5 najlepszych programów bezpieczeństwa dla komputerów Alienware

Maszyny Alienware to komputery do gier należące do firmy Dell i są ulubionymi systemami entuzjastów gier. Te komputery są niesamowitymi automatami do gier i służą do maksimum. Alienware to komputery i laptopy dla graczy, których głównym celem jest najlepsza gra.

Tak potężne systemy również potrzebują potężnego oprogramowania zabezpieczającego, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Właśnie dlatego wybraliśmy pięć najlepszych narzędzi bezpieczeństwa, które są odpowiednie dla twojej maszyny Alienware, aby twój wybór był znacznie bardziej zrelaksowany. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zapoznaj się z ich kompletnym zestawem funkcji i zalet.

Dbaj o bezpieczeństwo swojej maszyny Alienware dzięki tym narzędziom bezpieczeństwa

1

Bitdefender Internet Security 2018 (zalecane)

Bitdefender zapewnia jedno z najbardziej niezawodnych narzędzi bezpieczeństwa na rynku, co czyni go idealnym wyborem dla komputerów i laptopów Alienware. Oczywiście zespół Bitdefender włożył wiele wysiłku w to oprogramowanie.

Innymi słowy, Bitdefender zapewnia najlepszą ochronę na wszystkich frontach, a to jest niezbędne, ponieważ może mieć ogromną różnicę między zachowaniem bezpieczeństwa a utratą wszystkich ważnych danych, szczególnie jeśli jest to związane z grą.

Spójrz na najlepsze funkcje, które są spakowane w Bitdefender Internet Security 2018 i które okażą się bardzo przydatne dla twojej maszyny Alienware:

 • Antywirus jest przyjazny dla użytkownika, a jego koszty utrzymania są minimalne, więc nie należy się tym martwić.
 • Bitdefender Internet Security 2018 zapewnia najbardziej niezawodną ochronę przed zagrożeniami internetowymi.
 • Wielowarstwowa ochrona przed oprogramowaniem ransomware zapewni bezpieczeństwo Twoich plików.
 • Najnowszym dodatkiem w zestawie funkcji zawartych w Bitdefender Internet Security 2018 jest Bitdefender VPN, który jest w stanie chronić twoją obecność w Internecie, a to okaże się idealne do gier online, jak możesz sobie wyobrazić.
 • Bitdefender Internet Security 2018 może zapobiec nieautoryzowanym modyfikacjom twoich najważniejszych plików.
 • Kolejną wspaniałą rzeczą w oprogramowaniu jest to, że umożliwia zdalne uruchamianie procedury bezpieczeństwa z urządzenia mobilnego.
 • Bitdefender Internet Security 2018 oferuje ciąg Ochrony Windows i wysokie prędkości, które nigdy nie wpłyną na wydajność Twojego Alienware.
 • Niektóre z najlepszych funkcji ochrony obejmują ochronę danych, zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami, funkcje antyphishingowe, tryb ratunkowy, bezpieczne przeglądanie, funkcje zapobiegające oszustwom, bezpieczne pliki i wiele innych.
 • Bitdefender Internet Security 2018 zawiera niesamowitą funkcję o nazwie Bitdefender Autopilot, a gdy się włączysz, uruchomi ona całe twoje cyberbezpieczeństwo, podczas gdy będziesz się dobrze bawić. Nie musisz niczego konfigurować i konfigurować irytujących ustawień.

Innowacyjna technologia Bitdefender Photon pomaga oprogramowaniu dostosować się do konfiguracji sprzętowej i programowej systemu Alienware, aby zaoszczędzić jak najwięcej zasobów komputerowych oraz poprawić wydajność i szybkość systemu.

Opisanie pełnego zestawu funkcji spakowanych w Bitdefender Internet Security 2018 zajęłoby kolejne dziesięć stron, więc koniecznie sprawdź je, przechodząc na oficjalną stronę Bitdefender.

    — Pobierz teraz Bitdefender Internet Security 

 • 2)

  CyberGhost (zalecane)

  CyberGhost to kolejny klejnot dla twojego systemu Alienware, który zapewni, że wszystko będzie bezpieczne. To oprogramowanie jest również wyposażone w wiele przydatnych funkcji, takich jak ukrywanie adresu IP, umożliwiających dostęp do zastrzeżonych stron internetowych i nie tylko.

  Poniżej opiszemy kilka rzeczy na temat najważniejszych funkcji CyberGhost, aby dać Ci wgląd w to, co będziesz mógł cieszyć się, jeśli zdecydujesz się użyć tego narzędzia antywirusowego:

  • CyberGhost może ukryć twój adres IP i zrobi to, zastępując go innym z sieci CyberGhost, w ten sposób uniemożliwiając stronom trzecim śledzenie twojej aktywności online.
  • Jeśli cenzura była problemem, możesz mieć pewność, że te dni już dawno minęły, ponieważ bezpieczne serwery CyberGhost pozwalają uzyskać dostęp do treści z całego świata.
  • Gdy próbujesz uzyskać dostęp do witryny, oprogramowanie upewni się, że jest wystarczająco bezpieczne dla Twojego komputera lub laptopa Alienware, przeprowadzając dokładne sprawdzenie określonego adresu URL w bazie danych.
  • Korzystając z CyberGhost, nikt nie będzie mógł węszyć wokół twoich rozmów, transakcji online lub historii przeglądania, nawet gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi.
  • W trybie online cała Twoja aktywność będzie szyfrowana przy użyciu technologii bitowej 256-AES.

  Oprogramowanie jest łatwe do zainstalowania, a jeśli potrzebujesz pomocy, na stronie internetowej usługi znajduje się przewodnik instalacji. Pulpit użytkownika jest jednym z najprostszych, jakie można znaleźć w programie antywirusowym.

