5 najlepszych programów do tworzenia niesamowitych lookbooków i zdobywania większej liczby klientów

Żyjemy w świecie, który jest w ciągłym procesie rozwoju technologicznego, co oznacza, że ​​nowe technologie są tworzone każdego dnia na całym świecie. Z tego powodu ludzie na ogół wolą czytać na swoich urządzeniach mobilnych i komputerach, które używają prawdziwych fizycznych papierów, ponieważ wygodniej jest nie nosić ciągłego ciężkiego papieru.

Z wyżej wymienionych powodów bardzo ważne jest, aby wydawcy korzystali z najnowszych dostępnych technologii. W tym miejscu pojawia się oprogramowanie, które może tworzyć profesjonalne lookbooki PDF.

Lookbooki w formacie PDF to przydatny i profesjonalny sposób prezentowania swoich produktów marketerom i projektantom, w celu uzyskania większej ekspozycji na rynku i przyciągnięcia docelowych klientów. Sposób, w jaki prezentujesz swoje produkty, bez względu na to, czy produkt jest związany z modą czy sprzętem, ma duży wpływ na to, jak postrzegają Cię klienci, a także konkurenci.

Możesz tworzyć lookbooki z różnych powodów. Możesz ich użyć, aby zaprezentować publicznie najnowszą linię odzieży, którą stworzyłeś, modelowanie, prezentację produktu dla klientów, portfolio artystów itp.

Oprogramowanie Lookbook umożliwia tworzenie cyfrowych czasopism, książek, kuponów, broszur itp. Dzięki temu możesz lepiej przedstawić swoją firmę, ponieważ daje czytelnikowi opcję korzystania z magazynu cyfrowego w taki sam sposób, jak w prawdziwym magazynie. Możesz przewijać strony elementu wirtualnego z urządzeń z ekranami dotykowymi lub za pomocą różnych klawiszy na klawiaturze.

W tym artykule zbadamy jedne z najlepszych opcji oprogramowania dostępnych na rynku w 2019 roku, które pozwalają łatwo tworzyć profesjonalnie wyglądające lookbooki i flipbooki. Narzędzia te pomogą ci zrobić dobre pierwsze wrażenie zarówno dla klientów, jak i konkurencji, a także poprawić sposób przyciągania okazji biznesowych.

Jakich narzędzi należy używać do projektowania profesjonalnych lookbooków?

1

FlipHTML5 Pro

FlipHTML5 - Jak tworzyć lookbooki

FlipHTML5 to świetny kreator lookbooków PDF, który daje możliwość zastosowania różnych elementów multimedialnych do twojego projektu. To oprogramowanie pozwala przekształcić plik PDF w świetnie wyglądający flipbook, który można zapisać cyfrowo lub wydrukować.

To oprogramowanie zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do zastosowania różnych treści multimedialnych w projekcie, a następnie opublikowania lookbooka w lokalnej pamięci masowej, w Internecie lub jako wtyczka do witryny.

FlipHTML5 Pro zapewnia dostęp do 50 GB przestrzeni dyskowej, pozwala przesyłać nieograniczoną liczbę projektów, a także usuwa szkodliwy znak wodny, abyś mógł w pełni reprezentować swoją firmę.

Jedną z najlepszych cech FlipHTML5 Pro jest to, że żadne reklamy nigdy nie pojawią się na ekranie, co pozwala skupić się całkowicie na danym zadaniu.

Możesz eksportować do 5 lookbooków miesięcznie z opcją wyboru spośród 10 świetnie wyglądających regałów, maksymalnie 1000 stron / książkę. Aby zapewnić bezpieczeństwo plików przez cały czas, możesz również przesyłać pliki na Dysk Google i Dropbox iz niego.

Oto kilka innych funkcji, o których warto wspomnieć:

 • Tryb slajdu — może tworzyć slajdy lub efekty przerzucania dla efektu slajdu na pojedynczej stronie lub na podwójnej stronie
 • Śledzenie Google Analytics — przydatne informacje dotyczące treści, współczynnika konwersji, mediów społecznościowych i reklamy
 • Wersja tekstowa dla SEO — pozwala użytkownikom przeszukiwać również tekst PDF, zwiększając widoczność
 • Niestandardowe logo / branding
 • Ochrona hasła
 • Niestandardowe szablony — świetny zestaw wbudowanych szablonów i motywów, które pomogą Ci łatwo dostosować projekt
 • Może importować spis treści z pliku PDF
 • Dostosuj lookbook i jego funkcjonalność
 • Wyszukiwanie według słów kluczowych — możesz wyszukiwać określone strony za pomocą słów kluczowych

Na oficjalnej stronie FlipHTML5 można znaleźć świetny przewodnik, jak rozpocząć tworzenie swojego lookbooka, a także świetne przykłady pracy i przykłady ich pracy dla klientów.

