5 najlepszych darmowych klientów poczty e-mail dla zwiększenia wydajności w 2019 r

Wiadomości e-mail są nadal najlepszym sposobem komunikowania się w miejscu pracy. Jednak większość ludzi nie ma zorganizowanych e-maili. Jest głośno, wszędzie i nikt z nas nie ma cierpliwości, aby sprzątać bałagan co drugi dzień.

Problem nasila się, gdy masz do czynienia z wieloma kontami e-mail na co dzień. Zarządzanie wszystkimi tymi kontami e-mail może zająć godziny godzin pracy, które wolisz spędzić na rozwoju firmy.

Tutaj przychodzą klienci e-mail, aby grać. Mimo że nowoczesne internetowe klienty poczty e-mail, takie jak Gmail i Hotmail, przeszły długą drogę i oferują prawie wszystkie funkcje, dzięki którym wiadomości e-mail są wolne od spamu i są uporządkowane, internetowi klienci poczty e-mail nie są jeszcze wykonalni, gdy masz do czynienia z wielu klientów e-mail przez cały czas. Konieczność pozostawiania otwartych wielu kart w celu ponownego zarządzania pocztą elektroniczną zaśmieca pulpit.

Tutaj przodują klienci poczty e-mail offline. Klienci poczty stacjonarnej mogą zarządzać wszystkimi adresami e-mail z jednego okna, przechowywać wiadomości e-mail do użytku offline, oferować najwyższej jakości szyfrowanie, oferować integrację aplikacji biznesowych, takich jak WhatsApp, Trello, Slack i inne.

Jeśli masz ochotę pochować się w wiadomościach e-mail i spędzać godziny na zarządzaniu kontami każdego dnia, oto lista najlepszych klientów e-mail do zwiększania produktywności, które pomogą Ci przeładować proces zarządzania pocztą e-mail, jak nigdy dotąd.

 1. Mailbird
 2. Klient eM
 3. Thunderbird
 4. Poczta
 5. Sylpheed
 • Przeczytaj także: 6 najlepszych zaszyfrowanych programów e-mail do ochrony danych [Lista 2019]

5 najlepszych klientów e-mail skoncentrowanych na wydajności

1

Mailbird (zalecane)

MailBird

 • Cena £ — Darmowy / Pro 7,2 USD rocznie / 23,7 USD życia

Gdybym w jednym zdaniu miał trochę poczty Mailbirda, otrzymałbym 4/5 gwiazdek. To powinno wystarczyć, aby powiedzieć, że jest to prawdziwa okazja i warto być główną aplikacją do obsługi poczty e-mail i powinieneś spróbować bez zastanowienia.

Mailbird to klient poczty e-mail premium dla użytkowników systemu Windows i jest dostępny w ramach rocznej i dożywotniej licencji, która jest przystępna dla wielu osób. Ale jest też darmowa wersja na wypadek, gdybyś szukał darmowego klienta poczty e-mail.

Darmowe konto zapewnia obsługę wielu kont, menedżera kontaktów, integrację aplikacji i licencję na użytek osobisty. Konta Pro umożliwiają korzystanie z Mailbird do celów komercyjnych, nieograniczoną konfigurację kont e-mail, funkcję drzemki e-mail, czytnik prędkości e-mail, szybki podgląd załączników, podstawowe opcje Mailbird i obsługę klienta oraz wszystko, co jest dostępne z bezpłatnym kontem.

Jako klient poczty elektronicznej Mailbird ma podstawowe informacje. Może wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, filtrować wiadomości e-mail i obsługuje skróty klawiaturowe w celu tworzenia i tworzenia nowych wiadomości e-mail itp.

Możesz zarządzać wiadomościami e-mail z wielu kont z jednego miejsca. Ma konfigurowalny układ z darmowymi motywami, dzięki czemu wygląda dokładnie tak, jak chcesz.

Następnie dostępna jest obsługa integracji aplikacji. Możesz używać aplikacji takich jak Facebook, Twitter, WhatsApp, Dropbox, Kalendarz Google, Asana, Slack, Trello, Todoist i inne bezpośrednio z klienta Mailbird.

Ponadto Mailbird ma również funkcje takie jak wyszukiwanie załączników, wyszukiwanie w łączeniu, niestandardowe dźwięki, czytnik prędkości i opcja drzemki do odkładania wiadomości na później i priorytetowego traktowania wiadomości e-mail.

Mailbird to doskonały klient poczty e-mail ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami w ofercie i znacznie ułatwia zarządzanie pocztą e-mail.

