windows Update i powiązane z nimi usługi.

Krok 1: Otwórz sterownik systemu i przejdź do Windows teczka.
w4
Krok 2: Następnie znajdź Dystrybucja oprogramowania teczka.
w5
Krok 3: Znowu otwarte Magazyn danych folder i usuń wszystkie znajdujące się w nim pliki i foldery.
w6

Krok 4: Ponownie wróć do Dystrybucja oprogramowania folder i otwórz Pobieranie teczka. Usuń wszystkie pliki znajdujące się w tym folderze.
w7

Sztuczka # 4: Uruchom ponownie usługę Windows Update

Krok 1: Przejdź do Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Usługi > Aktualizacja systemu Windows.

Krok 2: Wyszukaj Aktualizacja systemu Windows usługę, kliknij ją prawym przyciskiem myszy i wybierz Początek.
w8

Krok 3: Wybierz Usługi okno i Narzędzia administracyjne okno.

Sztuczka nr 5: Usuń pliki pamięci podręcznej usługi Windows Update

Innym rozwiązaniem, aby naprawić błąd aktualizacji systemu Windows 0x80248007, jest usunięcie plików pamięci podręcznej Windows Update. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

  • Kliknij Windows Ikona
  • Rodzaj wiersz polecenia lub cmd i kliknij prawym przyciskiem myszy na tym
  • Wybierz Uruchom jako administrator
  • Teraz wpisz następujące polecenia i naciśnij klawisz Enter:

Net Stop Wuauserv 

bity stop netto 

Net Stop dosvc 

  • Idź do C:> Windows> SoftwareDistribution> DataStore i usuń pliki z folderu.
  • Teraz idź do C:> Windows> Dystrybucja oprogramowania> Folder pobierania i usuń pliki z folderu.
  • Po tym ponownie uruchom usługi zatrzymane wcześniej za pomocą następujących poleceń i naciśnij Enter:

net start wuauserv aby uruchomić usługę aktualizacji systemu Windows.

 bity początkowe netto aby rozpocząć wywiad BITS w tle usługa zadaniowa.

 start netto dosvc wykonać polecenie.

Teraz uruchom ponownie system i sprawdź, czy problem został rozwiązany, a następnie zainstaluj aktualizacje.

Automatyczne rozwiązanie do naprawy Windows Update Błąd 0x80248007

Jeśli nie możesz rozwiązać tego problemu po zastosowaniu wszystkich powyższych sztuczek, powinieneś wypróbować profesjonalny sposób na pozbycie się 0x80248007 Błąd aktualizacji systemu Windows w systemie Windows 10. Z pomocą Narzędzie do naprawy systemu Windows możesz łatwo poradzić sobie z tym problemem, po prostu pobierz i zainstaluj to narzędzie, a to rozwiąże wszelkie problemy występujące w systemie. To narzędzie jest również bardzo łatwe w użyciu, ponieważ normalny użytkownik może również obsługiwać to oprogramowanie i całkowicie zabezpieczyć swój system przed wszelkiego rodzaju błędami. Dlatego zaleca się jednorazowe zastosowanie tego narzędzia.

Pobierz narzędzie do naprawy systemu Windows Reimage, aby naprawić różne błędy aktualizacji

Wniosek

Dostawać 0x80248007 Błąd aktualizacji systemu Windows jest bardzo powszechny w Windows 10. Ale nie musisz się w ogóle martwić, ponieważ teraz masz najlepsze rozwiązania dla siebie.

Tak, z wyżej wymienionych sztuczek możesz łatwo naprawić błąd 0x80248007 Windows Update w systemie Windows 10 nawet bez potrzeby korzystania z pomocy ekspertów technicznych.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, udostępnij je w sekcji komentarzy wymienionej poniżej.

Link do głównej publikacji