5 najlepszych narzędzi do śledzenia czasu z zrzutami ekranu w celu zwiększenia wyników

Potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania do śledzenia czasu na komputerze z systemem Windows? Ten artykuł Cię objął! W tym miejscu przyjrzymy się najbardziej niezawodnemu oprogramowaniu do śledzenia czasu z obsługą zrzutów ekranu dla systemu Windows, które są niedrogie i łatwo dostępne na rynku.

Zarządzanie czasem jest niezbędnym elementem skutecznego prowadzenia każdej firmy. W rzeczywistości jest to zwykle cienka linia między odnoszącymi sukcesy przedsiębiorstwami a tymi, które nie odnoszą tak dużych sukcesów.

Wynika to z faktu, że w większości przypadków właściciele firm spędzają większość czasu na obsłudze podstawowych operacji biznesowych, poświęcając niewiele czasu lub nie poświęcając czasu na strategię rozwoju firmy.

W tym przypadku zachęca się do mierności, a takie firmy stagnują (lub regresują), o czym można mówić niewiele lub wcale.

Jednak dzisiaj, wraz z pojawieniem się narzędzi do śledzenia czasu, właściciele firm, freelancerzy, a nawet pracownicy są w stanie zoptymalizować wykorzystanie swojego czasu, w celu osiągnięcia optymalnej produktywności i trwałego rozwoju firmy.

Dlatego w następnej części tego artykułu omówimy pięć najbardziej niezawodnych programów do śledzenia czasu dla systemu Windows. To oprogramowanie do śledzenia czasu, które jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows.

Najlepsze oprogramowanie do śledzenia czasu z obsługą zrzutów ekranu

1

Hubstaff

Oprogramowanie śledzące czas Hubstaff dla systemu WindowsHubstaff to wszechstronne oprogramowanie do śledzenia czasu dla systemu Windows. Jest zoptymalizowany, aby ułatwić zarządzanie czasem firmy i zapewnić optymalną produktywność w odpowiednim czasie.

Oprogramowanie jest platformą internetową, która jest kompatybilna z praktycznie wszystkimi systemami operacyjnymi. Istnieje również dedykowana obsługa systemu Windows i wielu innych systemów operacyjnych.

Funkcjonalność Hubstaff nie ogranicza się do śledzenia czasu; ma również na celu śledzenie postępów pracowników i przygotowywanie faktur płatniczych na podstawie zarejestrowanego czasu.

W związku z tym Hubstaff jest niezbędnym narzędziem dla freelancerów i właścicieli firm, których pracownicy pracują zdalnie. W skrócie, oprogramowanie jest w stanie zidentyfikować produktywnych członków zespołu i projekty, a także mniej produktywne.

Godne uwagi funkcje Hubstaff obejmują zaawansowane śledzenie czasu, grafik online, śledzenie lokalizacji (GPS), kompleksowe raporty, zrzuty ekranowe API, zgodność między platformami, bezpłatny okres próbny i wiele innych.

Hubstaff jest dostępny w trzech wariantach cenowych. To są:

  • Premium: 9 USD na użytkownika miesięcznie
  • Podstawowy: 5 USD za użytkownika miesięcznie
  • Solo Lite: bezpłatny

Wszystkie plany podlegają wstępnej 14-dniowej bezpłatnej wersji próbnej.

Uzyskaj Hubstaff

2)

DeskTime

Oprogramowanie do śledzenia czasu DeskTime dla systemu WindowsDeskTime jest powszechnie uważany za najlepszą alternatywę dla Hubstaff. W rzeczywistości większość użytkowników uważa, że ​​jest to najlepsze dostępne oprogramowanie do śledzenia czasu.

Oprogramowanie obsługuje rozszerzone wsparcie dla platform mobilnych i stacjonarnych / laptopów, w tym Windows, Linux, Mac, Android, iOS i tak dalej.

Ponadto DeskTime ma na celu zapewnienie pracodawcom nieograniczonego dostępu do działań swoich pracowników w godzinach pracy.

Dowiedz się więcej o oprogramowaniu do śledzenia czasu, sprawdzając tę ​​listę narzędzi.

Projekt oprogramowania zapewnia dynamiczny — konfigurowalny — pulpit nawigacyjny, w którym kierownicy zespołów mogą łatwo monitorować postępy członków zespołu, a także czas spędzany na poszczególnych projektach. To zachęciłoby każdy zespół do usiąść i ściśle przestrzegać wyznaczonych terminów.

Niektóre z podstawowych funkcji oprogramowania do śledzenia czasu DeskTime obejmują śledzenie tytułów systemu Windows, analizę wydajności, nieobecność kalendarz wakacji, niestandardowe raporty, zrzuty ekranu, otwarty interfejs API, bezpieczna baza danych, bezpłatny okres próbny i wiele innych.

DeskTime jest oferowany od 7 USD miesięcznie. Istnieje jednak wersja Lite, która jest dostępna za darmo.

Kup DeskTime

3)

TimeCamp

Oprogramowanie do śledzenia czasu TimeCamp dla systemu WindowsTimeCamp to kolejne popularne oprogramowanie do śledzenia czasu dla systemu Windows, z ogromną globalną bazą klientów. Jest kompatybilny z wieloma platformami, przeznaczony dla wszystkich klas systemów operacyjnych.

Ponadto jest elastycznie zbudowany, aby dostosować się do każdej firmy, niezależnie od wielkości; czy to małe, średnie czy duże przedsiębiorstwo.

