30 najlepszych gier do pobrania ze Sklepu Windows

Przegląd techniczny systemu Windows 10 został niedawno wydany. Nowy system operacyjny oferuje nam wiele nowych, interesujących funkcji, takich jak ulepszony interfejs użytkownika lub powrót Menu Start, a wielu użytkowników przełącza się na niego ze swoich starych systemów operacyjnych. Ale niezależnie od systemu operacyjnego lub urządzenia, jedna rzecz była kluczową częścią naszego korzystania z platform Windows. Najważniejszą rzeczą jest oczywiście gra!
najlepsze gry w App Store
Ponieważ gry są ważną częścią życia każdego użytkownika systemu Windows, różni programiści stworzyli różne gry z różnych gatunków. Ale tylko kilka gier wyróżnia się z tłumu jako najlepsze gry na rynku. Windows App Store to miejsce, w którym można uzyskać wiele gier, płatnych lub bezpłatnych. Stworzyliśmy listę trzydziestu najlepszych gier z Windows App Store, aby pomóc Ci wybrać najlepszą możliwą rozrywkę.

Ilomilo +

llomilo

Ta gra została opracowana przez Microsoft Studio i jest dostępna do grania na Windows Phone 7, Xbox 360, a teraz Windows 8.1. Twoim celem w trakcie gry jest ponowne połączenie ilo i milo przez wiele dobrze zaprojektowanych poziomów 3D. Jesteś w stanie kontrolować obie postaci, używając jednej z nich do otwierania drzwi lub tworzenia ścieżek dla drugiej, dopóki dwie postacie w końcu nie zejdą się na końcu poziomu. Gra jest bardzo dobrze wykonana i pięknie zaprezentowana, ale niektórzy użytkownicy uważają ją za nieco odrętwiałą. Możesz zdobyć tę ekscytującą grę logiczną z Windows App Store w cenie 4,99 USD.

Halo: Spartan Assault

halo spartański atak

Halo to prawdopodobnie najbardziej znana i odnosząca największe sukcesy seria gier nie tylko w historii Xbox, ale w historii Windows. Nowa, mniej wymagająca graficznie, dostosowana do tabletów wersja gry nie jest inna. Oferuje wszystko, co widziałeś w Halo, na przykład grupę futurystycznych broni i pojazdów lub towarzyszy niebędących członkami wywiadu, którzy nieustannie potrzebują cię, abyś uratował je przed ogniem. To, co niezwykłe w serii Halo, to podejście odgórne, ale działa bardzo dobrze wraz z elementami sterującymi na ekranie dotykowym. Możesz zdobyć Halo: Spartan Assault za 4,99 USD w Windows App Store, a także wersję Lite, która jest dostępna za darmo.

Szympans

chimact

Od czasu premiery gry Angry Birds podobne gry zaczęły pojawiać się na całym rynku. Jedna podobna gra znalazła się nawet na naszej pierwszej liście. Chimpact to interesująca mała gra, szczególnie dla użytkowników tabletów. Katapultujesz swojego małpiego przyjaciela w trakcie gry, zbierając banany, unikając wrogów i miażdżąc gąsienice. Jak już wspomniałem, gra działa najlepiej na tabletach, gdzie używasz palca, aby katapultować małego szympansa. Szympans nie wymaga wiele myślenia, więc jest idealny, jeśli potrzebujesz relaksu umysłu. Możesz kupić tę grę w cenie 4,99 USD, ale dostępna jest również bezpłatna wersja próbna.

Uzbrojony

uzbrojony

Uzbrojona to strategia czasu rzeczywistego oparta na klasycznym PC Starcraft. Wspaniałą rzeczą w Armed jest jego równa kompatybilność zarówno z ekranem dotykowym, jak i myszą. Gry wymagają budowania bazy, powiększania zasobów, obrony przed wrogami oraz eksplorowania i podbijania nowych terytoriów. Trochę trudno jest złapać wszystkie aspekty gry, ale świetny samouczek pokaże ci wszystkie kierunki. Możesz pobrać tę grę za darmo w Windows App Store.

Pinball FX2

jednoręki bandyta fx2

I wreszcie, nasze pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla prawdopodobnie najpopularniejszej gry Windows wszechczasów. Pinball to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier komputerowych wszechczasów, teraz w zmodernizowanej formie i zoptymalizowana pod kątem ekranów dotykowych. Tablety z ekranem dotykowym idealnie nadają się do gier w pinball, a nadają im zupełnie nowy wymiar i zdecydowanie zasługują na pierwsze miejsce na naszej liście najlepszych gier z Windows App Store. Ta nowoczesna jednoręki bandyta jest dostępna za darmo w Windows App Store i zdecydowanie powinieneś spróbować.

