5 najlepszych programów antywirusowych na tablety z systemem Windows 10 |

Tablety z systemem Windows są klasą samą w sobie dzięki temu, że korzystają z oprogramowania Microsoft. Tablety z systemem Windows 10 są idealne do celów biznesowych i związanych z produktywnością.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Podobnie jak komputery stacjonarne, tablety z systemem Windows 10 potrzebują ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Odbywa się to za pomocą kompetentnego oprogramowania antywirusowego, które chroni przed zagrożeniami, w tym wirusami i oprogramowaniem ransomware.

Najlepsze narzędzia antywirusowe na tablety

Bitdefender (zalecany)

Bitdefender ostatnio rozmawiał z miastem dzięki wyjątkowym funkcjom ochrony, które wprowadza na stół. Mimo że są imponujące, mogą nie być dokładnie tym, czego większość ludzi spodziewałaby się przeczytać w następnej kolejności. Jedną z największych zalet Bitdefender jest fakt, że jest bezpłatny. Tak, zgadza się i nie, nie powinieneś tego robić. Oprogramowanie antywirusowe może w dzisiejszych czasach stanowić całkiem niezły grosz i jest to naprawdę wielu ludzi, których po prostu nie stać na zwykłą zapłatę za ochronę.

 • Jest to usługa bezpłatna, ale wyposażona w najnowocześniejsze funkcje i narzędzia, co czyni ją jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań antywirusowych w tej chwili;
 • Doskonale nadaje się do wykrywania i usuwania zagrożeń internetowych, dzięki czemu nawigacja online jest znacznie łatwiejszym zadaniem;
 • Jest wyposażony w funkcję menedżera haseł, która może być bardzo przydatna w sytuacjach, gdy użytkownik jest obciążony wieloma wrażliwymi danymi do żonglowania.

 — Kup teraz Bitdefender (50% zniżki)

Emsisoft Anti-malware

najlepszy zrzut ekranu antymalware emsisoft dla systemu Windows 10
To narzędzie jest niezwykle potężnym oprogramowaniem zabezpieczającym zaprojektowanym do działania nawet na komputerach stacjonarnych i laptopach o niskiej specyfikacji. Na rynku znajdziesz przyzwoitą cenę w porównaniu do innych. Blokuje wszystkie trojany lub złośliwe oprogramowanie ze złośliwych stron, po których poruszasz się. Dwusilnikowy skaner sprawdzi wszystkie pobrane lub zmodyfikowane pliki i ma system blokowania zachowań, który monitoruje twoje procesy pod kątem nierozpoznanych zagrożeń.

Oto, co oferuje Emsisoft Anti-malware:

 • Oferuje 4-warstwową ochronę w czasie rzeczywistym
 • Możliwości czyszczenia i odbudowy
 • Pokazuje rozszerzone dzienniki, aby sprawdzić poprzednie działania

    — Sprawdź teraz Emsisoft Anti-malware na ich oficjalnej stronie

BullGuard Antivirus (zalecany)


Dostępnych jest wiele rozwiązań antywirusowych i jest zrozumiałe, że ktoś może znaleźć niewielką różnicę między dostępnymi opcjami. Jednak przyjrzenie się nieco bliżej pomoże potrzebującym zobaczyć, że istnieją produkty takie jak BullGuard Antivirus, które wyróżniają się z tłumu. To też nie jest łatwa praca, dlatego znacznie ciekawiej jest zobaczyć, jak BullGuard radzi sobie na szczycie.

 • Zawiera usługi antyspamowe, które pozwalają zachować czystość wiadomości e-mail;
 • Zapobiega problemom wcześnie, zamiast próbować je naprawić po fakcie, co czyni go doskonałym narzędziem zapobiegania;
 • Usługa ma najwyższy poziom obsługi klienta, ponieważ wśród społeczności antywirusowych wiadomo, że obsługa klienta BullGuard jest na najwyższym poziomie;
 • Zawiera wsparcie i narzędzia do rozwiązywania wszelkiego rodzaju problemów, od programów szpiegujących po rootkity i trojany oraz wiele wersji systemu Windows.

