4 najlepsze oprogramowanie do planowania planów działania dla Twojej firmy

Oprogramowanie do planowania map drogowych stało się integralną częścią biznesu, ponieważ są one wykorzystywane przez firmy do planowania działań, które odpowiadają zarówno długoterminowym, jak i krótkoterminowym celom biznesowym. Jeśli zastanawiasz się, jakiego oprogramowania do planowania map drogowych powinieneś używać dla swojej firmy, czytaj dalej, ponieważ ten post przedstawia jedne z najlepszych programów do planowania map drogowych dostępnych w maket.

Wspomniane przez nas rozwiązania programowe zostały przetestowane; dlatego mają ogólne cechy, dzięki czemu idealnie nadają się do konkretnych potrzeb w zakresie planowania mapy drogowej.

Najlepsze narzędzia do planowania planów działania dla firm

1

Zarząd w czasie rzeczywistym

oprogramowanie do planowania mapy drogowejTo oprogramowanie do planowania planów działania jest dobrze znane i ma przyjemną internetową platformę współpracy dla zespołów w różnych lokalizacjach. Oprogramowanie ma funkcje, które utrzymają wszystkich członków zespołu na tej samej stronie, na której możesz udostępniać i dodawać różne media, takie jak dokumenty, filmy i karteczki.

Ponadto płótno jest przyjazne dla użytkownika i zapewnia płynną i płynną współpracę w czasie rzeczywistym z członkami zespołu. Aplikacje tablicy mają doskonałe funkcje i zapewniają, że projekt zespołu przebiega zgodnie z planem

Istnieje jednak bezpłatne oprogramowanie próbne dla nowych subskrybentów, aby jednak móc korzystać z pełnych funkcji oprogramowania do planowania map drogowych, należy uaktualnić je do planów płatnych. Zaczyna się to od 8 USD miesięcznie rozliczanych rocznie.

Pobierz Realtime Board

 • 2)

  Wrike

  oprogramowanie do planowania mapy drogowejWrike to doskonałe oprogramowanie do planowania map drogowych, które dostarcza projekty i produkty na czas w ramach określonego budżetu. Oprogramowanie pomaga w funkcjach, które umożliwiają zarządzanie projektem od początku do zakończenia.

  Korzystając z Wrike, możesz tworzyć i przypisywać wymagania i przypisania do wspólnego pulpitu nawigacyjnego z członkami zespołu projektowego. Interfejs aplikacji jest dość intuicyjny, co ułatwia integrację nowych członków zespołu z projektem za pomocą tego narzędzia.

  Wrike zapewnia bezpłatną wersję próbną z ograniczonymi funkcjami i musisz dokonać aktualizacji, aby uzyskać pełne funkcje. Podstawowy abonament kosztuje 9,8 USD miesięcznie rozliczane rocznie. Tymczasem to oprogramowanie do planowania map drogowych jest dostępne na urządzeniach z systemem Windows.

  Uzyskaj dostęp do Wrike

  • 3)

   Hygger.io

   oprogramowanie do planowania mapy drogowejHygger.io jest doskonałą kompleksową platformą do zarządzania produktami dla małych i średnich firm. To oprogramowanie do planowania map drogowych pomaga zarządzać projektem od zaległości po udostępnianie unikalnych map drogowych, które zapewniają osiągnięcie założonego celu.

   Pomaga także w opracowaniu oprogramowania, które może być używane do zarządzania zespołem, od projektowania produktu po marketingowy dział sprzedaży i zasobów ludzkich.

   Ponadto oprogramowanie jest intuicyjnym narzędziem do zarządzania przepływem pracy i dość łatwo można je zintegrować z zespołami roboczymi, zwłaszcza członkami znajdującymi się w odległych lokalizacjach.

   Hygger.io jest dostarczany z bezpłatną wersją próbną, którą można uaktualnić, aby cieszyć się pełnymi funkcjami. Koszt podstawowy wynosi 9 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku.

   Uzyskaj dostęp do Hygger.io

   • 4

    Karta produktu

    oprogramowanie do planowania mapy drogowejTo oprogramowanie do planowania map drogowych jest powszechnie używane; w ten sposób pomaga zespołom produktowym wiedzieć, czego potrzebują ich klienci, i ustalić, co jest potrzebne do opracowania ich planów działania. Jest to niezbędne dla firm zorientowanych na klienta, które zatrudniają namiętnych członków zespołu, którzy wykorzystują opinie klientów, aby ulepszać produkty.

    Ponadto Productboard pomaga we współpracy między zespołami i umożliwia członkom uzyskiwanie informacji zwrotnych oraz śledzenie kamienia milowego. Funkcja zarządzania zasobami oprogramowania umożliwia członkom zespołu dzielenie się zasobami i informacjami.

    Jednak Productboard jest jednym z drogich dostępnych programów do planowania planów drogowych, kosztujących 49 USD miesięcznie, rozliczanych rocznie i jest oferowany z bezpłatną wersją próbną.

    Pobierz kartę produktu

    Podsumowując, wspomniane wyżej oprogramowanie do planowania map drogowych umożliwia prawidłowe zarządzanie projektem od początku do końca. Jednak chociaż niektóre programy są bezpłatne, inne nie, ale zyskujesz wartość planowania planów z funkcjami premium.

    W związku z tym możesz wybrać dowolne oprogramowanie, które wymieniliśmy powyżej, i wykorzystać je do potrzeb biznesowych i / lub zarządzania projektami.

    Czy korzystałeś z któregoś z wyżej wymienionych programów? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji