5 najlepszych programów do naprawy błędów czasu wykonywania w systemie Windows 10

Jeśli zawsze występują błędy w czasie wykonywania, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to wyczyścić i naprawić bazę danych Windows. Baza danych zawiera wiele ważnych informacji na twoim komputerze, a jeśli któreś z tych danych lub plików w bazie danych Windows ulegną uszkodzeniu, może to spowodować wiele błędów.

Innym razem błędy w czasie wykonywania mogą być wywoływane przez plik, który próbujesz otworzyć lub którego już nie ma w katalogu. Nawet jeśli program lub aplikacja, która utworzyła plik, który próbujesz uruchomić, nie znajduje się już na twoim komputerze, nadal może powodować błędy.

Te błędy w czasie wykonywania mogą powodować spowolnienie działania systemu. Możesz także zauważyć, że pliki i programy, które zwykle otwierasz bez wysiłku, a teraz wolniej, mogą w ogóle nie działać. Na szczęście istnieje kilka rozwiązań pozwalających naprawić błędy czasu wykonywania i wybraliśmy jedne z najlepszych. Sprawdź ich zalety poniżej.

Najlepsze narzędzia do naprawy błędów środowiska uruchomieniowego, których można użyć w 2018 roku

1

Oprogramowanie SpeedyPC Pro

SpeedyPC to narzędzie, które może naprawić Runtime Error 429. Pochodzi on z bazy danych Windows i jest spowodowany faktem, że za każdym razem, gdy instalujesz lub odinstalowujesz oprogramowanie, podpis programu jest rejestrowany w bazie danych Windows.

Biorąc pod uwagę ogromną liczbę zapisów i kombinacji, a zwłaszcza nieprawidłowe instalacje, dowiesz się, że baza danych może być pełna uszkodzonych wpisów. Najlepiej jest otworzyć narzędzie do czyszczenia bazy danych, takie jak SpeedyPC, i naprawić wszystkie pliki w bazie danych, które mogą powodować ten błąd. Sprawdź najlepsze funkcje i zalety oprogramowania SpeedyPC Pro:

 • To innowacyjne oprogramowanie, które skanuje komputer, wyszukuje błędy rejestru ActiveX i Windows, niebezpieczne złośliwe oprogramowanie, problemy z wydajnością procesu, niepotrzebne pliki i pliki prywatności.
 • Po znalezieniu problemów oprogramowanie je eliminuje.
 • Korzystając z SpeedyPC Pro, nie będziesz już musiał radzić sobie z powolnym komputerem lub bałaganem, komunikatami o błędach, zamrażaniem, awariami lub wszelkiego rodzaju nieregularnym działaniem.
 • Skanowanie zajmie się typowymi problemami, takimi jak błędy rejestru, które zwykle powodują, że komputer działa słabo i powoli.
 • SpeedyPC Pro jest również wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji i narzędzi, które skracają czas uruchamiania, znajdują najlepszy program do otwierania rozszerzeń plików, defragmentują pamięć komputera, a także usuwają niechciane dodatki przeglądarki.

To niesamowite oprogramowanie eliminuje błędy w czasie wykonywania, usuwa błędy rejestru, usuwa pliki prywatności w celu ochrony danych, optymalizacji pamięci, zarządzania punktami przywracania i nie tylko. Możesz dowiedzieć się więcej o funkcjach oprogramowania, przechodząc na oficjalną stronę SpeedyPC Pro i pobierając to przydatne narzędzie.

2)

Primasoft’s Error Scan and Fix

Primasoft’s Error Scan and Fix to naprawdę zaawansowany program do czyszczenia rejestru, który jest zgodny z systemem Windows i umożliwia bezpieczne skanowanie, czyszczenie i naprawianie różnych problemów z rejestrem za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Problemy z rejestrem systemu Windows są częstą przyczyną awarii systemu Windows i komunikatów o błędach.

Korzystając z narzędzi do dostrajania komputera, takich jak narzędzia do czyszczenia rejestru, od czasu do czasu pomożesz systemowi stać się bardziej stabilnym, oprogramowanie będzie działać szybciej, a system operacyjny, w tym przypadku Windows, uruchomi się znacznie szybciej niż przed. Sprawdź najlepsze funkcje i funkcje zawarte w tym poręcznym narzędziu:

 • Skanowanie i naprawa błędów Primasoft pomaga skanować i naprawiać błędy w rejestrze systemu Windows.
 • Interfejs programu jest łatwy w użyciu i nawet początkujący będą mogli go zrozumieć.
 • Funkcje zawarte w tym narzędziu są dobrze zidentyfikowane, a opcje są po prostu ustawione.
 • Obsługa oprogramowania jest łatwa, a wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć obszary, które chcesz skanować, i naciśnij przycisk Skanuj teraz.
 • Program rozpoczyna skanowanie systemu i naprawia problemy w rejestrze systemu Windows.

