5 najlepszych programów do tworzenia książek kucharskich dla mistrzów kuchni i miłośników

Stworzenie własnej książki kucharskiej to marzenie każdego kulinarnego. To zupełnie inne uczucie widzieć własne przepisy w starannie przemyślanej książce.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia książek kucharskich pomaga użytkownikom tworzyć spektakularne fotoksiążki, udostępniać elektronicznie, tworzyć listy zakupów i nie tylko.

Istnieją tysiące przepisów do wyboru, automatyczne dostosowywanie porcji, analiza wartości odżywczych i wiele innych.

Chociaż w dzisiejszych czasach istnieje wiele aplikacji, niektóre wyróżniają się na podstawie ich funkcji i funkcji.

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia książki kucharskiej powinno być w zasadzie łatwe w obsłudze i zrozumiałe nawet dla początkujących. Co więcej, powinna również mieć dobrą obsługę klienta, aby pomóc w usuwaniu zamieszania.

Stworzyliśmy listę najlepszych programów do tworzenia receptur, które są łatwe w obsłudze i szybko reagują.

Najlepsze narzędzia do tworzenia książek kucharskich dla ekspertów kulinarnych

1

Reklama wydawnicza

Blurb najlepsze oprogramowanie do tworzenia książki kucharskiej

Blurb to jedno z najlepszych programów do tworzenia książki kucharskiej, która dodaje skrzydeł wyobraźni kucharza. Jest to idealne narzędzie dla osób, które chcą przekształcić swoje przepisy w książki kucharskie o profesjonalnej jakości.

Użytkownicy mogą wybierać spośród trzech formatów, w których chcą wydrukować swoje przepisy, takie jak książka, czasopismo lub ebook.

Daje to gładko wyglądające strony premium z papierem Layflat. Co najlepsze, użytkownicy mogą wybrać jeden lub kilka wydruków w rozsądnej cenie.

Co więcej? Ludzie mogą również sprzedawać i dystrybuować książki w księgarni Blurb za pośrednictwem Amazon. Mogą także sprzedawać i dystrybuować swoje książki w globalnej sieci detalicznej, która obejmuje ponad 38 000 sprzedawców detalicznych, szkół i bibliotek.

Ponadto ludzie mogą sprzedawać jeden egzemplarz na raz i pozwolić oprogramowaniu na realizację zamówień. Alternatywnie sprzedawcy mogą również składać duże zamówienia i sprzedawać bezpośrednio.

Cena: zaczyna się od 2,99 USD za 24 strony.

  • Pobierz teraz Blurb z oficjalnej strony internetowej

2)

MasterCook

Najlepsze oprogramowanie MasterCook do tworzenia książki kucharskiej

Mastercook jest flagowcem programów, które pomagają stworzyć książkę kucharską. Jest to bogaty w funkcje program, który ma kilka unikalnych funkcji, dzięki którym wyprzedza swoją konkurencję.

Niezależnie od tego, czy użytkownicy wolą projektować książki kucharskie na komputerze, czy w Internecie, zapewnia to obsługę wszystkich.

Od przydatnych funkcji planowania menu lub list zakupów z oszacowaniem kosztów po analizę wartości odżywczych zdrowej diety — jest to bez wątpienia jeden z najlepszych dostępnych programów do tworzenia receptur.

Szukasz najlepszego oprogramowania do tworzenia interaktywnych e-booków? Oto nasze najlepsze typy

Co najlepsze, jest również dostępny jako aplikacja na telefon komórkowy. Użytkownicy mogą po prostu dodać swoje przepisy na swoim koncie online, a nawet je edytować.

Jednocześnie użytkownicy mogą zapisywać przepisy z blogów i stron internetowych za pomocą funkcji obcinania stron internetowych.

Ponadto aplikacja oferuje roczny płatny dostęp do Internetu i bezpłatne aplikacje na urządzenia mobilne. Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS i Android, umożliwiając użytkownikom dostęp do aplikacji w podróży.

Cena: zaczyna się od 100 $ za 1 rok

Zdobądź Mastercook

3)

CreateMyCookBook

CreateMyCookBook najlepsze oprogramowanie do tworzenia książki kucharskiej

Dla tych, którzy chcą łatwo stworzyć własną książkę kucharską, CreateMyCookBook jest właśnie tym, czego potrzebują. Przekształca użytkowników w projektantów, którzy mogą personalizować swoją książkę kucharską przy użyciu różnych rodzajów czcionek, układów i innych elementów.

Bezpłatne i łatwe w użyciu oprogramowanie książki kucharskiej pozwala użytkownikom klikać zdjęcia kart z przepisami, a program je dla nich wpisuje.

