Twórz pokazy slajdów ze zdjęć za pomocą Icecream Slideshow Maker

Wszyscy lubimy tworzyć niesamowite prezentacje pokazów slajdów na naszym komputerze z systemem Windows, ale czasami może to być skomplikowana sprawa. Z tego powodu potrzebujemy programu, który może tworzyć pokazy slajdów, ale bez wszystkich kłopotów i kłopotów. Freeware, które chcemy polecić, znane jest jako Lody Slideshow Maker. Tak, pochodzą od ludzi, którzy tworzą wszystkie programy z dołączonym brandingiem Icecream — takie jak Icecream eBook Reader, Icecream PDF Converter, Icecream Image Resizer i Icecream Media Converter.

Lody Slideshow Maker dla Windows

Slideshow Maker 2

Icecream Slideshow Maker to bezpłatne oprogramowanie, które pozwala tworzyć pokazy slajdów ze zdjęciami i zapisywać je w różnych formatach, w tym wideo. To, co lubimy w Icecream Slideshow Maker, to fakt, że nie wymaga on żadnych szczególnych umiejętności, aby użytkownicy mogli wskoczyć i szybko zacząć działać.

Jeśli chodzi o formaty obsługi obrazów, oprogramowanie obsługuje JPG, JPEG, PNG, i SPRZECZKA.

Twórz pokazy slajdów ze zdjęć z muzyką

Po pobraniu i zainstalowaniu programu uruchom go i przygotuj się do tworzenia dzieł sztuki. Jak już powiedzieliśmy powyżej, tworzenie pokazu slajdów nie jest trudne, więc każdy powinien mieć możliwość zrobienia go bez większego zamieszania.

Aby utworzyć pokaz slajdów, po prostu przeciągnij i upuść obrazy do interfejsu użytkownika. Możesz także kliknąć „Dodaj zdjęcie”Lub„Dodaj folder”, Jeśli nie chcesz dodawać obrazów pojedynczo.

Gdy wszystko jest gotowe, użytkownicy mogą odtworzyć podgląd lub po prostu utworzyć pokaz slajdów, jeśli czują się komfortowo. Przed wykonaniem tego wszystkiego zalecamy jednak przyjrzenie się efektom przejścia, ponieważ każde zdjęcie ma efekt losowego przejścia.

Lody Slideshow Maker nie daje opcji decydowania o efektach przejścia przed dodaniem zdjęcia, więc to użytkownik musi wprowadzić zmiany później. Są w pobliżu 26 efektów przejściowych do wyboru, a wszystkie działały płynnie na naszym komputerze.

Jeśli chodzi o powiązania plików, każdy pokaz slajdów można zapisać jako WebM, MKV, lub MP4. Jeśli zamierzasz udostępniać swoje pokazy slajdów w Internecie, zalecamy używanie MP4 jako pierwszego wyboru, a WebM jako drugiego. WebM jest najlepszy dla Internetu, ale nie jest szeroko obsługiwany jako MP4.

Lody Slideshow Maker

Jeżeli chodzi o Ustawienia, można to znaleźć w lewym dolnym rogu programu. Kliknij na niego, a pojawi się szereg opcji. Stąd ludzie mogą zmienić domyślne prędkość pokazu slajdów wraz z domyślną przejście. Czy chcesz zmień rozdzielczość lub dodaj znak wodny do twojej pracy? Tutaj wszystko jest możliwe.

Ogólnie rzecz biorąc, Icecream Slideshow Maker to wystarczająco przyzwoite narzędzie. Nie ma tutaj zaawansowanych opcji, ale jeśli jesteś amatorem, te małe rzeczy nie są potrzebne. Pobierz go z oficjalna strona internetowa.

Szukasz alternatywy? Spójrz na Ezvid, 4K Slideshow Maker i IMGDissolver.

Link do głównej publikacji