Brygada Blitz

aplikacja Blitz Brigade dla systemu Windows 8

Nie możemy powiedzieć, że Blitz Brigade opiera się na całkowicie oryginalnym pomyśle, ponieważ przypomina bardzo popularną strzelankę wieloosobową Valve, Team Fortress 2. Ale dla użytkowników Windows Phone jest to zdecydowanie najlepsza dostępna strzelanka dla wielu graczy w Windows App Store. Ta gra wieloosobowa FPS jest bardzo zabawna i interesująca do gry, i choć ma pewne drobne problemy i musisz poczekać na odrodzenie bez płacenia, Blitz Brigade jest nadal bardzo dobrym wyborem dla wszystkich graczy FPS online.

Asfalt 8 w powietrzu

Aplikacja Windows 8 Asphalt-8

Asphalt 8: Airborne to zdecydowanie najlepsza darmowa gra wyścigowa dostępna na rynku. Zapewnia wysokiej jakości grafikę i szybkie wyścigi zręcznościowe. Airborne całkowicie uzasadnia swój tytuł, z dużą ilością ramp i innych elementów gry, zachęcając graczy do wykonywania wspaniałych ogłuszeń powietrznych i wykonywania zapierających dech w piersiach skoków. Airborne oferuje 47 pojazdów o wysokich osiągach, osiem sezonów i ponad 180 wydarzeń z modami dla jednego gracza i dla wielu graczy.

Star Wars: Commander

Star-Wars-Commander Windows 8 aplikacja

Gry Star Wars kontratakują! Disney wydało to strategiczną grę Star Wars, Star Wars: Commander już jakiś czas temu, ale jakoś ostatnio stała się popularna. Gra jest również dostępna w sklepie Android App Store, ale jest znacznie mniej popularna niż jej konkurent, Clash of Clans. Jest to klasyczna platformowa gra strategiczna, w której wybierasz stronę, budujesz bazę i atakujesz bazy innych graczy, aby stać się najpotężniejszym graczem. Zbuduj więc swoje imperium, atakuj przeciwników i niech Moc będzie z tobą!

Przygody epoki lodowcowej

Epoka lodowcowa Przygody Aplikacja Windows 8

Po nie tak popularnej grze o budowaniu miast, Ice Age: Village, Gameloft postanowił naprawić wszystko w grze Ice Age: Adventures, która ma naprawdę dobrą historię. Gra składa się z kilku niesamowitych przygód, w tym ratowania słyszanych, odbudowywania wyspy i ratowania zwierząt. Jedną wielką cechą gry są ekscytujące minigry, w których możesz zagrać w niekończącego się biegacza lub zabawną grę logiczną. Mini gry mają również tablice wyników, dzięki czemu możesz konkurować ze znajomymi.

Rywalizujący Rycerze

rywalizujący rycerze Windows 8 aplikacji

A naszym zwycięzcą jest epicka średniowieczna akcja 3D firmy Gameloft, Rival Knights. To bardzo dobrze wykonana symulacja pojedynku średniowiecznego rycerza. Grafika w grze jest absolutnie oszałamiająca, z animacjami ruchu dla rycerzy i koni oraz dynamicznymi kątami kamery, masz wrażenie, że tak naprawdę walczysz. Możesz także rzucić wyzwanie innym „rycerzom” w pojedynkach dla wielu graczy lub wziąć udział w cotygodniowych turniejach PVP. Podsumowując, Rival Knights to najlepsza gra i wrażenia graficzne, które można uzyskać w Windows App Store za darmo.

Więcej niesamowitych gier ze Sklepu Windows

 • GT Racing 2: The Real Car Experience
 • Despicable Me: Minion Rush
 • Dungeon Hunter 4
 • Total Conquest
 • Kapitan Ameryka
 • Age of Empire: Castle Siege
 • Grand Theft Auto: San Andreas
 • FIFA 14
 • Zespół FIFA 15 Ultimate
 • Angry Birds Space
 • Bridge Constructor
 • Imperium Rzymskie
 • Szachy 3D
 • Zombie Driver HD
 • Symulator Farmy
 • Blockworld
 • Reckless Racing Ultimate
 • Catan
 • Big Buck Hunter
 • Doodle God

Link do głównej publikacji