    — Kup teraz FlipHTML5 Pro

 • 2)

  Yumpu

  Yumpu - twórcy lookbooków

  Yumpu to świetna opcja oprogramowania, która pozwala tworzyć profesjonalnie wyglądające lookbooki z plików PDF i umożliwia publikowanie projektów bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

  Jedną z najlepszych cech tego oprogramowania, poza tym, że może tworzyć cyfrowe flipbooki z plików PDF, jest to, że Yumpu ma doskonałą integrację z platformami społecznościowymi, a także potężny silnik optymalizacyjny. Możesz łatwo dodawać zdjęcia, filmy i muzykę do swoich projektów.

  To oprogramowanie działa jako narzędzie, do którego można uzyskać zdalny dostęp i pozwala modyfikować każdy aspekt projektu, bez względu na to, gdzie jesteś na naszej planecie.

  Rozpoczęcie korzystania z Yumpu jest niezwykle proste. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć bezpłatne konto, a następnie możesz przesłać gotowy plik PDF, aby przekonwertować go na cyfrowy lookbook, lub zacząć od zera i zbudować własne.

  Po zakończeniu projektu i opublikowaniu go otrzymasz krótki fragment kodu, który pozwala osadzić flipbook na stronie internetowej, w blogu lub na Facebooku.

  Darmowa wersja Yumpu ma świetny zestaw funkcji, w tym między innymi do 5 przesyłanych czasopism dziennie, pozwala dodawać zarówno audio, jak i wideo do twojego projektu, a także ma możliwości osadzania, o których mówiliśmy powyżej.

  Możesz używać tego oprogramowania za darmo, ale jeśli chcesz uzyskać większą liczbę funkcji i opcji, możesz wybrać jedną z płatnych wersji. Płatne wersje oferują usługę „bez reklam”, nieograniczoną liczbę eksportów czasopism, optymalizację SEO, Google Analytics, funkcje przeciągnij i upuść itp. Jeśli chcesz zobaczyć pełną listę funkcji i ceny związane ze wszystkimi wersjami Yumpu, możesz odwiedzić oficjalną stronę cen.

  Wypróbuj Yumpu

  — PODOBNE: 10 najlepszych darmowych programów do projektowania 3D dla początkujących i zaawansowanych użytkowników

  3)

  AnyFlip

  AnyFlip - tworzenie lookbooka

  AnyFlip to kolejne świetne oprogramowanie, które pozwala tworzyć profesjonalnie wyglądające lookbooki. To oprogramowanie może być używane zarówno online, jak i jako oprogramowanie do pobrania dla systemu Windows 10.

  Możesz rozpocząć korzystanie z AnyFlip, pracując z już istniejącym plikiem PDF, z którego możesz wyodrębnić dane i przenieść je do dokumentu lookboook HTML5, a także możesz utworzyć lookbook od zera za pomocą wspaniałego zestawu dostępnych narzędzi dostosowywania.

  Z AnyFlip Free konto można publikować nieograniczoną liczbę projektów i hostować ukończony projekt na swoich serwerach. Jeśli czujesz, że potrzebujesz trochę inspiracji na początek, możesz sprawdzić bibliotekę szablonów i motywów AnyFlip.

  Dzięki bezpłatnej wersji tego oprogramowania masz już podstawowe narzędzia, których potrzebujesz, aby stworzyć profesjonalnie wyglądający flipbook. AnyFlip Free pozwala Twoim klientom otwierać magazyn do 30 000 razy dziennie, daje 500 wysyłanych danych miesięcznie i 100 GB przestrzeni dyskowej. Minusem korzystania z darmowej wersji jest to, że ma ograniczone funkcje, a także ma wbudowany znak wodny, który może szybko stać się denerwujący.

  Z płatne wersje AnyFlip możesz uzyskać do pół miliona dziennych otwarć dla swoich klientów, nieograniczoną liczbę wysyłanych danych / miesiąc, nieograniczone miejsce i wiele innych wspaniałych funkcji.

  Jeśli chcesz zobaczyć więcej szczegółów dotyczących funkcji każdej wersji, możesz odwiedzić oficjalną stronę cenową AnyFlip.

  Wypróbuj AnyFlip

  — POWIĄZANE: 5 najlepszych programów do projektowania gazet dla profesjonalnych dziennikarzy

  4

  LucidPress

  LucidPress - twórcy lookbooków

  LucidPress to kolejna świetna opcja oprogramowania, która umożliwia łatwe tworzenie lookbooków / flipbooków za pomocą funkcji przeciągnij i przeciągnij, aby ułatwić dostęp. Za pomocą tego oprogramowania można również uzyskać dostęp do dużej liczby wstępnie zaprojektowanych szablonów, układów i narzędzi dostosowywania, które pomogą Ci wybrać najlepszy wygląd swojego projektu.

  Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć szeroką gamę przedmiotów, w tym między innymi papier firmowy, broszury, wizytówki, flipbooki itp.

  Jeśli nie masz pewności, jak rozpocząć projektowanie swojego lookbooka, lub potrzebujesz tylko trochę wskazówek, możesz użyć jednego lub więcej szablonów z dostępnych 350 opcji lub możesz zaprojektować wszystko, zaczynając od białej strony. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę układów i szablonów.

  Jedną z najlepszych cech tego oprogramowania jest fakt, że możesz dzielić się pracą nad różnymi projektami ze swoim zespołem projektantów. Każdy, kto zostanie dodany do tego obszaru roboczego dla wielu osób, uzyskuje dostęp w oparciu o reguły administratora i może przyczynić się do projektu, zmieniając kolory i czcionki.

  Ponieważ komunikacja w tego typu projektach jest niezwykle ważna, LucidPress oferuje możliwość korzystania z funkcji czatu i komentowania. W ten sposób wszyscy członkowie zespołu zrozumieją, co się dzieje i jak mogą zaprojektować swoje konkretne elementy w celu uzyskania optymalnych wyników.

  Wszystkie projekty utworzone w LucidPress są bezpiecznie przechowywane w zaszyfrowanym środowisku chmurowym. Ta funkcja pozwala na dostęp do projektów z dowolnego miejsca na świecie i nie martwi się, że kiedykolwiek stracisz swoje pliki.

  Wypróbuj LucidPress

  — POWIĄZANE: 5 oprogramowania do zaproszeń do tworzenia niestandardowych projektów kart, takich jak profesjonalista

  5

  PubHTML5

  PubHTML5 - twórcy lookbooków

  PubHTML5, podobnie jak FlipHTML5, pozwala tworzyć profesjonalnie wyglądające lookbooki i oferuje świetny zestaw opcji dostosowywania.

  Możesz uzyskać dostęp do tego oprogramowania z dowolnego miejsca na świecie i tworzyć niesamowite cyfrowe publikacje dowolnych drukowanych plików lub plików PDF. Dostosowywanie wyglądu lookbooka jest łatwe dzięki szerokiej gamie opcji dostosowywania oraz możliwości prostego przeciągania i upuszczania obrazów, dźwięków i wideo do prezentacji.

  PubHTML5 pozwala dostosować tytuły książek, słowa kluczowe i opisy dotyczące twoich produktów w celu zwiększenia wyniku SEO, zwiększenia liczby odwiedzających, a ostatecznie także sprzedaży. Wszystkie dostosowania SEO, które wykonujesz w tym oprogramowaniu, pozwalają na łatwe przeszukiwanie projektu i można je łatwo dodać do swojej witryny lub bloga, aby zwiększyć widoczność online.

  Kolejną świetną funkcją tego oprogramowania jest opcja PubHTML5 Metrics. Ta funkcja oferuje raporty w czasie rzeczywistym dotyczące zaangażowania klientów, wzorców powiększenia i czasu spędzanego na każdej stronie.

  Dzięki bezpłatnej wersji PubHTML5 możesz tworzyć świetnie wyglądające lookbooki, administrować projektem, używać tekstowej wersji SEO, a także publikować swoje prace w mediach społecznościowych bezpośrednio z soft.

  Wersja Premium PubHTML5 ma kilka dodatkowych i bardzo przydatnych zalet. Możesz użyć plików MS Office do stworzenia lookbooka, mieć dostęp do funkcji edytorskich animacji, możesz wstawiać pliki audio do katalogu cyfrowego, a także oferuje duże bezpieczeństwo, więc nigdy nie będziesz się martwić o utratę plików.

  Jeśli chcesz zobaczyć pełną listę funkcji dla wersji darmowej i płatnej, możesz sprawdzić oficjalną stronę PubHTML5.

  Wypróbuj PubHTML5

  Wniosek

  To, jak prezentujemy siebie i naszą firmę w świecie cyfrowym, jest tak ważne w XXI wieku. Dlatego niezwykle przydatne jest użycie profesjonalnego oprogramowania do tworzenia lookbooków, aby osiągnąć świetnie wyglądające wyniki. Stworzenie idealnego lookbooka nigdy nie było łatwiejsze dzięki narzędziom, które zaprezentowaliśmy na tej liście 5 najlepszych.

  Otrzymujesz niesamowitą liczbę wstępnie zaprojektowanych szablonów, na których możesz zbudować swój projekt, lub możesz zacząć od zera i użyć wszystkich dostępnych opcji dostosowywania, aby stworzyć idealny flipbook.

  Chcielibyśmy wiedzieć, jaką opcję wybrałeś z tej listy i jak dla Ciebie się spełniła. Prosimy o poinformowanie nas o swoich wrażeniach w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji