3 najlepsze oprogramowanie szyfrujące Wi-Fi do ochrony wrażliwych danych

Istnieje wiele problemów związanych z bezpieczeństwem sieci Wi-Fi. Najczęstsze problemy dotyczą: integralności, poufności, uwierzytelniania, bluejackingu, wardriverów przeprowadzających ataki bezpieczeństwa i innych. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja sieć bezprzewodowa była jak najbezpieczniejsza, ponieważ musisz chronić się przed tak wieloma zagrożeniami, jak to tylko możliwe.

To gdzie Oprogramowanie szyfrujące zabezpieczenia Wi-Fi przydaje się, ponieważ pozwala zwiększyć bezpieczeństwo sieci.

Czasami możesz także zabezpieczyć swoją sieć, hakując własne Wi-Fi, aby lepiej zrozumieć swoje słabości zabezpieczeń Wi-Fi i jak zabezpieczyć swoje urządzenia przed nimi.

Wykrywając słabości i problemy bezpieczeństwa sieci, zanim zrobi to ktoś inny, będziesz w stanie zabezpieczyć swoją sieć i lepiej ją chronić przed cyberatakami. Sprawdź trzy najlepsze narzędzia do zwiększania bezpieczeństwa sieci.

Narzędzia do szyfrowania danych Wi-Fi, z których można korzystać w 2018 r

1

Tarcza Hotspot (zalecana)

Hotspot Shield

Jeśli chcesz zaszyfrować wszystkie dane, które wysyłasz podczas korzystania z połączeń Wi-Fi, Hotspot Shield jest jednym z najlepszych narzędzi, których możesz użyć. Ten program zabezpiecza Twoje dane w ciągu kilku sekund, zapewniając ci spokój.

Zobaczmy więc, co może dla Ciebie zrobić Hotspot Shield:

 • Hotspot Shield VPN chroni Twoją tożsamość i dane podczas korzystania z publicznych hotspotów Wi-Fi.
 • Szyfruje dane o ruchu w sieci, aby nikt nie wiedział, jakie strony odwiedziłeś. Oznacza to również, że Twoje wrażliwe dane (dane karty kredytowej, wiadomości, hasła itp.) Są szyfrowane i nikt nie może ich monitorować ani uzyskiwać do nich dostępu.
 • Możesz przeglądać Internet anonimowo.

Warto wspomnieć, że Hotspot Shield jest oprogramowaniem wieloplatformowym i można go używać w systemach Windows, Mac, iOS i Android.

    — Pobierz teraz Tarcza Hotspot

 • CZYTAJ TAKŻE: Przedłużacz Wi-Fi nie akceptuje hasła

2)

Wifi Protector

Niestety, obecnie zwykły program antywirusowy, który można pobrać za darmo i chronić system w 100%, to zwykła pamięć. Obecne zagrożenia pochodzą z wielu źródeł i w wielu formach, i mogą zrobić więcej niż tylko zaatakować twój system.

Mogą również zagrozić Twojej prywatności w Internecie, co jest dość poważne. Wi-i Protector oferuje zwiększone bezpieczeństwo i prywatność urządzeń podczas połączenia z Internetem. Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł cieszyć się jednym z najszybszych pakietów usług bezpieczeństwa VPN i Wi-Fi w jednym pakiecie.

Sprawdź niektóre z jego najlepszych funkcji:

 • Wifi Protector wykorzystuje jedne z najbardziej zaawansowanych i godnych zaufania systemów oraz niezawodnych technologii szyfrowania, aby mieć pewność, że będziesz mógł czuć się bezpiecznie podczas surfowania w Internecie.
 • Oprogramowanie jest wyposażone w prosty interfejs, dzięki czemu nawet początkujący mogą z niego korzystać bez problemów.
 • Wszystkie twoje surfowanie po sieci będą chronione przez 256-bitowe szyfrowanie, a to oznacza, że ​​będziesz w stanie zabezpieczyć się przed kradzieżą tożsamości, hotspotami, które nie są w 100% bezpieczne i więcej.
 • Wifi Protector jest w stanie ukryć Twój prawdziwy adres IP, a także zapewnia anonimowość i swobodę pozostawania online bez cenzury i ograniczeń.
 • Korzystając z jego narzędzia, będziesz także mógł cieszyć się szybkimi prędkościami VPN, które są idealne do przesyłania strumieniowego wideo i nie tylko.