Wybór redaktorów
logo aplikacji klienta poczty mailbird
Mailbird

 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Przyjazny interfejs użytkownika
 • Dostępna darmowa wersja

Pobierz teraz Mailbird za darmo

 • Przeczytaj także: 4 najlepsze narzędzia do migracji poczty e-mail, aby bezpiecznie przełączać klientów e-mail

2)

Klient eM

Klient eM

 • Cena £ — Darmowy / Pro 49,95 USD na pojedyncze urządzenie / Pro 79,95 USD — 3 licencja na urządzenie

Dzięki doskonałym opcjom wyszukiwania, integracji aplikacji i obsłudze szerokiej gamy dostawców poczty e-mail, eM Client jest doskonałym klientem poczty e-mail dla użytkowników systemu Windows.

Występuje zarówno na kontach bezpłatnych, jak i premium. Darmowa wersja zachowuje większość funkcji oprócz obsługi VIP, nieograniczonej konfiguracji kont (w wersji bezpłatnej dozwolone są tylko dwa konta) oraz licencji na korzystanie z niej w celach komercyjnych. Chociaż plan Pro jest drogi, może być wart swojej ceny, jeśli potrzebujesz funkcji brakujących na darmowym koncie, a także używasz klienta poczty e-mail do celów komercyjnych.

Klient eM obsługuje prawie wszystkie technologie poczty e-mail, w tym POP3, SMTP, IMAP, Exchange i Office 365. Interfejs użytkownika jest prosty i intuicyjny. Wszystkie wiadomości e-mail można pogrupować w jednym folderze lub wyświetlić je osobno.

Widok konwersacji automatycznie grupuje wszystkie istotne rozmowy podobnie jak Gmail, dzięki czemu skrzynka odbiorcza jest znacznie czystsza. Wiadomości mogą być szyfrowane za pomocą PGP lub S / MIME w celu zabezpieczenia podpisanych dokumentów i informacji poufnych.

Ponadto dostaje również harmonogram wiadomości, szybki tekst, tłumacz e-mail, pocztę handlową, szablony i podpis, e-maile, kategoryzację i tagi i wiele innych.

Klient eM ma również funkcję zarządzania kalendarzem, która pozwala synchronizować dane z kont Gmail lub iCloud, tworzyć harmonogramy i harmonogram, wysyłać zaproszenia na spotkania i potwierdzenia, ustawiać przypomnienia i wiele więcej.

Ponadto możesz zarządzać kontaktami za pomocą funkcji takich jak kategoryzacja, scalanie kontaktów, automatyczna deduplikacja i wyczerpujące pola itp.

Klient eM sprawia, że ​​proces zarządzania pocztą e-mail i kontaktami jest dziecinnie prosty. Jest drogi niż Mailbird, ale oferuje więcej funkcji. Wypróbuj bezpłatną wersję, aby sprawdzić, czy spełnia twoje wymagania.

 • Pobierz em Client Premium Edition

3)

Thunderbird

Thunderbird

 • Cena £ — Wolny

Thunderbird (wcześniej znany jako Mozilla Thunderbird) to najpopularniejsze bezpłatne klienty e-mail, które oferują wszystkie funkcje za darmo i więcej z obsługą rozszerzeń bez żadnych zobowiązań.

Najnowsza wersja popularnego klienta e-mail przeszła gruntowny przegląd, dzięki czemu jest lepszy niż kiedykolwiek. Możesz dodać dowolną liczbę kont e-mail bez żadnych ograniczeń. Założenie konta e-mail jest tak proste, jak podanie adresu e-mail i hasła. W przypadku niektórych dostawców usług e-mail może być wymagane uwierzytelnienie.

Thunderbird pozwala również skonfigurować własny adres e-mail bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego. Książka adresowa pomaga zarządzać kontaktami za pomocą funkcji dodawania i edycji oraz dostosowywania jej za pomocą zdjęć, urodzin i innych szczegółów.

Thunderbird posiada zintegrowaną obsługę czatu dla wielu kanałów, w tym Facebooka, Google Talk, Twittera, XMPP i innych, z możliwością przeszukiwania rozmowy i otrzymanych wiadomości e-mail.

Inne przydatne funkcje oferowane przez aplikację obejmują przypomnienie załącznika, karty i wyszukiwanie, wyszukiwanie w sieci, pasek narzędzi szybkiego filtrowania, narzędzia wyszukiwania, menedżer aktywności do rejestrowania interakcji między klientem e-mail a dostawcami usług oraz duże opcje zarządzania plikami. A jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz rozszerzyć funkcjonalność, dodając zewnętrzne dodatki Thunderbird.

Na przykład, jeśli nie jesteś zadowolony z domyślnych dodatków antyspamowych, wypróbuj te najlepsze dodatki antyspamowe dla Thunderbirda.

Chociaż ten klient poczty e-mail może wymagać przyzwyczajenia się, jest doskonałą alternatywą dla rodzimego klienta poczty e-mail w systemie Windows 10. Jeśli nie korzystałeś wcześniej z Thunderbirda, nadszedł czas, aby spróbować.

