5 najlepszych programów do edycji gier do pobrania w 2019 roku

Edycja wideo z gry jest tak samo ważna jak edycja dowolnego innego wideo. Nikt nie chce przesyłać treści, które wyglądają na niepolerowane. Dlatego, aby przesłać wysokiej jakości film na YouTube, Vimeo lub inną podobną platformę, należy go odpowiednio edytować. Aby edytować wideo z gry, użytkownicy potrzebują zaufanego i eksperckiego oprogramowania do edycji gier.

Chociaż istnieje wiele takich programów dostępnych online, znalezienie odpowiedniego może być trudne. Do edycji wysokiej jakości użytkownicy potrzebują profesjonalnego oprogramowania do edycji gier, które jest wyposażone w wiele funkcji. Oto krótka lista najlepszych programów do edycji gier w oparciu o ich funkcje, wydajność i użyteczność.

Najlepsze oprogramowanie do edycji gier w 2019 roku

1

Mikser

Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo w 2019 roku

Jak mówi Blender, daje użytkownikom swobodę twórczą dzięki filmom z gry. Jest to bezpłatne, ale potężne oprogramowanie do edycji gier, wyposażone w wiele funkcji. Oprogramowanie obejmuje wszystkie funkcje przydatne dla animatorów, drukowania 3D, efektów wizualnych, twórców gier itp. Chociaż oferuje narzędzia do animacji, modelowania, symulacji, efektów wizualnych, tworzenia gier itp., Oferuje również podstawowy zakres bardzo potężnych narzędzi do edycji wideo.

Oprogramowanie pomaga użytkownikom wykonywać podstawowe czynności, takie jak cięcie i łączenie wideo, a także skomplikowane zadania, takie jak maskowanie wideo. Podgląd na żywo, wyświetlanie histogramów, miksowanie dźwięku, kontrola prędkości, dodawanie wideo, zdjęć, audio, efektów itp. To niektóre z jego głównych funkcji.

Cena: bezpłatnie

2)

Filmora Video Editor dla Windows

Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo w 2019 roku

Filmora, iSkysoft to wyjątkowe oprogramowanie do edycji wideo, które jest szczególnie przydatne dla graczy. Ma zarówno tradycyjne, jak i najnowocześniejsze narzędzia do edycji. Oprogramowanie jest bardzo popularne ze względu na potężny edytor wideo, który umożliwia użytkownikom dostosowywanie filmów z gier.

Program pomaga użytkownikom tworzyć oszałamiające klipy wideo przy użyciu specjalnych filtrów, efektów i projektów. Ponadto zawiera także standardowe szablony, przejścia, niesamowite efekty dźwiękowe i wiele więcej. Ponadto współpracuje z różnymi formatami plików i zapewnia generowanie wysokiej jakości treści wideo z gier.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; Wersja pro zaczyna się od 39,99 USD rocznie

 • Pobierz teraz Filmora z iSkySoft

3)

Windows Movie Maker

Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo w 2019 roku

Windows Movie Maker to skuteczne oprogramowanie do edycji wideo, które pozwala użytkownikom tworzyć filmy z muzyki, obrazów i klipów wideo. Oferuje niektóre podstawowe funkcje, takie jak przycinanie wideo, wstawianie podkładu muzycznego lub podpisu tekstowego, a także bardziej zaawansowane, takie jak filtr obrazu i efekty przejścia.

Jest to najprostsza, a jednocześnie potężna i opłacalna aplikacja do tworzenia filmów i edycji wideo. Niektóre z jego istotnych cech to:

 • Tworzenie filmów z obrazów i klipów wideo
 • Opcje przycinania, obracania, łączenia klipów wideo
 • dodawanie i edycja muzyki w tle przy użyciu zintegrowanych ścieżek muzycznych
 • Obsługuje większość głównych formatów mediów, takich jak mp4, wmv, mkv, mov, avi, mpeg, mpg, mts, jpg, png, gif, mp3, m4a i wav.
 • Tworzenie animowanego powiększenia panoramicznego dla zdjęć
 • Szeroka gama filtrów do poprawy zdjęć
 • Ponad 30 efektów przejścia do zdjęć i filmów oraz modne czcionki do podpisów
 • Oferuje jakość wideo HD

Dodawanie slajdów tytułowych, podpisów tekstowych na obrazach, przycinanie klipów audio lub efekty zanikania / zmniejszania to tylko niektóre z jego innych istotnych cech.

Cena: bezpłatnie

 • 4

  Shotcut

  Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo w 2019 roku

  Dla tych, którzy szukają najlepszego oprogramowania do edytowania gier, Shotcut oferuje wszystkie funkcje doskonałej aplikacji. Posiada dopracowany i konfigurowalny interfejs, który jest idealny zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

  Co więcej? Użytkownicy mogą nawet eksportować filmy z gry w 4K. Dzięki dokowalnym i nie dokowalnym panelom, które zapewniają responsywny interfejs użytkownika.

  Od dynamicznych filtrów wideo, takich jak gradacja kolorów, dyfuzja itp., Po tryby komponowania ścieżek, takie jak HSL Barwa, Nakładka, różnica itp., Oprogramowanie ma wiele do zaoferowania. Użytkownicy mogą również korzystać z różnych filtrów audio, takich jak Downmix, Pan, Delay itp., Aby uzyskać lepszy efekt.

  Cena: bezpłatne i open source.

  • 5

   AVS Video Editor

   Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo w 2019 roku

   Edytor wideo AVS robi wszystko, co robi każdy inny edytor gier, na przykład edytuje i tworzy wideo z efektami wizualnymi i dźwiękowymi. Ale różni się od innych bogatą funkcjonalnością i jakością wideo. Posiada prosty i responsywny interfejs, który pozwala użytkownikom tworzyć filmy bez wysiłku.

   Jest to narzędzie nieliniowe, w którym sceny przychodzą w sekwencji liniowej i w określonej kolejności. Program pozwala na ustawienie obiektów w dowolnym miejscu na osi czasu i posiadanie dowolnego rozmiaru. Ponadto zawiera także narzędzia do konwersji audio i wideo, które pomagają konwertować pliki do różnych formatów.

   Co więcej? Umożliwia także użytkownikom łatwe nagrywanie i tworzenie płyt DVD z filmami za pomocą zintegrowanego narzędzia do nagrywania dysków.

   Efekty wizualne i dźwiękowe, maskowanie, dokładność subpikseli lub tryby mieszania to tylko niektóre z jego istotnych cech.

   Cena: bezpłatnie

   Wniosek

   Są to jedne z najlepszych programów do edytowania gier, które są nie tylko łatwe w użyciu, ale także oferują solidną wydajność. Edycja jest kluczowa i nikt nie chciałby iść na kompromis z ostateczną jakością wideo. Wybierz edytor wideo, który może poprawić ogólną jakość treści wideo z gry.

Link do głównej publikacji