Ochrona prywatności VPN ma również nieograniczoną przepustowość i czas, ale aby móc korzystać z tej funkcji, musisz uzyskać płatną wersję programu. Darmowa wersja jest ograniczona do jednej godziny dziennie.

Możesz spojrzeć na jeszcze więcej funkcji zawartych w tym przydatnym programie, przechodząc na stronę Wi-Fi Protector, gdzie możesz wybrać najlepszą opcję dla swoich potrzeb.

 • CZYTAJ TAKŻE: Czy VPN może poprawić ping i rozgrywkę? 4 najlepsze narzędzia VPN dla graczy

3)

Comodo TrustConnect

Comodo TrustConnect jest jednym z najlepszych programów do zwiększania bezpieczeństwa sieci. To narzędzie może Cię chronić, gdy korzystasz z publicznego połączenia Wi-Fi i nie tylko.

Przede wszystkim ten program gwarantuje ochronę twojego systemu na absolutnie wszystkich publicznych połączeniach Wi-Fi, a także szyfruje dane przesyłane przez twoje połączenie internetowe.

Zapoznaj się z bardziej ekscytującymi funkcjami i funkcjami, z których będziesz mógł korzystać, jeśli zaczniesz korzystać z Comodo TrustConnect:

 • To narzędzie jest naprawdę lekkie i chroni sieć i cały system bez zmagania się z wszelkimi rodzajami ingerencji w zwykłe operacje komputerowe.
 • Comodo TrustConnect jest w stanie bezpiecznie szyfrować wszystkie informacje przesyłane przez połączenia przewodowe i bezprzewodowe.
 • To narzędzie utworzy VPN w celu ukrycia wszystkich twoich osobistych informacji o surfowaniu po sieci i wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie.
 • Ta usługa bezpieczeństwa Wi-Fi jest w stanie stworzyć wirtualną osłonę wokół twojego systemu, która skutecznie ochroni ją przed hakerami.
 • Twój komputer będzie chroniony przed cyberprzestępcami, którzy zwykle skanują system, a nawet atakują go z używanej sieci lokalnej.
 • Comodo TrustConnect zaszyfruje cały ruch, a twoje wiadomości, hasła, nazwy użytkowników, dane osobowe i tak dalej będą bezpieczne.

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój system, zachowując jednocześnie połączenie z Internetem, po prostu przejdź do strony Comodo TrustConnect i sprawdź więcej niesamowitych funkcji, z których będziesz mógł skorzystać, jeśli pobierzesz to narzędzie.

Są to jedne z najlepszych narzędzi do szyfrowania Wi-Fi i zwiększania bezpieczeństwa sieci. Pamiętaj, aby przejść do ich stron internetowych i sprawdzić zestawy funkcji, które są spakowane w programach, aby podjąć najlepszą decyzję dla Twoich potrzeb.

Wszystkie te narzędzia koncentrują się na zapewnieniu wszelkiego rodzaju sposobów poprawy bezpieczeństwa podczas surfowania w Internecie i utrzymania bezpieczeństwa danych osobowych.

Wszystkie te narzędzia są kompatybilne z systemami z Windows, a ich interfejsy wahają się od łatwych do bardziej złożonych. Dlatego ważne jest, aby przeanalizować ich funkcje, aby zobaczyć, które oprogramowanie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom sieci i umiejętnościom technicznym.

Link do głównej publikacji