  Wejdź na oficjalną stronę CyberGhost, aby dowiedzieć się więcej na temat przydatnych funkcji i funkcjonalności oraz pobrać bezpłatną wersję próbną.

      — Pobierz teraz CyberGhost VPN (71% TANIEJ)

  • 3)

   BullGuard Internet Security (sugerowany)

   BullGuard Internet Security to kolejna świetna opcja, która jest dostępna do ochrony twojego komputera Alienware. Przekonasz się, że ten program antywirusowy zawiera kilka wygodnych funkcji dla twojego komputera lub laptopa:

   • Funkcje BullGuard Internet Security obejmują ulepszoną ochronę wielowarstwową.
   • Jedną z najbardziej imponujących nowych funkcji, które zostały dodane do oprogramowania, jest Game Booster, który z pewnością sprawi, że gra na twoim komputerze Alienware będzie przyjemniejsza.
   • Ta funkcja Game Booster może zoptymalizować wydajność procesora, jednocześnie blokując wyskakujące okienka i bardziej irytujące przerwy, pozwalając cieszyć się płynniejszą rozgrywką bez opóźnień na komputerze Alienware.
   • BullGuard zapewnia inteligentną potrójną ochronę i zawsze rozpozna zaufane aplikacje i witryny.
   • Oprogramowanie stale skanuje kody w poszukiwaniu sygnatur i różnych anomalii, które zwykle są związane ze złośliwym oprogramowaniem.
   • Funkcja Home Network Scanner jest w stanie ocenić całą sieć i wszystkie urządzenia 24/7, a gdy tylko nowe urządzenie zostanie podłączone, oprogramowanie automatycznie wykona również głębokie skanowanie i sprawdzenie statusu.

       — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

   • 4

    ESET NOD32 Antivirus

    Musiałeś wcześniej słyszeć o programie ESET NOD32 Antivirus, ponieważ jest to legendarne oprogramowanie zapewniające niezbędną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Został zbudowany, aby chronić Twoje życie online, a przekonasz się, że będzie niezwykle przydatny na komputerze Alienware.

    Spójrz na niektóre z najlepszych funkcji i funkcjonalności zawartych w tym oprogramowaniu poniżej:

    • ESET NOD32 Antivirus może chronić przed wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware, robakami, wirusami i programami szpiegującymi, utrzymując Twój cenny komputer lub laptop Alienware tak bezpiecznie, jak to możliwe.
    • Twoja prywatność będzie chroniona przed phishingiem, a program zapewni ci większe bezpieczeństwo podczas spędzania czasu w Internecie.
    • Korzystając z programu ESET NOD32 Antivirus, nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo, a jedyne, co musisz zrobić, to cieszyć się pełną mocą swojej maszyny Alienware.
    • Otrzymasz szansę pracy, zabawy i przeglądania Internetu bez żadnych spowolnień.
    • Sieć badawcza dba o to, aby oprogramowanie zawsze znajdowało się w czołówce branży cyberbezpieczeństwa.
    • Program ESET NOD32 Antivirus zapewnia wysoką szybkość, równowagę i doskonałą użyteczność w celu zapewnienia najlepszych wrażeń w Internecie.

    Możesz wybierać między Premium Security, Advanced Security i Basic Antivirus, ale więcej informacji na temat tych planów można znaleźć na oficjalnej stronie ESET NOD32 Antivirus.

    • 5

     Webroot

     Oprogramowanie jest wytwarzane przez amerykańską firmę, a wsparcie techniczne ma siedzibę w Kolorado. Webroot to pełnowymiarowy program antywirusowy, który jest w stanie zabezpieczyć maksymalnie trzy maszyny Alienware. Udaje mu się także chronić użytkowników przed kradzieżą tożsamości. Kolejną wielką zaletą tego oprogramowania jest to, że nie będziesz musiał radzić sobie z powolnymi skanami lub czasochłonnymi aktualizacjami.

     Sprawdź najbardziej ekscytujące funkcje zawarte w tym narzędziu poniżej:

     • Dawne czasy, kiedy trzeba było patrzeć na ekran komputera podczas skanowania systemu, dawno minęły, a dzięki Webroot skanowanie komputera Alienware zajmuje tylko około 20 sekund; innymi słowy, jest to 60 razy szybszy niż średni czas skanowania wymagany przez produkty konkurencji.
     • Webroot nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a to oznacza, że ​​będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca na komputerze lub laptopie Alienware na dokumenty, filmy, zdjęcia i muzykę.
     • To oprogramowanie jest w stanie skutecznie chronić wszystkie nazwy użytkowników, numery kont i ważniejsze dane.
     • Webroot może również zapewnić użytkownikom bezpieczne przeglądanie i ochronę przed phishingiem w czasie rzeczywistym.
     • Blokuje fałszywe witryny, które mogą nakłonić Cię do wprowadzenia danych osobowych.
     • Webroot doskonale nadaje się do szybkiego skanowania, a Ty i Twoja droga maszyna Alienware nigdy nie zostanie spowolniona podczas korzystania z tego programu antywirusowego.
     • Kolejną świetną funkcją jest to, że jest w stanie wykrywać i blokować również zagrożenia związane z szpiegowaniem kamery internetowej.

     W każdym razie możesz sprawdzić więcej zalet korzystania z Webroot na swojej maszynie Alienware, przechodząc na oficjalną stronę internetową.

     Jest to pięć najlepszych narzędzi antywirusowych, z których można obecnie korzystać na komputerze Alienware lub laptopie. Zalecamy zapoznanie się z pełnym zestawem funkcji i zalet każdego oprogramowania przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Link do głównej publikacji