4 najlepsze przeglądarki internetowe dla wyjątkowych wrażeń z Twittera

Twitter jest jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych i czasami może być naprawdę uzależniająca. Różni użytkownicy używają go do różnych celów. Niektórzy używają go do pracy i biznesu, podczas gdy inni używają go, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami na świecie (również z polityką).

Twitter ma dobrze zbudowaną aplikację na smartfony. Jednak aplikacja jest niewykonalna dla użytkowników systemu Windows, których praca wymaga, aby byli cały dzień na komputerze. To pozostawia użytkownika z klientem WWW na Twitterze.

Klient WWW Twitter działa bezbłędnie. Jednak w zależności od przeglądarki wrażenia użytkownika mogą być inne. Dobra przeglądarka internetowa z szybką szybkością ładowania i solidnym interfejsem użytkownika może naprawdę coś zmienić.

Przy tak wielu dobrych opcjach przeglądarki może być mylące, którą przeglądarkę internetową wybrać. Aby ci to ułatwić, przygotowaliśmy listę najlepszych przeglądarek na Twitterze, aby poprawić Twoje ogólne wrażenia.

Jakie są najlepsze przeglądarki na Twitterze?

1

Przeglądarka UR

pobierz UR-Browser

Przeglądarka UR to najnowsza przeglądarka na tej liście, ale oprócz unikalnego interfejsu użytkownika oferuje przejrzysty interfejs użytkownika, a przy tym używa mniej zasobów niż Chrome.

Po stronie bezpieczeństwa przeglądarka UR oferuje wbudowany skaner antywirusowy, który skanuje pobrane pliki w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i infekcji adware oraz powiadamia użytkownika, jeśli taki istnieje.

Przeglądarka UR ostrzega również użytkownika, gdy odwiedzasz witrynę podejrzaną o atak phishingowy lub złośliwe oprogramowanie. Ponadto automatycznie przekierowuje strony internetowe do bezpiecznej wersji HTTPS i wykorzystuje 2048-bitowy klucz szyfrowania RSA dla większego bezpieczeństwa.

Patrzymy na przeglądarkę w pełni poświęconą prywatności, co czyni ją idealną do mediów społecznościowych. Sieci społecznościowe, takie jak Twitter, ucztują na prywatnych danych w celu wyświetlania reklam.

Nie w przypadku wbudowanej sieci VPN oferowanej przez UR Browser i różnorodnych modułów zorientowanych na prywatność, które całkowicie eliminują konieczność rozszerzeń blokujących treści, których nie chcesz widzieć. Dobrze zaokrąglona przeglądarka z unikalnymi funkcjami i intuicyjnym interfejsem.

  • Pobierz przeglądarkę UR

2)

Mozilla Firefox

Mozilla Firefox

Po 13 latach długiego oczekiwania Mozilla wydała dużą aktualizację swojej przeglądarki Firefox z całkowitym przeglądem. Najnowsza przeglądarka zawiera nowe sztuczki, lepszą wydajność i tak stabilną jak wcześniej.

Obsługa rozszerzeń w Firefoksie zawsze zapewniała przeglądarce przewagę. Teraz programiści nadali mu nowoczesny charakter dzięki funkcjom takim jak logowanie bez hasła, a także automatycznemu blokowaniu programów śledzących reklamy, które zwiększają prywatność użytkowników.

W zakresie dostosowywania Firefox oferuje wbudowane motywy. Możesz wybrać nowy wygląd z kategorii motywów Firefoksa, a nawet stworzyć własny. Pasek narzędzi również można dostosować w zależności od zastosowania, a użytkownik może przeciągać go i upuszczać tam, gdzie chce.

Jeśli używasz Chrome, możesz przejść na Firefox za pomocą kilku kliknięć. Firefox pozwala z łatwością importować zakładki, hasło i inne dane z przeglądarki Chrome.

