Ustawienia karty nie mogą zostać zapisane w Microsoft Teams

Wielu użytkowników zgłosiło komunikat o błędzie informujący, że nie możemy zapisać ustawień Twojej karty w Microsoft Teams.

Nie zapomnij dodać białej listy do naszej witryny. Powiadomienie nie zniknie, dopóki tego nie zrobisz.

Nienawidzisz reklam, my to rozumiemy. My także. Niestety, jest to jedyny sposób, abyśmy nadal dostarczali znakomitą zawartość i wskazówki, jak rozwiązać największe problemy techniczne. Możesz wesprzeć nasz zespół 30 członków w kontynuowaniu ich pracy, umieszczając naszą listę na białej liście. Wyświetlamy tylko kilka reklam na stronie, nie utrudniając dostępu do treści.

Dodam twoją stronę do białej listy, nie obchodzi mnie to

Błąd jest zwykle spowodowany niewłaściwą składnią w kodzie strony, a znalezienie określonego błędu będzie wymagało sprawdzenia całego zakresu kodowania w celu znalezienia problemu. Aby to zrobić, musisz skorzystać z internetowej wersji Teams, korzystając ze strony internetowej.

Chociaż problem, który omawiamy w tym artykule, może być spowodowany innymi błędami wykrytymi w kodzie, istnieje kilka pojęć, które można zastosować na różne sposoby.

W dzisiejszym artykule opiszemy jedne z najlepszych metod rozwiązywania problemów w celu rozwiązania tego problemu. Postępuj dokładnie zgodnie z krokami przedstawionymi tutaj, aby uniknąć innych problemów.

Jak naprawić Nie można zapisać błędu ustawień karty w Microsoft Teams?

1. Zmodyfikuj wartość 3-app.min — *. Js wewnątrz debuggerakod komputerowy - nie mogliśmy't save your tab settings

Uwaga: Możesz znaleźć 3-app.min — *. Js  na ścieżce: https://statics.teams.microsoft.com/hashedjs/3-app.min-*.js lub naciskając Ctrl + P na klawiaturze i wyszukaj nazwę pliku.

  1. otwarty Chrom narzędzia programistyczne, naciskając F12 klawisz na klawiaturze.
  2. Szukaj handleSaveSuccess i umieść na nim punkt przerwania.
  3. Kliknij Zapisać przycisk.

Chcesz zainstalować Microsoft Teams na Windows 10? Mamy idealny przewodnik, który Ci w tym pomoże!

2. Sprawdź, czy adresy URL Twojej witryny są wpisane poprawnie

Kod komputerowy na ekranie - nie mogliśmy't save your tab settings
W przypadku, gdy adresy URL nie są takie same dla obu wartości validDomains i Adres URL witryny wewnątrz twojego kodu komputerowego.

Nie zrobienie tego sprawi Zespoły Microsoft pokaże ci komunikat o błędzie wspomniany powyżej.

Wartość validDomains musi zawierać dokładną kopię pliku Adres URL witryny więc między tymi dwoma elementami nie może wystąpić konflikt.

W dzisiejszym artykule zbadaliśmy niektóre z najczęstszych błędów wykrytych w kodzie Microsoft Teams. Aby naprawić błąd Nie mogliśmy zapisać ustawień karty, musisz uzyskać dostęp do narzędzi dla programistów, a następnie debugować cały kod.

Najpierw sprawdź problemy, które wymieniliśmy w tym artykule, a następnie postępuj zgodnie z normalną metodą debugowania.

Chcielibyśmy wiedzieć, czy ten przewodnik pomógł ci zidentyfikować problem. Daj nam znać, jeśli tak jest, korzystając z poniższej sekcji komentarzy.

Link do głównej publikacji