5 najlepszych programów do rysowania zdjęć dla systemu Windows 10 [LISTA 2019]

Świat uśmiechnął się bardziej, kiedy powstały bajki. Nikt nie mógł się oprzeć (nikt nadal nie jest) intensywnie śmiesznie wyglądającym postaciom wyświetlanym na naszych ekranach i papierach. Prawdopodobnie dlatego, że wyglądają jak wytwory innego świata niż nasz. W rzeczywistości, oprogramowanie do rysowania zdjęć na Windows 10 są odpowiedzialni za fascynację.

To zainspirowało pojawienie się niektórych narzędzi. Narzędzia, które umożliwiają przekształcenie zdjęć w pożądane animacje. Różnorodne funkcje dostępne w poniższych programach komputerowych umożliwiają zabawną manipulację obrazami. Wszystko w zaciszu komputera osobistego.

       

 

5 najlepszych narzędzi do rysowania zdjęć dla systemu Windows 10

1

Cartoon.Pho.to.

Cartoon.Pho.to.  niedawno ustanowił nową skalę w fotografii do transformacji kreskówek. Wzmocniona grafika kreskówkowa umożliwia wyświetlanie prawdziwych emocji na kreskówkowej twarzy. Dzieje się tak dzięki regulowanym funkcjom.

Użytkownicy otrzymują interesującą różnorodność zmian twarzy do wyboru po przesłaniu swojego zdjęcia / obrazu do serwisu. Tutaj zaczyna się zabawa. Z najsmutniejszych twarzy można stworzyć szczęśliwy wyraz twarzy. Filtry i modyfikacje dotyczą wszystkich rodzajów zdjęć, z wyjątkiem zmiany kształtu twarzy, która dotyczy tylko portretów.

Główne cechy:

 • Zmiana wyrazu twarzy— Policzki, usta, powieki i brwi są zmieniane, aby poruszać się w ciągu kilku sekund, aby odsłonić spojrzenie. Na przykład ruch rozszerzających się ust może oznaczać uśmiech.
 • Pokaz emocji— Istnieje wybór efektów, aby nadać obrazowi z kreskówek żałobną lub podekscytowaną twarz.
 • Efekt karykatury— Chcesz zmienić swoje zdjęcie w trolla? Być może kosmita lub twardy facet. Oto funkcja tego.

Prześlij zdjęcie i poznaj niezwykłe efekty fotograficzne, jakie ma do zaoferowania cartoon.pho.to.

 • POWIĄZANE: 10 najlepszych programów do tworzenia kreskówek na PC

2)

BeFunky Cartoonizer

„Droga do doskonałości”. Właśnie to przychodzi na myśl podczas korzystania z BeFunky Cartoonizer. Uruchomione w 2007 roku narzędzie służy klientom od 11 lat.

Przez lata twórcy oprogramowania pracowali z kreatywnością, aby podnieść swoje standardy — od zwykłego edytora ręcznego po szybki i popularny animator, jakim jest obecnie. Producent pięknych i profesjonalnej jakości zdjęć. Sprawdź niektóre z jego funkcji poniżej.

 • Pięć klasycznych zestawów do rysowania w sekcji artystycznej edytora zdjęć. Każda z nich narysuje zdjęcie / obraz dowolnej kategorii.
 • Cyfrowa edycja Deluxe Edition część zawiera szeroko zreformowany rysownik DLX dla jeszcze lepszego wyglądu.
 • Nic dziwnego, że użytkownicy są przywiązani do swoich ekranów godzinami. Ulepszenia takie jak czapki, biżuteria, brody itp. Tworzą dobre wirtualne zabawki. Inteligentne ulepszenia, które naprawiają szum cyfrowy, słabe oświetlenie i nieostrość za pomocą jednego kliknięcia, są jeszcze bardziej wciągające.
 • Być może najbardziej interesującą rzeczą w BeFunky Cartoonizer jest jego zdolność do przekształcania zdjęć w sztukę Warhola. To zdjęcie wygląda tak, jakby zostało zdjęte z jednej z powieści z górnej półki.

Twórcy oprogramowania nie skorzystali z pełnej aplikacji do pobrania. Użytkownicy mogą jednak uzyskać dostęp do BeFunky Cartoonizer online.

3)

Cartoon Generator

Opcje konfiguracji tego oprogramowania do rysowania zdjęć dla systemu Windows 10 są na najwyższym poziomie. Za pomocą tego narzędzia przekonwertuj zdjęcie ulubionego artysty, a możesz mieć zdjęcie na okładkę następnego albumu. Dobrze wyjaśnione oprogramowanie pozwala użytkownikom łatwo włączyć narzędzie. Proste wytyczne i kontrole również stanowią plus.

Jak wiadomo, generator kreskówek może być najbardziej zróżnicowanym rysownikiem. Użytkownicy mogą konwertować zdjęcia w formatach BMP, GIF, PNG, JPG, TIFF i innych.

Główne cechy:

 • Zakres ustawień ustawianych w kolejności wyświetlania zdjęcia. Niektóre z nich obejmują szerokość pędzla, głębokość szkicu, ciemność, czułość kropki, szkic koloru, rozmycie / wyostrzenie itp.
 • Interfaza w menu ustawień zawiera regulowane suwaki. Stosują one efekty kreskówek na obrazach.
 • Na lewym panelu można zastosować pożądany zakres efektów, między innymi Szkic ołówkowy, Szkic, Szkic + kropka, Sepia + kropka, Kolor.
 • Cartoon Generator ma opcję Batch do wykonywania masowej konwersji zdjęć na kreskówki.

Pobierz za darmo to proste oprogramowanie do rysowania rysunków na Windows 10.

 • 4

  Cartoon Studio

  Prostota zastosowana w projekcie Cartoon Studio może być po prostu najbardziej wyjątkową rzeczą. Oprogramowanie jest alternatywą dla złożonych programów, które przyklejają do nich użytkowników na wiele godzin.

  Chociaż Cartoon Studio jest skromnym narzędziem, robi dobrze to, co powinno. Zaskakuje pomysłowość zastosowana do rozwinięcia jego głównej cechy.

  Przeciągając obraz do aplikacji, oprogramowanie stosuje filtr kreskówkowy i szybko generuje kreskówkową wersję. Poruszanie się po programie jest łatwe. Wszystko jest uporządkowane i wyświetlane szeroko na ekranie głównym.

  Pobierz to uproszczone narzędzie w Cartoon Studio, aby cieszyć się łatwym i łatwym w użyciu doświadczeniem.

  • 5

   Image Cartoonizer Software

   Widok nowego oprogramowania do rysowania obrazów na ekranie komputera jest bardzo zachęcający. Samo kliknięcie oddziela obrazy, duże lub małe, od ich animowanych postaci.

   Chociaż oprogramowanie działa w większości przypadków dobrze, system zarządzania błędami nie jest podobny. Oprogramowanie do rysowania zdjęć dla systemu Windows 10 sortuje według znaczących informacji w celu rozwiązania problemów. To rozwiązuje problemy lub powiadamia zainteresowane strony.

   Główne cechy:

   • Programiści wyposażyli oprogramowanie w ponad 100 efektów. Niektóre obejmują; balans kolorów, jasność / kontrast, lepki szablon, zmiana włosów, szkic i szary, żeby wymienić tylko kilka.
   • Funkcja usuwania czerwonych oczu, aby pozbyć się błędów czerwonych oczu.
   • Wstawione zdjęcia są konwertowane z błyskawiczną prędkością, szybciej niż można by oczekiwać podczas pracy z narzędziem offline.
   • Im większy, tym lepszy, prawda? Karykatura graficzna bierze ten cytat dosłownie, często zapewniając najlepsze wyniki podczas pracy z dużymi zdjęciami.
   • Konwertuj partię zdjęć za pomocą jednego kliknięcia, oszczędzając w czasie rzeczywistym.

   Pobierz bezpłatną wersję próbną lub kup narzędzie z własnego koszyka Microsoftu za 19,95 USD.

   Wniosek

   Powyższe programy, w tym Cartoon.pho.to, Cartoon Generator, The BeFunky Cartoonizer, Cartoon Studio oraz The Image Cartoonizer Software 3.9.4 są wyjątkowo dynamicznymi narzędziami online i offline z prostym i wygodnym interfejsem.

   Ich biegłość w tworzeniu olśniewających, wysokiej jakości kreskówek w jednej chwili jest niezwykła. Są rzeczywiście najlepszym oprogramowaniem do rysowania zdjęć dla systemu Windows 10.

   Zaloguj się teraz do odpowiednich linków i dołącz do zabawy!

Link do głównej publikacji