Firefox jest również wyposażony w bardziej wydajny silnik przeglądarki, który oferuje wyższą wydajność, mniejsze zużycie pamięci i kilka świetnych funkcji prywatności.

Pobierz Firefox

  • Przeczytaj także: 4 przeglądarki dla miłośników wideo, które musisz sprawdzić w 2019 r

3)

Google Chrome

Obraz Google Chrome

Google Chrome jest zdecydowanie jednym z pierwszych opcji, jeśli chodzi o preferowaną przez użytkownika przeglądarkę dla użytkownika systemu Windows. Dzięki czystemu interfejsowi użytkownika, narzędziom przyjaznym dla programistów i nowoczesnym standardom bezpieczeństwa Chrome jest na równi z każdą nowoczesną przeglądarką i wyprzedza ją w niektórych obszarach, takich jak obsługa rozszerzeń.

Najnowsza wersja Google Chrome przeszła przegląd interfejsu użytkownika, dzięki czemu przeglądarka dostosowuje się do nowoczesnego interfejsu użytkownika systemu Windows. Chociaż Chrome nie oferuje fantazyjnych funkcji, takich jak wbudowana sieć VPN lub bloker reklam, jednak poważnie traktuje bezpieczeństwo użytkowników.

Przeglądarka blokuje i powiadamia o wszelkich podejrzanych witrynach, które mogą rozprzestrzeniać złośliwe oprogramowanie lub zostać zhakowane w złośliwych zamiarach. Automatycznie przekierowuje również adres URL do bezpiecznej wersji (jeśli jest dostępna) i powiadamia, czy witryna próbuje załadować skrypty z nieznanych źródeł.

Inne funkcje oferowane przez Chrome to obsługa VR, ulepszone narzędzia programistyczne, przyzwoity menedżer haseł i czysty interfejs użytkownika.

Z drugiej strony Chrome nadal boryka się z tym samym problemem, że jest głodny zasobów. Dla porównania, Chrome wykorzystuje więcej zasobów do wydajnego działania niż przeglądarka Firefox lub Opera.

Ściągnij Google Chrome

4

Przeglądarka Opera

Przeglądarka Opera

Opera jest jedną z najbardziej niedocenianych przeglądarek dostępnych dla użytkowników systemu Windows. Jest to niezbędna przeglądarka, jeśli twoje połączenie internetowe jest słabe.

Przeglądarka Opera jest wyposażona w doskonały tryb Turbo, który przyspiesza ładowanie strony internetowej poprzez eliminację treści multimedialnych oraz wyskakujących okienek i reklam na stronie.

Zintegrowany bloker reklam pomaga w blokowaniu wszystkich irytujących reklam, a bezpłatna funkcja VPN umożliwia przeglądanie Internetu bez żadnych ograniczeń.

Inne godne uwagi funkcje oferowane przez przeglądarkę obejmują obsługę komunikatora Facebook oraz utrzymywanie głowy czatu na pasku narzędzi w celu łatwiejszego dostępu.

Funkcja migawki do przechwytywania szybkiego zrzutu ekranu, obsługa wirtualnej rzeczywistości w sieci VR, tryb oszczędzania baterii, tryb czytnika wiadomości, aby uniknąć rozproszenia, przeliczania walut i stref czasowych oraz mnóstwo opcji dostosowywania.

Jedynym frontem, w którym Opera tęskni, jest obsługa wtyczek. Jeśli jednak nie jesteś zależny od rozszerzenia swojej pracy, możesz zainstalować przeglądarkę Opera i cieszyć się darmową siecią VPN i innymi funkcjami prywatności.

Pobierz Opera

Wniosek

Są to jedne z najlepszych przeglądarek internetowych, których można używać do tweetowania i przesyłania dalej, dodawania plików multimedialnych lub po prostu „polubienia” ulubionych treści na Twitterze w płynny sposób.

Którą przeglądarkę wolisz najbardziej? Daj nam znać w komentarzach.

Link do głównej publikacji