4 najlepsze przeglądarki do streamowania Sky Go na PC w 2019 roku

Oglądanie telewizji online nigdy nie było łatwiejsze w erze transmisji strumieniowej, w tym usługi Sky Go od Sky TV. Uzyskiwanie dostępu do ulubionych programów w czasie, który jest dla ciebie najwygodniejszy, jest świetnym wyczynem. Ale ostatnio pojawiły się pewne problemy.

Jeśli masz subskrypcję Sky TV i chcesz korzystać z usługi Sky Go na komputerze z systemem Windows 10, aby oglądać ulubione kanały telewizyjne, przekonasz się, że Chrome nie obsługuje już witryny.

Stało się tak, ponieważ Sky Go wymaga do działania wtyczki Microsoft Silverlight, a firma Google niedawno przestała obsługiwać tę aplikację.

Z tych powodów w tym artykule zajmiemy się najlepszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku, które umożliwiają łatwy dostęp do Sky Go.

Z jakiej przeglądarki należy korzystać, aby przesyłać strumieniowo Sky Go na PC?

1

Przeglądarka UR

Twoja przeglądarka

UR Browser to bardzo wszechstronna i szybka przeglądarka, która daje możliwość korzystania z Sky Go na komputerze bez żadnych problemów.

Prędkości taktowane przez tę przeglądarkę uchronią Cię przed opóźnieniami podczas strumieniowania wideo, zapewnią wyraźne odtwarzanie dźwięku i bez żadnych problemów ze zgodnością.

To oprogramowanie jest naszym najlepszym wyborem, jeśli chodzi o oglądanie telewizji online za pomocą Sky Go ze względu na połączenie dwóch jego największych zalet. Zyskujesz wyższe prędkości niż podczas korzystania z Chrome, Opery lub Firefoksa, a ponadto jesteś stale chroniony online.

Przeglądarka UR zawiera również wbudowaną usługę VPN, której można użyć do uzyskania dostępu do treści wideo z krajów objętych ograniczeniami, a także chroni twoje informacje przed wścibskimi oczami online.

To narzędzie nie ładuje żadnych reklam ani wyskakujących okienek, co jest niezwykle przydatne na rynku nasyconym reklamami.

Pobierz przeglądarkę UR

2)

Mozilla Firefox

Firefox

Firefox to kolejna świetna opcja do oglądania Sky Go na komputerze z systemem Windows 10. To oprogramowanie daje możliwość dostosowania wyglądu i działania przeglądarki poprzez możliwość dodawania rozszerzeń i dodatków.

W ostatnich latach liczba rozszerzeń dostępnych dla Firefoksa została znacznie zmniejszona i chociaż ta przeglądarka jest nadal jedną z najlepszych opcji na rynku, niektórzy użytkownicy byli rozczarowani zmianą.

Odkąd został zmieniony na Quantum, Firefox oferuje dość przyzwoite prędkości ładowania i prędkości przesyłania strumieniowego. Wciąż jednak nie jest porównywalny z prędkościami przeglądarki UR.

Rozszerzenia, które są nadal dostępne w Mozzila App Store, mogą pomóc chronić Twoją prywatność, ale nie tak wydajne. Ze względu na fakt, że większość rozszerzeń jest tworzona przez firmy zewnętrzne, ryzyko kradzieży lub nielegalnego wykorzystania informacji jest nadal bardzo wysokie.

Innym powodem umieszczenia Firefoksa na drugim miejscu w tej górnej części jest fakt, że użytkownicy zgłosili problemy z przesyłaniem strumieniowym w Sky Go.

Nadal nie jest jasne, czy przyczyną problemu był wewnętrzny problem serwera z Sky, ale powoduje to migrację wielu użytkowników do innych opcji oprogramowania.

Pobierz Mozilla Firefox

 • 3)

  Opera

  Przeglądarka Opera

  Przeglądarka Opera to kolejna opłacalna opcja oprogramowania do użycia z kontem Sky Go. To oprogramowanie ma niższą prędkość ładowania strony niż Firefox i UR Browser, aw dziale strumieniowania wideo działa na tym samym poziomie co druga pozycja w tym artykule, Firefox.

  Opcje dostosowywania Opery są obszerne, ale zgłoszono, że interfejs i menu są nieco trudne do zrozumienia i użycia.

  Mimo że możliwości tej przeglądarki są wciąż mocne, nie można jej porównywać z przeglądarką UR na żadnym poziomie.

  Siła prywatności Opery jest przyzwoita, ale podobnie jak w przypadku Firefoksa wiele rozszerzeń to aplikacje innych firm. Może to otworzyć komputer na różne ataki cybernetyczne, ukradkiem znajdujących się w nich portów dostępu.

  W takim przypadku Twoje prywatne informacje mogą zostać łatwo skradzione, czego nikt nie chce.

  Pobierz Opera

  • 4

   Internet Explorer

   przeglądarka internetowa

   Jak wszyscy wiemy, Internet Explorer jest jedną z najwolniejszych i najbardziej błędnych przeglądarek, jakich możesz użyć, ale może być przydatny w określonych sytuacjach. W takim przypadku IE działa dobrze z Sky Go.

   Jego następca, Microsoft Edge, nie współpracuje z Sky Go, mimo że aplikacja Silverlight jest tworzona przez Microsoft.

   Prędkości przetwarzania i prędkości przesyłania strumieniowego w Internet Explorerze są wolniejsze niż w jakiejkolwiek przeglądarce wymienionej w tym artykule. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo online, które oferuje ta przeglądarka, oferta jest bliska zeru.

   Nie możesz rozszerzyć możliwości tego oprogramowania o zbyt wiele rozszerzeń, ale możesz pobrać bloker reklam, aby przynajmniej częściowo chronić się przed reklamami.

   Wniosek

   W tym artykule zbadaliśmy jedne z najlepszych przeglądarek dostępnych na rynku w 2019 roku, które pozwalają oglądać ulubione programy telewizyjne online za pomocą usługi Sky Go.

   Zdecydowanie najlepszą opcją dla tego zadania jest przeglądarka UR. Szybkość przesyłania strumieniowego i ładowania stron w tej przeglądarce jest niesamowita, a ponadto zyskujesz wbudowaną usługę VPN i doskonałą ochronę prywatności.

   Alternatywnie możesz użyć aplikacji Sky Go Windows 10. Możesz go znaleźć tutaj.

   Daj nam znać, jeśli ten przewodnik pomógł Ci obejrzeć ulubione programy w Sky Go, korzystając z sekcji komentarzy pod tym artykułem.

Link do głównej publikacji