Prosty zestaw poleceń sprawia, że ​​jest to przyjazne dla użytkownika narzędzie, które warto sprawdzić. Pobierz Skanowanie i naprawianie błędów Primasoft, aby zobaczyć, jak działa na twoim komputerze.

3)

Napraw błąd czasu wykonania 1.2

Jest to kolejne przydatne rozwiązanie do naprawy błędów czasu wykonywania pojawiających się na komputerze. Fix Runtime Error to narzędzie do czyszczenia rejestru nowej generacji, które umożliwia skanowanie, naprawę i kompaktowanie rejestru systemu Windows za pomocą kilku kliknięć myszy. Zobacz inne przydatne funkcje zawarte w tym narzędziu:

 • Fix Runtime Error skanuje cały rejestr w celu znalezienia jakichkolwiek problemów i szybko je naprawi.
 • Regularne używanie tego narzędzia sprawi, że twój system będzie bardziej stabilny i pomoże szybciej się uruchomić.
 • Fix Runtime Error jest bezpieczny w użyciu, a otrzymasz możliwość cofnięcia wszelkich zmian dokonanych przez program, jeśli wystąpi z nim problem.

Należy pamiętać, że z czasem w każdym rejestrze systemu Windows gromadzone są stare i niepoprawne rekordy, które spowodują błędy systemowe i obniżą wydajność. Fix Runtime Error pomoże ci to naprawić i zalecamy wypróbowanie tego narzędzia, ponieważ działa poprawnie.

4

Wondershare to 1-Click PC Care

1-Click PC Care to narzędzie do czyszczenia rejestru, które skanuje, czyści i naprawia wszelkiego rodzaju błędy. To narzędzie automatycznie skanuje i naprawia błędy uruchomieniowe w twoim systemie, więc zdecydowanie warto to sprawdzić. Spójrz na najlepsze funkcje zawarte w tym narzędziu poniżej:

 • Jest to profesjonalne narzędzie do czyszczenia rejestru, które może zdiagnozować rejestr i oczyścić rejestr, usunąć nadmiarowość rejestru oraz naprawić problemy związane z rejestrem i inne błędy w celu przyspieszenia działania systemu.
 • To narzędzie pomaga również utworzyć kopię zapasową wszystkich zmian wprowadzonych w systemie w celu ewentualnego przywrócenia.
 • Z oprogramowania bez wysiłku korzystają zarówno początkujący, jak i bardziej profesjonalni użytkownicy.
 • 1-Click PC Care dogłębnie skanuje kondycję systemu Windows i wygenerował szczegółowy raport diagnostyczny przedstawiający potencjalne ryzyko.

Po użyciu tego poręcznego narzędzia zauważysz, że twój system staje się bardziej stabilny. Udaj się na oficjalną stronę Wondershare i skorzystaj z usługi 1-Click PC Care, aby wypróbować ją w systemie z systemem Windows.

5

SpyHunter

Czasami błędy w czasie wykonywania mogą być spowodowane przez SpyHunter. Jeśli próbujesz uruchomić lub zaktualizować SpyHunter i występuje błąd czasu wykonywania, jedyną rzeczą, którą możesz zrobić, jest ponowna instalacja tego narzędzia. Należy pamiętać, że większość błędów w czasie wykonywania można łatwo naprawić, odinstalowując i ponownie instalując SpyHunter. Trzy kroki wymagane przez tę operację obejmują odinstalowanie bieżącej wersji SpyHunter, usunięcie folderu i ponowną instalację SpyHunter. Oto jak to wszystko robisz:

 • Po odinstalowaniu SpyHunter, upewnij się, że wszystkie jego ikony z pulpitu zostały usunięte, i usuń wszelkie pozostałe związane z nim ikony.
 • Następnym krokiem jest znalezienie i usunięcie folderu SpyHunter, a następnie ponownie uruchom komputer przed pobraniem i ponownym zainstalowaniem oprogramowania.
 • Teraz wystarczy ponownie pobrać SpyHunter i zainstalować go, ale upewnij się, że nie używasz żadnych pozostałych plików instalacyjnych, ale ponownie pobierz plik instalacyjny.

Możesz znaleźć SpyHunter na oficjalnej stronie Enigma Software. Jest to wygodne narzędzie, które wykrywa i usuwa najnowsze trojany, oprogramowanie szpiegujące, rootkity, keyloggery, oprogramowanie ransomware i inne rodzaje złośliwego oprogramowania.

Są to najlepsze sposoby i narzędzie, które pomogą Ci pozbyć się irytujących błędów środowiska uruchomieniowego i sprawią, że system będzie bardziej niezawodny, a jednocześnie przyspieszy jego działanie.

Link do głównej publikacji