4 Android oprogramowanie do odzyskiwania danych na PC, aby uniknąć przykrych niespodzianek

W tym artykule przyjrzymy się jednemu z najlepszych programów do odzyskiwania danych dla systemu Windows 10, tj. Narzędzi do odzyskiwania systemu Android, które są obsługiwane w systemie Windows 10.

Android jest bez wątpienia najczęściej używanym zestawem smartfonów na całym świecie. Jest to przede wszystkim funkcja jego elastyczności, łatwości użytkowania i względnej przystępności cenowej (w porównaniu do iOS).

Jednak, podobnie jak większość urządzeń cyfrowych, utrata danych na smartfonach z Androidem stała się szalonym zagrożeniem, które należy ograniczyć. I chociaż można to łatwo zrobić za pomocą regularnego tworzenia kopii zapasowych plików, większość ludzi zwykle go przeoczywa. Odzyskiwanie staje się zatem ostatecznym rozwiązaniem.

Chociaż istnieje kilka lokalnych programów do odzyskiwania danych dla smartfonów z Androidem, są one zwykle nieskuteczne. W związku z tym najbardziej idealnym zestawem programów do odzyskiwania systemu Android są te, które są specjalnie zaprojektowane do pracy na komputerach stacjonarnych / laptopach. Ułatwia to proces odzyskiwania i zapewnia prawidłowe (i pełne) odzyskanie wszystkich utraconych danych.

Obecnie istnieje wiele programów do odzyskiwania systemu Android; jednak większość tych programów nie spełnia standardów. Tak więc, dla jasności, przyjrzymy się pięciu najtrwalszym programom do odzyskiwania danych z systemu Android Windows 10.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Androida dla komputerów z systemem Windows 10

1

iSkysoft Toolbox — Odzyskaj (Android)

Android oprogramowanie do odzyskiwania danych Windows 10iSkysoft Toolbox to kolejna najwyżej oceniana aplikacja do odzyskiwania danych, która tworzy naszą listę najlepszych programów do odzyskiwania danych dla systemu Windows. Jest kompatybilna ze wszystkimi standardowymi komputerami z systemem Windows, od Windows 10 do Windows XP.

Sprawdź ten przewodnik, jeśli chcesz użyć Windows XP na zawsze na twoim komputerze.

Ponadto oprogramowanie obsługuje wszystkie platformy Android nie później niż Android 7.0 (Nougat).

To oprogramowanie może odzyskać każdą formę utraconego lub usuniętego pliku, niezależnie od oryginalnego źródła, czy to karty SIM, pamięci wewnętrznej czy pamięci zewnętrznej.

Odzyskane pliki zazwyczaj obejmują wiadomości, e-maile, audio, wideo, kontakty, dokumenty graficzne i wiele innych. Co więcej, jest zbudowany, aby obsługiwać wiele marek tabletów i telefonów z Androidem, w szczególności Samsung, Sony, Google, Xiaomi, Huawei i HTC.

iSkysoft jest idealny do odzyskiwania plików, niezależnie od scenariusza utraty. Tak więc, niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś kontakt, czy karta SD została uszkodzona, program z łatwością odzyska wszystko w ciągu kilku minut.

Inne godne uwagi atrybuty tego narzędzia to: 3-etapowy proces odzyskiwania, 95% współczynnik odzyskiwania, elastyczna kompatybilność systemu (kompatybilna z praktycznie wszystkimi wersjami systemu Windows, w tym obsługa wszystkich systemów operacyjnych Android), przywracanie WhatsApp, tygodniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i więcej.

iSkysoft Toolbox — Recover (Android) jest dostępny w dwóch wariantach licencyjnych — licencja roczna i dożywotnia — odpowiednio za 39,95 USD (rocznie) i 49,95 USD (zakup bezwarunkowy). Ten model wyceny jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników systemu Windows.

  • Pobierz teraz iSkysoft Toolbox — Odzyskaj (Android)
  • Kup iSkysoft Toolbox — Odzyskaj (Android)

2)

AndroidSoft — Odzyskiwanie danych Androida

Android oprogramowanie do odzyskiwania danych Windows 10AndroidSoft to popularny program do odzyskiwania systemu Android zgodny z systemem Windows 10, z ponad 10 000 000 użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie zostało zaprojektowane do uruchamiania różnych poziomów odzyskiwania plików, od odzyskiwania pamięci wewnętrznej do odzyskiwania pamięci zewnętrznej.

Jest obsługiwany nie tylko w systemie Windows 10, ale także w starszych wersjach, takich jak Windows 8, Windows 7, Windows Vista i Windows XP.

AndroidSoft jest elastyczny, aby obsługiwać ponad 100 różnych marek tabletów i smartfonów z Androidem, z obsługą wszystkich wersji między Androidem Oreo — 8.1 a starym Androidem 3.2.

Microsoft może ożywić telefony z systemem Windows, przechodząc na system Android. Czy zgadzasz się z tym pomysłem?

Ponadto oprogramowanie może odzyskać do 17 różnych rodzajów plików, w tym MP3, MP4, DOCX, XLS, PPT, SMS, e-mail i tak dalej. W rzeczywistości jest w stanie przywrócić utraconą lub usuniętą historię WhatsApp.

Do godnych uwagi funkcji AndroidSoft należą: przyjazny interfejs użytkownika, podgląd plików (przed odzyskiem), eksport plików w wielu formatach, obsługa wielu platform mobilnych (6000+), 3-etapowe odzyskiwanie (uruchamianie, skanowanie i odzyskiwanie), przywracanie WhatsApp, usuwanie hasła blokady ekranu / odzyskiwanie i wiele innych.

AndroidSoft jest oferowany w cenie początkowej 39,95 USD (dla użytkowników systemu Windows), z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy przy każdym zakupie.

Kup AndroidSoft Android Data Recovery

3)

FoneDog Toolkit — Odzyskiwanie danych Androida

Android oprogramowanie do odzyskiwania danych Windows 10FoneDog Toolkit oferuje jedne z najlepiej dostępnych funkcji odzyskiwania danych Androida dla użytkowników systemu Windows. Jest kompatybilny z Windows 10 i starszymi wersjami, a także obsługuje komputery MacOS.

To oprogramowanie może odzyskać utracone lub usunięte pliki na wszystkich urządzeniach z Androidem, od Androida 2.3 w górę (do Oreo 8.1). I obsługiwane są praktycznie wszystkie marki telefonów z Androidem.

Ponadto FoneDog Toolkit jest przystosowany do uruchamiania odzyskiwania wielu typów plików i formatów, w szczególności audio (MP3), wideo (3GP, MP4, FLV, MKV i podobnych), dokumentów (DOCX, XLS, PPT), wiadomości (SMS), Czaty WhatsApp i tak dalej.

Podobnie jak inne znaczące programy do odzyskiwania danych, FoneDog Toolkit korzysta z 3-etapowego procesu (Skanuj — Podgląd — Odzyskaj), aby uruchomić odzyskiwanie plików. H.

Jednak, w przeciwieństwie do niektórych współczesnych, zawiera zaawansowany zestaw funkcji optymalizujących wydajność. Niektóre z tych funkcji obejmują: 100% odzysku, odzyskiwanie dziennika połączeń, wiele opcji przywracania i więcej.

FoneDog Toolkit — Android Data Recovery jest dostępny za 49,95 USD, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy przy każdym zakupie. Istnieje również wersja próbna, którą można pobrać za darmo.

  • Pobierz bezpłatną wersję próbną (dla systemu Windows)
  • Kup FoneDog 

4

U.Fone Odzyskiwanie danych Androida

Android oprogramowanie do odzyskiwania danych Windows 10U.Fone to zaawansowany program komputerowy, szeroko stosowany do odzyskiwania utraconych / usuniętych danych / plików Androida. Dlatego zaokrągla naszą listę najlepszych pięciu programów do odzyskiwania danych systemu Windows 10. Jest on obsługiwany we wszystkich wersjach systemu Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP (64-bit 34-bitowe).

To narzędzie jest zoptymalizowane do uruchamiania odzyskiwania na wszystkich platformach Android, od najnowszego Androida Pie (Android 9) do starego Androida 2.3.

Ponadto odzyskiwanie U.Fone dla Androida może odzyskiwać dane z kart SIM, pamięci wewnętrznej i pamięci zewnętrznej. Zasadniczo dzienniki połączeń, SMS-y, dokumenty audio, filmy itp. Są trafnie odzyskiwane przez odzyskiwanie systemu Android U.Fone.

Niektóre kluczowe funkcje tego narzędzia to: naprawa Androida, obsługa wielu języków, odzyskiwanie 4-etapowe (podłącz — skanuj — wybierz — podgląd odzyskiwanie), skanowanie standardowe (szybkie skanowanie), skanowanie zaawansowane (głębokie skanowanie), tworzenie kopii zapasowych danych, ekstrakcja danych i inne.

U.Fone Android Data Recovery jest oferowany w standardowej cenie licencji 49,95 USD. Istnieje jednak bezpłatna wersja próbna w ofercie, przed pełnym zakupem.

  • Pobierz bezpłatną wersję próbną (dla systemu Windows)
  • Kup (dla systemu Windows)

Wniosek

Powyżej znajdują się jedne z najlepiej dostępnych programów do odzyskiwania danych Android zgodnych z Windows 10.

Jeśli więc w dowolnym momencie utracisz niezbędny plik (na telefonie lub tablecie z Androidem), który należy w pełni odzyskać w krótkim czasie, po prostu wybierz jedno z wyżej zalecanych narzędzi, aby uruchomić proces odzyskiwania.

Chociaż wiele z tych rozwiązań skutecznie przywraca utracone lub usunięte dane Androida, możesz łatwo uniknąć utraty danych, wykonując kopię zapasową wszystkich niezbędnych plików na dysku zewnętrznym lub komputerze. W ten sposób nie będziesz potrzebować rozwiązania odzyskiwania.

Oto jak lepiej wykorzystać kombinację systemu Android-Windows:

  • 6 najlepszych aplikacji na Androida do sterowania Windows 10 z twojego telefonu
  • Najlepsze aplikacje do przesyłania plików systemu Android / iOS do systemu Windows 10
  • 3 najlepsze VPN dla Bluestacks do uruchamiania aplikacji na Androida gry na PC
Link do głównej publikacji