Zmień nazwę serialu telewizyjnego za pomocą programu Renamer

TV Show Renamer to darmowy program dla urządzeń z systemem Windows, którego można używać do zmiany nazw plików multimedialnych, zwłaszcza odcinków programów telewizyjnych i całych sezonów.

Wiele wydań seriali telewizyjnych w Internecie jest zgodnych z określoną konwencją nazewnictwa. Nazwy plików zwykle obejmują nazwę programu telewizyjnego, odcinek i sezon, format i grupę, która wydała określony odcinek lub cały sezon.

Informacje te są pomocne przed pobraniem wydań programów telewizyjnych, ponieważ pomagają użytkownikowi zidentyfikować program i jakość wydania.

Niektórzy użytkownicy, którzy pobrali seriale, zmieniają ich nazwy na swoim komputerze, zwłaszcza jeśli odcinki programu zostały pobrane z wielu źródeł, ponieważ często oznacza to różne schematy nazewnictwa.

To samo może dotyczyć ripów, które robisz na własnych lub cyfrowych filmach, które kupujesz.

Renamer programu telewizyjnego

zmień nazwę serialu telewizyjnegozmień nazwę serialu telewizyjnego

Ręczna zmiana nazw plików może być opcją, jeśli na komputerze przechowywanych jest kilka programów telewizyjnych; staje się uciążliwe, jeśli liczba ta przekroczy kilkadziesiąt.

TV Show Renamer to darmowy program dla systemu operacyjnego Windows, którego można używać do automatycznej zmiany nazw programów telewizyjnych.

Działa poprzez dodawanie odcinków TV do programu za pomocą menu plików, aby dodawać pojedyncze pliki lub pliki w folderach. Dostępnych jest kilka opcji konwersji, z których wszystkie są wybrane na początku.

Opcje konwersji zastąpią na przykład „.” za pomocą „”, usuń „-”, wielkie litery i usuń tekst, który nie jest częścią nazwy programu telewizyjnego ani sezonu / odcinka.

Niepotrzebnych opcji konwersji można odznaczyć w opcjach.

Możliwe jest ponadto określenie sezonu i formatu odcinka. Domyślny format to 1×01, który można zmienić na 0101, S01E01 lub 1-1-2010.

Kliknięcie przycisku Konwertuj zmienia nazwy programów telewizyjnych dodanych do programu.

Program telewizyjny Renamer nie ma opcji podglądu. Możliwe jest jednak cofnięcie zmian. Zadowalające wyniki można następnie przenieść lub skopiować do innej lokalizacji na komputerze.

Może się zdarzyć, że nazwy plików seriali telewizyjnych nadal zawierają potrzebne słowa. Dodatkowe niepotrzebne słowa można dodać w kategorii innych opcji. Te słowa są następnie automatycznie usuwane z nazw plików.

Inną opcją zapewnianą przez program jest możliwość dodawania tekstu, który program powinien zawsze zastępować innym tekstem. Może to być pomocne na przykład do zmiany nazw skrótów takich jak WS na Widescreen.

Słowa końcowe

Program telewizyjny Renamer zapewnia interesującą opcję dla osób pobierających seriale telewizyjne, aby automatycznie zmieniać nazwy pobranych programów.

Program mógłby użyć funkcji podglądu, najlepiej bezpośrednio w głównym interfejsie i automatyzacji, aby automatycznie zmienić nazwę.

Oprogramowanie jest kompatybilne z 32-bitowymi i 64-bitowymi wersjami systemu operacyjnego Windows. Pliki do pobrania są dostępne na stronie internetowej programu Codeplex.

Aktualizacja: program nie był aktualizowany od dłuższego czasu. Chociaż nadal możesz pobrać najnowszą wersję ze strony archiwum Codeplex, na której jest ona hostowana.

Powiązane artykuły

  • FileBot: automatyczna zmiana nazwy filmu i programu telewizyjnego
  • Ron’s Renamer: potężne narzędzie zmiany nazwy
  • Siren to elastyczna bezpłatna zmiana nazwy pliku dla systemu Windows
  • TV and Movie Organizer theRenamer

Podsumowanie
obraz oprogramowania
Ocena autora
1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdka1 gwiazdkaszary
brak oceny na podstawie 0 głosów
Nazwa oprogramowania
Renamer programu telewizyjnego
System operacyjny
Windows
Kategoria oprogramowania
Multimedia
Wstęp
http://tvshowrenamer.codeplex.com/

Link do głównej publikacji