Ponadto użytkownicy mogą również chronić i ustawiać swoje przepisy w jednym miejscu. Pomaga im to stworzyć nową książkę kucharską w dowolnym momencie bez konieczności ponownego wpisywania.

Co więcej? Umożliwia także użytkownikom dzielenie się książkami kucharskimi z przyjaciółmi i rodziną. Mogą zapraszać znajomych, którzy mogą dodawać wybrane przez siebie przepisy.

Użytkownicy mają swobodę wyboru spośród książek w twardej oprawie lub oprawionych w spiralę, które są profesjonalnie zaprojektowane tak, jak w księgarniach.

Książkę kucharską można utworzyć za pomocą projektanta stron internetowych, co pozwala również użytkownikom dostosować stronę tytułową i dodać notatkę dedykacyjną.

Cena: od 19,95 USD.

Wypróbuj CreateMyCookBook

4

Menedżer receptur papryki

Paprika Recipe Manager najlepsze oprogramowanie do tworzenia książek kucharskich

Paprika Recipe Manager to idealna aplikacja dla tych, którzy szukają najlepszych programów do tworzenia receptur. Niezależnie od tego, czy jest to ambitny kucharz, czy doświadczony kucharz, ten niezwykle prosty program jest dla każdego.

Od obszernych list zakupów lub planowania posiłku po opcję importowania z Internetu — wszystko, czego potrzebuje doświadczony kucharz.

Ponadto kucharze mogą również zapisywać swoje przepisy z dowolnej witryny internetowej w zintegrowanej przeglądarce. Co najlepsze, można go również uzyskać na urządzeniach takich jak telefony komórkowe lub tablety, korzystając z bezpłatnej usługi synchronizacji w chmurze.

Ta usługa pomaga w płynnej synchronizacji danych na wszystkich urządzeniach. Chociaż użytkownicy mogą tworzyć i zmieniać swoje przepisy, mogą także wycinać szczegóły przepisów z dowolnej witryny internetowej za pomocą narzędzi schowka.

Setki przepisów są pobierane automatycznie z kilku stron internetowych za pomocą jednego kliknięcia.

Ponadto użytkownicy mogą dostosowywać składniki zgodnie z ich wielkością porcji. Użytkownicy mogą nawet uzyskać dobry widok na przepisy, w których mogą usunąć składniki po zakończeniu.

Umożliwia także użytkownikom zapisywanie szczegółów żywieniowych i dostosowanych notatek dla każdego przepisu.

Układ podkategorii, aby szybko znaleźć przepisy, zaawansowane narzędzia wyszukiwania, spiżarnia, która śledzi obecne składniki, możliwość udostępniania przepisów przez e-mail lub otrzymanie wydruku, jest wiele, co może zrobić.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna, cena 19,99 USD.

Pobierz Paprika Recipe Manager

5

Shop’NCook

Shop’NCook najlepsze oprogramowanie do tworzenia książki kucharskiej

Dla tych, którzy koncentrują się na szczegółowych informacjach żywieniowych, Shop’NCook jest właśnie tym, czego potrzebują. Menu oferuje użytkownikom pomoc w ustalaniu przepisów, a nawet planowaniu tygodni z wyprzedzeniem.

Aplikacja receptur ma przyjazny interfejs, w którym użytkownicy mogą dodawać recepturę, szacować koszty receptury, planować posiłki, sprawdzać szczegóły żywieniowe i łatwo optymalizować cenę artykułów spożywczych.

Umożliwia użytkownikom dodawanie przepisów w ciągu zaledwie 20 sekund ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi wartości odżywczych i kosztów. Ponadto użytkownicy mogą łatwo analizować koszt menu i przepisów.

Jako dodatkowy bonus, samouczki wideo pomagają użytkownikom zapoznać się z kosztami receptury i nie tylko. Oprócz planowania posiłków użytkownicy mogą również dostosowywać swoje przepisy, tworzyć listy zakupów na podstawie planów posiłków i przepisów — wszystko za pomocą jednego kliknięcia.

Co najważniejsze, zintegrowana synchronizacja w chmurze sprawia, że ​​jest ona dostępna na wszystkich urządzeniach w podróży.

Cena: zaczyna się od 49,95 $.

Wypróbuj Shop’NCook

Gotowanie jest sztuką i dlatego tworzy książkę kucharską z twoimi ulubionymi przepisami. Ale najlepsze oprogramowanie do tworzenia książki kucharskiej sprawia, że ​​jest ona płynna i łatwa dzięki przyjaznym dla użytkownika funkcjom.

A więc przejdź do jednego z tych programów już dziś, aby zacząć od swojej pożądanej książki kucharskiej.

Link do głównej publikacji