8 darmowych motywów zimowych do pobrania na PC w te Święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie jest tuż za rogiem, podobnie jak zima. Jeśli chcesz spersonalizować komputer z systemem Windows 10 w celu dostosowania go do nowego sezonu, musisz pobrać te nowe motywy systemu Windows 10 na początek zimy.

Boże Narodzenie już prawie się zbliża i możesz nawet użyć świątecznej aplikacji Windows 8, 10, aby dowiedzieć się, ile jeszcze trzeba czekać, aż magiczny dzień w końcu nadejdzie.

Udostępniliśmy Ci również aplikację Windows 8, 10, której możesz używać do śledzenia postępów Świętego Mikołaja w domu bezpośrednio z aplikacji Windows 8, 10, a nawet niesamowitą aplikację do gotowania Windows 8, 10, aby przygotować pyszne świąteczne potrawy.

Teraz, jeśli zainstalowałeś wszystkie powyższe aplikacje, nadszedł czas, aby porozmawiać o niesamowitych, bezpłatnych motywach zimowych do dostosowywania systemu Windows 8, 10 i Windows 8.1.

Będziesz także mógł znaleźć sporo w naszej poprzedniej kolekcji ponad 150 darmowych motywów i tapet Windows 8, 10. Kliknij poniższy link, aby pobrać 4 niesamowite zimowe motywy na urządzenie z systemem Windows 8.1,10.

Motywy świąteczne na PC

1

Motyw Snow Panoramic

śnieg panoramiczny Windows 8.1

Te panoramiczne zdjęcia pokazują nieskazitelne piękno pokrytych śniegiem krajobrazów z całego świata. Ten darmowy motyw dla Windows 8.1 i Windows RT 8.1 został zaprojektowany tak, aby obejmował dwa monitory dla dwukrotności majestatu.

Pobierz motyw Snow Panoramic

2)

Motyw Śnieżna noc

motyw systemu Windows 8.1

Te piękne obrazy pokazują wiele sposobów, w jakie śnieg może przekształcić krajobraz, od wyciszonej wielkości lasu po kuszące ciepło przytulnego domku i magię zaśnieżonych ulic miasta. Witaj zimę dzięki temu darmowemu motywowi dla systemu Windows.

Pobierz motyw Snowy Night

3)

Motyw Snowy Owls

motyw Windows Snowy owls 8.1

Fotograf Christopher D. Elliott uchwycił kontemplacyjne spojrzenie i majestatyczny lot śnieżnej sowy w tym darmowym motywie dla Windows.

Pobierz motyw Snowy Owls

4

Motyw Wyspy Man

wyspa Windows 8.1 motywu

Eksploruj zabytki, wybrzeże i spokojne naturalne piękno wyspy Man w tym darmowym motywie Windows z fotografiami Marka Wallace’a.

Pobierz Wyspa Man

5

Bałwany

bałwany

Ten zimowy motyw zawiera 8 zdjęć bałwanów, które przywrócą wspomnienia z dzieciństwa. Zainstaluj ten motyw na komputerze z systemem Windows 10, a gdy spadnie pierwszy śnieg, na pewno będziesz chciał wyjść na zewnątrz i zbudować własnego bałwana.

Pobierz motyw Bałwany

6

Twinkle Wish

migocz życzenie

Twoje świąteczne i zimowe życzenia spełnią się przy pomocy tego motywu Windows 10. To kolejny pięknie zaprojektowany motyw zimowy na komputery z systemem Windows, który przywróci Cię do dzieciństwa.

Pobierz Twinkle Wish

7

Czeska zima

motyw czeskich zimowych okien 10

Ten motyw zawiera 5 tapet przedstawiających piękno tego kraju zimą. Jeśli odwiedziłeś Czechy, na pewno spodoba ci się ten zimowy motyw.

Pobierz czeską zimę

8

Cukier i przyprawa

okna motywów cukru i przypraw 10

Kto nie lubi świątecznych ciasteczek? Co powiesz na ustawienie świątecznych ciasteczek jako tapety? Jeśli podoba Ci się ten pomysł, wystarczy pobrać ten motyw.

Nie wiem o tobie, ale moim ulubionym zimowym motywem systemu Windows 10 jest Śnieżna noc. Co z tobą, jaki motyw masz obecnie na komputerze lub tablecie z systemem Windows 10?

Link do głównej publikacji