 — Pobierz teraz Bullguard (bezpłatne pobieranie)

Malwarebytes

Wreszcie, mamy Malwarebytes. Malwarebytes poleca wiele rzeczy, w tym fakt, że może odróżniać znane zagrożenie od po prostu zagrożenia, które nie jest znane, ale mimo to stanowi zagrożenie. Oznacza to, że w dzisiejszych czasach kluczowe jest, aby rozwiązania antywirusowe mogły nie tylko identyfikować zagrożenia, ale także aktywnie je powstrzymywać. Kiedy tak wielu jego konkurentów koncentruje się na wzbogacaniu swoich baz danych, Malwarebytes wychodzi poza ograniczenie bazy danych i ocenia zagrożenia według ich działań, a nie nazw.

 • Jest wyposażony w wiele warstw ochrony, które zapewniają znacznie lepszą ochronę;
 • Chroni użytkowników przed wieloma różnymi rodzajami zagrożeń, w tym oprogramowaniem ransomware i exploitami;
 • Nie jest zaprojektowany zgodnie z tradycyjnym programem antywirusowym, co oznacza, że ​​zamiast pojedynczej misji może towarzyszyć innemu programowi antywirusowemu na twoim urządzeniu;
 • To, co inny program antywirusowy mógł pominąć, może łatwo zostać wykryte przez Malwarebytes i zakończone, działając jako drugi punkt kontrolny między Internetem a użytkownikiem.

 — Kup teraz Malwarebytes z oficjalnej strony internetowej

Norton

Norton to kolejny weteran konkursu na tytuł najlepszego programu antywirusowego. Jest już od dawna i nie pokazuje żadnych oznak rezygnacji w najbliższym czasie. Rozwiązanie antywirusowe Norton jest chwalone za wszechstronność i łatwość obsługi różnego rodzaju zadań na tym samym poziomie wydajności. Niezależnie od tego, co próbujesz osiągnąć na tablecie, Norton jest w stanie pomóc z właściwą ochroną.

 • Oferuje różnorodne wsparcie dla wszystkich rodzajów działań, od przeglądania Internetu po granie w gry;
 • Udaje mu się wykonywać swoją pracę bez obciążania tabletów i ich wydajności, umożliwiając użytkownikom swobodne wznawianie działalności;
 • Świetnie sprawdza się w przypadku zagrożeń niezwiązanych również z wirusami, takich jak śledzenie plików cookie i keyloggery, dzięki czemu stanowi fantastyczny pakiet ochrony dla dowolnego tabletu;
 • Jest wyposażony w preferencyjną funkcję skanowania, która pozwala użytkownikom w zasadzie wykluczyć pliki ze skanowania, jeśli tak zdecydują.

 — Kup teraz Norton z oficjalnej strony internetowej

Kaspersky

Kaspersky jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań antywirusowych. Podobnie jak jest dostępny na wszystkich innych platformach, tak samo można go używać na tabletach z systemem Windows. Zawiera narzędzia, których można oczekiwać od usługi tego kalibru, i nie robi wrażenia pod względem skuteczności. Łatwo jest zobaczyć, gdzie świeci najjaśniej, a to w jego surowej skuteczności usuwania. Nie znaczy to jednak, że nie radzi sobie świetnie w innych kategoriach.

 • Doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju złośliwym oprogramowaniem i jest w stanie bardzo skutecznie je usunąć;
 • Obsługuje wiele wersji systemu Windows, więc te, które nie działają w systemie Windows 10, mogą go jednak nadal używać;
 • Bardzo dobrze wykrywa niebezpieczeństwo, a nawet oferuje takie funkcje, jak ochrona przed phishingiem;
 • Dla tych, którzy obawiają się wycieku informacji bankowych, Kaspersky oferuje bezpieczną funkcję bankowości, która zapewnia nawet klawiaturę ekranową, która ukrywa wrażliwe dane.

 — Pobierz teraz wersję próbną Kaspersky z oficjalnej strony internetowej

Przy tak wielu świetnych dostępnych rozwiązaniach trudno jest stwierdzić, ile tabletów z systemem Windows może mieć problemy z utrzymaniem bezpieczeństwa. Dzisiejsze zaawansowane funkcje i różnorodne zestawy narzędzi umożliwiają bardzo bezpieczne i pomyślne korzystanie zarówno w trybie online, jak i offline.

Link do głównej publikacji