Pobierz Thunderbird 

 • Przeczytaj także: Thunderbird vs OE Classic: jaki klient poczty e-mail jest najlepszy dla systemu Windows 10?

4

Poczta

Poczta

 • Cena £ — Bezpłatnie / Pro 8 USD miesięcznie

Mailspring to darmowy wieloplatformowy klient poczty e-mail, który uruchamia Twoją wydajność. Występuje zarówno w wersji darmowej, jak i pro z oczywistymi różnicami na liście funkcji.

Wersja Pro Mailspring oferuje takie funkcje, jak obsługa szablonów, bogate profile kontaktów, funkcja wysyłania później w celu zaplanowania odpowiedzi, przegląd firmy, możliwość odkładania wiadomości na później, śledzenie linków, potwierdzenia odczytu w celu lepszej analizy konwersji e-mail oraz możliwość wysyłania śledzenia przypomnienia.

Mailspring obsługuje wszystkie główne technologie poczty elektronicznej, w tym IMAP, SMTP i Office 365, co oznacza, że ​​możesz dodawać konta e-mail z Gmaila, Hotmaila, Yahoo i innych oraz zarządzać wszystkimi wiadomościami e-mail w jednym miejscu.

Możesz dodać nieograniczoną liczbę kont e-mail do klienta. Zaawansowane funkcje wyszukiwania pomagają w wyszukiwaniu treści wiadomości ze wszystkich połączonych kont.

Są też przydatne funkcje, takie jak możliwość dodawania podpisów do wychodzącej wiadomości e-mail, aby z łatwością dodać odrobinę profesjonalizmu. Podobnie jak w przypadku klienta eM, Mailspring oferuje funkcję tłumaczenia wiadomości e-mail w przypadku otrzymania wiadomości e-mail napisanej w nieznanym języku, sprawdzanie pisowni, aby uniknąć głupich błędów, oraz opcje dostosowywania, aby stylizować klientów poczty e-mail za pomocą wielu układów i motywów dopasowanych do nastroju na pulpicie.

Mailspring jest dostępny dla systemów Windows, Linux i OSX, a jeśli funkcje premium nie wydają się ekscytujące, możesz używać bezpłatnej wersji na zawsze.

Pobierz Mailspring 

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów antyspamowych dla twojego serwera e-mail Exchange

5

Sylpheed

klient poczty e-mail sylpheed

 • Cena £- Wolny

Sylpheed to kolejny darmowy klient poczty e-mail, dostępny dla użytkowników systemów Linux, Windows i Mac. W przeciwieństwie do innych klientów e-mail w tym zakresie, Sylpheed jest całkowicie darmowy, bez żadnych planów premium w ofercie.

Sylpheed ma co najmniej dwie dekady, a interfejs użytkownika nie różni się. Jednak w przypadku klienta pocztowego Sylpheed oferuje doskonałe opcje zarządzania pocztą e-mail dla osób poszukujących lekkiego, ale bogatego w funkcje klienta pocztowego, z którego może korzystać każdy.

Możesz rozszerzyć funkcjonalność za pomocą wtyczek innych firm. Sylpheed obsługuje wszystkie główne protokoły e-mail i umożliwia łatwą konfigurację wielu kont e-mail.

Minimalny interfejs użytkownika oznacza, że ​​Sylpheed nie ma zauważalnego wpływu na wydajność systemu, dzięki czemu użytkownik może przeglądać tysiące e-maili bez żadnych opóźnień.

Inne funkcje zarządzania pocztą e-mail, takie jak filtrowanie wiadomości e-mail, wyszukiwanie, kontrola wiadomości-śmieci / spamu oraz obsługa wielu języków sprawiają, że Sylpheed jest bardzo prostym, ale skutecznym klientem poczty e-mail dla zwykłych użytkowników.

Pobierz Sylpheed 

Wbudowane aplikacje pocztowe

Zarówno Windows, jak i OSX są dostarczane z własnymi klientami poczty e-mail zwanymi aplikacjami poczty. Wbudowane aplikacje wykonują pracę przez większość czasu i działają świetnie dla zwykłych użytkowników i dla tych, którzy lubią aplikacje z minimalnymi funkcjami.

Jeśli jednak jesteś profesjonalistą poszukującym aplikacji pocztowej, która może organizować wiadomości e-mail, oferować integrację aplikacji biznesowych i usprawnić cały proces zarządzania pocztą e-mail, ta lista klientów e-mail premium pod kątem wydajności powinna pomóc Ci zrobić więcej w krótszym czasie.

Upewnij się, że pobierasz z listy aplikacje, które lubisz, i dostosowujesz je do tej, która spełnia Twoje wymagania, a nie do tej, która ma większość oferowanych funkcji.

Link do głównej publikacji