5 najlepszych przeglądarek zapewniających bezproblemowe przeglądanie w systemie Windows 7

Windows 7 wciąż ma znaczną bazę użytkowników, mimo że został wyprzedzony przez Windows 10. Większość dużych wydawców nadal aktywnie wspiera Win 7 i aktualizuje swoje oprogramowanie dla tej platformy.

To może się nieco zmienić, gdy Microsoft przestanie obsługiwać system Windows 7 w 2020 r., Ale na razie większość dużych wydawców oprogramowania nadal obsługuje tę platformę.

Tak więc nie brakuje kompatybilnych przeglądarek internetowych dla systemu Windows 7. Użytkownicy Win 7 mogą wybierać z kremu z przeglądarki. Są to najlepsze przeglądarki dla systemu Windows 7.

5 przeglądarek dla Windows 7, których potrzebujesz tylko w 2019 roku

1

UR

Najlepsza przeglądarka UR dla Windows 7

UR nie jest przeglądarką o dużych nazwach dla systemu Windows 7, ale zawiera wszystko, czego większość użytkowników będzie potrzebować z przeglądarki, a także trochę więcej. To nowe oprogramowanie, które wciąż jest w fazie beta, ale jest już dopracowane.

UR to jedna z niewielu przeglądarek, która zawiera wbudowany skaner antywirusowy, VPN i bloker reklam. Przeglądarka oferuje również duże prędkości pobierania dzięki zaawansowanej technologii równoległej.

Dowiedz się więcej o tej niesamowitej przeglądarce w naszej szczegółowej recenzji

UR to przeglądarka Chromium, która ma podobny interfejs użytkownika do Google Chrome. W rzeczywistości ta przeglądarka przypomina trochę flagową przeglądarkę Google w wersji Mach 2.

Ma porównywalną, uproszczoną konstrukcję, a karta Ustawienia przeglądarki wygląda tak samo jak ta w Chrome. Ponadto UR udostępnia również ogromne repozytorium rozszerzeń Chrome. Istnieje więc wiele dodatków do UR!

Rekomendacja redakcji
Twoja przeglądarka
Przeglądarka UR

  • Szybkie ładowanie strony
  • Prywatność na poziomie VPN
  • Rozszerzona ochrona
  • Wbudowany skaner antywirusowy

Pobierz teraz przeglądarkę UR
2)

Google Chrome

Najlepsza przeglądarka Google Chrome na Windows 7

Google Chrome jest ulubioną przeglądarką większości użytkowników systemu Windows 7 i innych platform. Po pierwsze, Chrome jest jedną z najszybszych przeglądarek, mimo że może przenikać zasoby systemowe.

Jest to prosta przeglądarka z usprawnionym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, który obsługuje wszystkie najnowsze technologie sieciowe HTML5.

Chrome należy do najbardziej konfigurowalnych przeglądarek, głównie dzięki dużemu rozszerzeniu i repozytorium motywów. Co więcej, jest to również jedna z najlepszych przeglądarek wieloplatformowych, ponieważ użytkownicy mogą synchronizować karty, rozszerzenia i zakładki Chrome na różnych urządzeniach.

Czy naprawdę musisz sprawdzić inne alternatywy?

Pobierz Google Chrome tutaj.

3)

Opera

Najlepsza przeglądarka Opera dla Windows 7

Opera to przeglądarka Windows 7, która wysoko ocenia oryginalność i funkcje. Mimo że jest to przeglądarka Chromium, Opera ma unikalny wygląd interfejsu użytkownika ze stroną szybkiego wybierania i paskiem bocznym, do którego użytkownicy mogą przypinać skróty i inne przydatne opcje.

Przeglądarka zawiera kilka przydatnych narzędzi, których nie ma Chrome, takich jak wbudowane konwertery, opcja oszczędzania energii w laptopach, pasek wyszukiwania błyskawicznego i narzędzie do zrzutów ekranu dla stron.

Ponadto zintegrowany bloker reklam Opera może usuwać wiele reklam, aby przyspieszyć przeglądanie. Ponadto użytkownicy mogą dodawać do przeglądarki zarówno rozszerzenia Opera, jak i Chrome.

Pobierz Opera tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o blokerach reklam, zacznij od tego postu

4

Mozilla Firefox

Najlepsza przeglądarka Mozilla Firefox dla Windows 7

Mozilla dała Firefoxowi nowe życie dzięki aktualizacji Quantum. To była duża aktualizacja, która sprawiła, że ​​Fox był szybszą przeglądarką, przerobił interfejs użytkownika i dodał do niego kilka nowych narzędzi. Użytkownicy mogą wybrać Zrób zrzut ekranu, Skopiuj link, Link e-mail, i Wyślij kartę do urządzenia opcje w menu Działania strony.

Firefox jest również jedną z najbardziej konfigurowalnych przeglądarek, ponieważ użytkownicy mogą zmieniać układ paska narzędzi i dodawać nowe motywy do przeglądarki za pomocą karty Dostosuj Firefox i konfigurować czcionki z karty Opcje. Ponadto istnieje wiele świetnych rozszerzeń dla Firefoksa, za pomocą których użytkownicy mogą dalej dostosowywać przeglądarkę.

Kolejną wspaniałą rzeczą w Mozilla Firefox jest to, że jest ona lżejszą i wydajniejszą pod względem zasobów przeglądarką niż Chrome. Mozilla może pochwalić się tym, że wykorzystanie pamięci RAM przez jej flagową przeglądarkę jest o 30 procent mniejsze niż w przypadku Chrome. Dlatego Firefox jest lepszą przeglądarką dla komputerów stacjonarnych i laptopów z systemem Windows 7 o niższych specyfikacjach systemowych.

Pobierz Mozilla Firefox tutaj.

5

Vivaldi

Najlepsza przeglądarka Vivaldi dla Windows 7

Vivaldi to przeglądarka o podobnym designie interfejsu użytkownika, co Opera, która oferuje opcje dostosowywania i zarządzania kartami, które mogą być inne. Przeglądarka Vivaldi jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników, ponieważ zawiera opcje dostosowywania większości jej elementów wizualnych, skrótów, strony początkowej i okna.

Do zarządzania kartami Vivaldi zawiera opcje grupowania i układania kart; a użytkownicy mogą również przesunąć pasek kart na bok okna. Użytkownicy mogą również dodawać rozszerzenia Chrome do Vivaldi, co jest kolejną dużą zaletą.

Pobierz Vivaldi tutaj.

To pięć najlepszych przeglądarek Windows, z których mogą korzystać użytkownicy Win 7. Żadna z najnowszych wersji tych przeglądarek nie jest kompatybilna z XP.

Jednak Google, Mozilla i spółka mogą nadal obsługiwać te przeglądarki w systemie Windows 7 przez kilka lat po 2020 roku.

Link do głównej publikacji