TimeCamp to wszechstronny, zapewniający dynamiczne zestawy śledzenia czasu i zarządzania, fakturowania rozliczenia z klientami i funkcje generowania raportów. Te zestawy funkcji działają synchronicznie, aby przyspieszyć wydajność operacyjną i zwiększyć wydajność.

Aby zwiększyć produktywność, użyj jednego z tych internetowych narzędzi do planowania, aby utrzymać porządek swojego planu.

Kluczowe funkcje TimeCamp obejmują karty czasu pracy online, wykrywanie czasu wolnego, stawkę rozliczeń personelu, raportowanie dynamiczne, role i uprawnienia, płatności online, licznik czasu projektu, listy rzeczy do zrobienia, synchronizację i zarządzanie projektem, synchronizację faktur, śledzenie czasu online / offline, niestandardowe opodatkowanie, listy wprowadzające czas, słowa kluczowe, obsługa wielu walut (dla klientów rozliczających się), przypomnienia, bezpłatny okres próbny, wsparcie techniczne / obsługa klienta, zrzuty ekranu, integracja API i wiele innych.

TimeCamp oferuje bezpłatną wersję próbną dla wszystkich nowych użytkowników, choć na ograniczony okres jednego miesiąca. Istnieje również wersja Solo, która jest oferowana za darmo. Wersje premium — Basic i Pro — są dostępne odpowiednio za 7 USD (miesięcznie) i 10 USD (miesięcznie).

Uzyskaj TimeCamp

4

Toggl

Oprogramowanie do śledzenia czasu Toggl dla systemu WindowsToggl to proste, ale potężne oprogramowanie do śledzenia czasu dla systemu Windows. Jest to platforma hostowana w chmurze, z obsługą wszystkich urządzeń obsługujących sieć. Ponadto oprogramowanie ma dedykowane aplikacje dla systemów Windows, Android i iOS.

Toggl zapewnia kompleksowy przegląd czasu spędzonego przez każdego pracownika, a także całkowitego czasu poświęconego na każdy projekt. Umożliwia to uzyskanie jasnego, obiektywnego obrazu pracowników produktywnych i zadań, a także mniej produktywnych.

Możesz go łatwo wykorzystać do wystawiania rachunków klientom, awansowania pracowników, ustalania wynagrodzeń, przydzielania zapytań (gdzie i kiedy to konieczne), szkolenia i tak dalej.

Zasadniczo Toggl pomaga w optymalizacji wykorzystania czasu, a ostatecznym celem jest zwiększenie wydajności w celu ułatwienia rozwoju firmy.

Toggl oferuje potężny zestaw funkcji, które są hostowane na prostym, łatwym w obsłudze interfejsie. Niektóre z tych funkcji obejmują wykresy czasowe, kopie zapasowe danych (dwa razy dziennie), zarządzanie czasem, szczegółowe raporty, śledzenie czasu online / offline, bezpłatny okres próbny i więcej.

Toggl jest dostępny w trzech wariantach licencji: Starter, w cenie 10 USD za użytkownika (miesięcznie); Premium, 20 USD za użytkownika (miesięcznie); a Enterprise — 59 USD za użytkownika (miesięcznie). Wszystkie plany podlegają pierwszej bezpłatnej wersji próbnej.

Kup Toggl

5

Doktor czasu

Oprogramowanie Time Doctor do śledzenia czasu dla systemu WindowsTime Doctor to zoptymalizowane narzędzie do śledzenia czasu, zaprojektowane w celu zapewnienia niemal idealnych funkcji zarządzania czasem. Oprogramowanie jest elastycznie zbudowane, aby obsługiwać wszystkie typy urządzeń, w tym systemy komputerowe Windows / Mac / Linux i platformy mobilne Android / iOS.

Time Doctor to oparte na chmurze oprogramowanie, które oferuje wysoce konfigurowalną platformę, którą można łatwo dostosować do dynamicznego modelu operacyjnego, jako właściciel małej lub średniej / dużej firmy lub freelancer.

Aby ułatwić przejrzystość, szczególnie pracownikom zewnętrznym lub zdalnym, Time Doctor zapewnia (jako pracodawca) drogę do przechwytywania ekranu działań wszystkich pracowników. W ten sposób możesz śledzić postępy projektu i czas spędzony w czasie rzeczywistym.

Inne godne uwagi funkcje Time Doctor to: uproszczone śledzenie czasu, automatyczna lista płac, śledzenie GPS, śledzenie / monitorowanie adresów URL, analiza wydajności, szyfrowanie danych, bezpłatny okres próbny i wiele innych.

Time Doctor jest dostępny w trzech edycjach. Obejmują one:

  • Darmowa edycja 0 USD
  • Wersja Solo: 5 USD miesięcznie na użytkownika
  • Standard: 9,99 USD miesięcznie na użytkownika

Uwaga: Wszystkie plany podlegają wstępnemu 14-dniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu do oceny.

Kup teraz Time Doctor

Wniosek

Zarządzanie czasem jest oczywiście jednym z kluczowych motorów wzrostu w każdej firmie, zwłaszcza w firmach związanych ze świadczeniem usług.

Jednak często roboczogodziny marnuje się na przyziemne zadania, które w niewielkim stopniu przyczyniają się do rozwoju firmy. Aby ominąć tę nieadekwatność i poprawić wydajność i produktywność firm, opracowano narzędzia do śledzenia czasu.

W tym artykule krótko omówiliśmy pięć najczęściej używanych programów do śledzenia czasu dla systemu Windows. Dlatego, jeśli potrzebujesz, sprawdzone narzędzia są dla Ciebie zalecanym oprogramowaniem.

Link do głównej publikacji