Wystąpił problem z dostępem do Twojego pęku kluczy [EXPERT FIX]

Keychain to opracowany przez Apple system haseł dla systemu MacOS. Najwyraźniej istnieje problem z pękiem kluczy, który napotykają użytkownicy podczas próby uzyskania dostępu do OneDrive. Komunikat o błędzie Wystąpił problem z dostępem do Twojego pęku kluczy. Sprawdź, czy istnieje keychain logowania i czy OneDrive ma do niego dostęp. Jeśli pojawi się monit, zezwól na dostęp OneDrive do pęku kluczy wyskakuje, uniemożliwiając użytkownikom dostęp do platformy.

Jeden użytkownik wyjaśnił problem na forum pomocy technicznej.

„Nieoczekiwanie” (być może po automatycznej aktualizacji OneDrive) otrzymuję komunikat [Sprawdź, czy pęku kluczy logowania istnieje i OneDrive ma do niego dostęp]. Dostępne opcje to Zamknij OneDrive i spróbuj ponownie. Kiedy próbuję ponownie, przechodzę przez proces logowania (za pomocą MS Authenticator — i logowanie jest zatwierdzone), ale wiadomość powraca prawie natychmiast. Korzystam z najnowszej wersji OneDrive (zweryfikowanej w Mac AppStore).

Aby zapobiec występowaniu tego błędu, postępuj zgodnie z wytycznymi przedstawionymi poniżej.

Jak rozwiązać problem z dostępem do pęku kluczy w OneDrive

1. Usuń klucz buforowany OneDrive

  1. Naciśnij klawisze Command + spacja, aby otworzyć Wyszukiwanie Spotlight> wpisz brelok do kluczy i naciśnij klawisz Return.
  2. W polu wyszukiwania Dostęp do pęku kluczy wpisz OneDrive.Wystąpił problem z dostępem do Twojego pęku kluczy
  3. Z wyników wyszukiwania wybierz Autonomiczna pamięć podręczna OneDrive > naciśnij usunąć.
  4. Uruchom ponownie OneDrive. System automatycznie utworzy usunięty klucz.

Większość użytkowników nie ma pojęcia, że ​​mogą utworzyć nośnik instalacyjny systemu Mac OS w systemie Windows 10. Dużo pisaliśmy o tej procedurze. 

2. Zaktualizuj OneDrive

  1. Usuń OneDrive z systemu Mac OS.
  2. Pobierz plik instalacyjny OneDrive dla komputerów Mac tutaj.Wystąpił problem z dostępem do Twojego pęku kluczy
  3. Zainstaluj, zaloguj się i poszukaj ulepszeń.

Mamy nadzieję, że nasz szybki przewodnik pomógł ci rozwiązać problem uniemożliwiający dostęp do OneDrive. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zostaw komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji