Toshiba Encore vs Lenovo Miix2: Porównanie specyfikacji

Szukając niezawodnego i taniego tabletu z systemem Windows 8.1, prawdopodobnie uwzględniłeś 8-calowy Toshiba Encore i Lenovo Miix 2, oba te urządzenia są atrakcyjnym urządzeniem. Zobaczmy, kto wygra.
toshiba encore Windows 8.1 tani tabletNiedawno udostępniliśmy Wam wiadomości o rozpoczęciu przedsprzedaży w przypadku tabletów Toshiba Encore i Lenovo Miix2 Windows 8.1. I niektórzy z was zapewne zastanawiają się, który z nich jest lepszy i co warto kupić. Właśnie dlatego opracowaliśmy ten post porównawczy. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz także rzucić okiem na bitwę między Toshiba Encore a Asus T100.

Aby bardzo łatwo porównać Lenovo Miix2 z Toshiba Encore, w tym artykule zamieściliśmy obraz, aby ułatwić naszym czytelnikom, dzięki systemowi porównywania stworzonemu przez PhoneArena. Podkreśliliśmy na zielono specyfikacje, które są „zwycięskie”. Obraz nie zawiera wszystkich szczegółów, dlatego poniżej omawiamy resztę na liście punktowanej.

Lenovo Miix2 vs Toshiba Encore

Widzimy, że Lenovo Miix jest cieńszy i lżejszy niż Toshiba Encore, mierząc 0,31 cala i ważąc 11,2 uncji (0,317 kg) w porównaniu do 0,43 cala i 1,1 funta (0,5 kg). Tak jest lżejszy o 189 gramów i cieńszy o 0,12 cala. Kolejną ważną zaletą dla Lenovo Miix 2 jest cena, ponieważ obecnie kosztuje on 299 USD, czyli trzydzieści dolarów mniej niż cena Toshiba Encore 329 USD.

lenovo miix 2 vs toshiba encore

Toshiba nie wygrywa w dziedzinie aparatów fotograficznych, podobnie jak w przypadku Asus T100, ponieważ oba tablety są wyposażone w aparat o wysokiej rozdzielczości z aparatu 8 MP z kamerą HD 2MP do połączeń wideo i czatów. Oprócz wspomnianych wyżej dużych różnic, tabletki są w zasadzie takie same. Tak więc, w obecnej postaci, oczywiste jest, że Miix2 Lenovo jest tutaj zwycięzcą.

Link do głównej publikacji