5 oprogramowania do nagrywania gier na Xbox One, aby uchwycić całą akcję

Fani Xbox One chcieliby zrobić o wiele więcej ze swoimi grami. Nagrywanie i przesyłanie strumieniowe gier za pomocą oprogramowania do nagrywania gier to niektóre z takich czynności, które pozwalają im rejestrować nagrania z gry, gdy jest ona włączona. Jest to duże zainteresowanie większości profesjonalnych graczy Xbox na poziomie. Tworzą całą społeczność na ten temat, a nawet kanały YouTube dla tego samego.

Chociaż Xbox One ma wbudowaną funkcję, która pozwala użytkownikom nagrywać klipy z gier i przesyłać strumieniowo na Twitchu lub Mikserze w celu utworzenia wysokiej jakości wideo, potrzebujesz surowych ujęć na komputerze. Dlatego najlepszym rozwiązaniem byłoby tutaj użycie karty do przechwytywania gry.

Są to niezbędne narzędzia, które działają jako interfejs dla konsoli i komputera. Po prostu podłącza się do konsoli lub komputera i oferuje doskonałe wrażenia dzięki bogatym nakładkom graficznym, strumieniowaniu na żywo, łatwemu zapisywaniu materiału i nie tylko.

Tak więc dla zapalonych graczy szukających najlepszego oprogramowania do nagrywania gier na Xbox One mamy tutaj filtrowaną listę.

Użyj tych narzędzi, aby nagrać materiał z gry Xbox One

1

Rejestrator ekranu Apowersoft Pro

Najlepsze oprogramowanie do nagrywania gier na Xbox One

Rejestrator ekranu Apowersoft Pro to przyjazne dla użytkownika i profesjonalne narzędzie do nagrywania gier na komputer. Chociaż pomaga to w jednoczesnym przechwytywaniu ekranu i dźwięku, użytkownicy mogą również zapisywać swoje filmy w formacie MP4.

Narzędzie jest również wyposażone w zintegrowany konwerter, który konwertuje nagrania MP4 na różne formaty, takie jak AVI, SWG, WMV, FLV i inne, bez uszczerbku dla jakości.

Jego bogaty w funkcje, ale responsywny interfejs oferuje elastyczne techniki nagrywania, które pozwalają użytkownikom uzyskać zrzuty ekranu dla wybranego obszaru, całej strony i nie tylko. Ponadto użytkownicy mogą również wstawiać wideo z kamery internetowej do zrzutu ekranu, aby uzyskać efekt wideo w wideo.

Wśród innych istotnych cech należą:

 • Wiele trybów nagrywania,
 • Przechwytywanie wideo na ekranie za pomocą kamery internetowej dla Skype, MSN i GTalk,
 • Edycja zrzutu ekranu w czasie rzeczywistym lub później,
 • Pozwala użytkownikom utworzyć zaplanowane zadanie, ustawiając wcześniej czas rozpoczęcia i modyfikując czas trwania,
 • Rejestruje wideo na żywo z Twitcha, Livestream, BBC, CNN itp.,
 • Nagrywa seminarium internetowe, ustawiając zadanie,
 • Wstępnie ustawia wszystkie zadania do wykonania w przyszłości za pomocą kilku kliknięć,
 • Ekran rejestrów do celów monitorowania w czasie rzeczywistym.

Cena £: dostępna bezpłatna wersja próbna; aktualizacja zaczyna się od 39,95 $.

 • 2)

  Elgato Game Capture

  nagrywanie gry elgato

  Elgato Game Capture Narzędzie to oprogramowanie studyjne, które pomaga użytkownikom realizować ich kreatywność. Daje to autorytet i inspirację do tworzenia i działania, ale zapewnia także użytkownikom narzędzia do kreatywności na Xbox One.

  Niektóre z jego głównych cech to:

  • Pozwala użytkownikom kontrolować, co będzie dalej, za pomocą ustawień przechwytywania. Pozwala im modyfikować ustawienia obrazu, zapisywać profile, monitorować wydajność sprzętu i ustawiać przepływności;
  • Umożliwia użytkownikom rozpoczęcie transmisji, wybierając bitrate i dodając tytuł. Użytkownicy mogą również błyskawicznie zmienić dowolną zapisaną platformę, zmienić tytuł na antenie i wiele więcej;
  • Poziomy dźwięku w czasie rzeczywistym, które pomagają użytkownikom decydować o preferowanej głośności i regulować pokrętło radialne w celu precyzyjnego wykrywania;
  • Oferuje opcję komentowania na żywo, dzięki czemu użytkownicy mogą po prostu wybrać mikrofon i rozpocząć pracę;
  • Zapewnia funkcję przechwytywania dźwięku, która pozwala użytkownikom na jak najlepsze wykorzystanie kilku źródeł dźwięku;
  • Pozwala użytkownikom sortować pliki według tytułów gier, a wideo według nazwy, daty i godziny utworzenia;
  • Zapewnia dodatkową poprawę wizualną treści, umożliwiając im dodawanie kamery internetowej, promowanie kanałów mediów społecznościowych i nie tylko;
  • Oferuje zapis retrospekcji, który tymczasowo przechowuje trwającą grę, pomagając cofnąć się w czasie i nagrać później.

  Możesz pobrać oprogramowanie z Elgato.

  Możesz także kupić fizyczny rejestrator gier na Amazon.

  • 3)

   Roxio Game Capture

   przechwytywanie gry roxio

   Roxio Game Capture to niedrogi dostawca kart do przechwytywania gier na Xbox One. Urządzenie umożliwia użytkownikom nagrywanie zrzutów ekranu z gry w jakości HD. Do przechwytywania gier w tempie 1080p można użyć portów HDMI. Najlepsze jest to, że użytkownicy mogą mieć nieprzerwaną i płynną rozgrywkę bez zewnętrznego zasilania.

   Urządzenie koncentruje się na transmisji strumieniowej na żywo z gry i komentowaniu na żywo na YouTube i Twitchu. Użytkownicy mogą również edytować filmy z kodowaniem H.264, dodawać efekty specjalne, nakładki tekstowe i wiele więcej.

   Ponadto pozwala użytkownikom udostępniać filmy na Facebooku i YouTube za pomocą jednego kliknięcia, a także nagrywać rozgrywkę na PC za pomocą karty graficznej za pomocą portów HDMI do narzędzia do przechwytywania gier.

   Cena £: kup za 69,99 USD

   • 4

    Avermedia Live Gamer Portable 2 Plus [Bonus]

    Najlepsze oprogramowanie do nagrywania gier na Xbox One

    Tematem tego artykułu jest oprogramowanie do nagrywania gier, ale na tej liście musieliśmy umieścić dwa fizyczne rejestratory gier. Są po prostu zbyt imponujące, żeby o nich nie wspomnieć. Cieszyć się!

    Jak sama nazwa wskazuje, Avermedia Live Gamer Portable 2 Plus, to kompaktowe urządzenie, które można łatwo nosić w kieszeni. To poręczne urządzenie 1080p przesyła strumieniowo bez komputera.

    Występuje w trzech zintegrowanych trybach, różnych wejściach audio i opcjach miksera audio. Najlepsze jest to, że obsługuje rozdzielczość Ultra HD 4K przy szybkości 60 klatek na sekundę.

    Urządzenie działa od razu po wyjęciu z pudełka, więc jest gotowe do natychmiastowego przesyłania strumieniowego. Co więcej? Użytkownicy mogą również nagrywać w ruchu za pomocą jednego kliknięcia przycisku szybkiego dostępu, który nagrywa w rozdzielczości 1080p60, a wszystkie gry są przechowywane w układzie microSD.

    Bez dodatkowego sprzętu, Avermedia Live Gamer Portable 2 Plus to zdecydowanie haczyk. Wśród innych funkcji są: możliwość bezpośredniego udostępniania plików, funkcja plug and play oraz transmisja na żywo i komentarze.

    Możesz go zdobyć od Amazon.

    • 5

     Rakieta Hauppauge HD PVR [Bonus]

     Hauppauge --- Game-Recorder

     Rakieta Hauppauge HD PVR to łatwe w konfiguracji urządzenie do przechwytywania gier, które pasuje również do rozmiaru kieszeni. To przenośne urządzenie jest zasilane kablem USB i aby rozpocząć przechwytywanie rozgrywki z Xbox One, wystarczy po prostu podłączyć napęd USB z przodu urządzenia.

     Urządzenie jest wyposażone w zintegrowany mikser audio, który pomaga użytkownikom nagrywać komentarze do gier, gdy włączone jest nagrywanie gry wideo. Umożliwia użytkownikom przechwytywanie wideo na pamięć USB lub zewnętrzne urządzenie sprzętowe.

     Ponadto użytkownicy mogą tworzyć własne kanały YouTube i udostępniać swoje najlepsze gry innym. Najlepsze jest to, że użytkownicy mogą również przesyłać strumieniowo rozgrywkę za pomocą YouTube i Twitcha.

     Znakomita jakość dźwięku i jakości HD, możliwość podłączenia urządzenia do komputera w celu przeprowadzenia nagrań z gry bezpośrednio na dysku komputera oraz możliwość nagrywania gier w jakości HD to tylko niektóre z innych godnych uwagi funkcji.

     Możesz go zdobyć od Amazon

     Nagrywanie jest zabawne, ale potrzebujesz również solidnego i wykwalifikowanego oprogramowania, aby wprowadzić je w życie. Chociaż na Xbox One dostępnych jest wiele programów do nagrywania gier, wybór odpowiedniego z odpowiednimi umiejętnościami zapewni perfekcję.

     Za pomocą tych wybranych narzędzi ożyw swoją sesję nagrywania gry na wyższy poziom.

Link do głównej publikacji