Top 6 aplikacji zabezpieczających system Windows 10 do pobrania ze Sklepu

Niestety, Windows App Store nie oferuje wielu wysokiej jakości aplikacji zabezpieczających, ale na pewno warto o tym wspomnieć. Stworzyliśmy więc listę sześciu najlepszych aplikacji zabezpieczających, które do tej pory można było znaleźć w Windows App Store. Na tej liście wymieniliśmy różne narzędzia bezpieczeństwa, w tym niektóre skanery plików, narzędzia do szyfrowania haseł, dodatkowe narzędzia do niektórych programów antywirusowych na komputery i tak dalej.

aplikacje zabezpieczające Windows 10

Chroń swój komputer z systemem Windows 10 za pomocą tych aplikacji zabezpieczających

 1. Kaspersky Now
 2. Hasło kłódki
 3. McAfee Central
 4. Total Virus Scanner
 5. Subskrypcja VPN Shield
 6. Niszczarka 8

Kaspersky Now

kaspersky teraz wind8apps
Kaspersky Now jest zdecydowanie najlepszym dodatkowym narzędziem dla dowolnego produktu lub usługi Kaspersky Antivirus. Kaspersky Now wyświetla stan ochrony komputera bezpośrednio w interfejsie użytkownika systemu Windows 8 lub Windows 10. Nawet jeśli nie masz zainstalowanych żadnych produktów Kaspersky Lab na komputerze, Kaspersky Now nadal dostarcza cennych informacji na temat bezpieczeństwa twojego systemu.

Zapewnia również kanał RSS z witryny bezpieczeństwa Kaspersky securitylist.com. Kaspersky Now jest kompatybilny z: Kaspersky Internet Security i produktami Kaspersky Anti-Virus.

 • Hasło kłódki

  Hasło kłódka wind8apps

  Dzięki kłódce do hasła możesz łatwo zarządzać wszystkimi hasłami. Ten prosty administrator haseł wykorzystuje bardzo wydajne szyfrowanie AES-256, aby Twoje pliki były całkowicie bezpieczne. Password Padlock oferuje opcję tworzenia kopii zapasowych i przywracania wszystkich zaszyfrowanych haseł do OneDrive.

  Możesz nawet wykonać kopię zapasową haseł na jednym urządzeniu i przywrócić je na innym. Hasła są również bardzo łatwe do zarządzania, ponieważ są podzielone na kategorie. Kolejną świetną funkcją kłódki na hasło jest fakt, że nie ma żadnych dodatków.

  McAfee Central

  McAfee Central wind8apps

  McAfee Central zapewnia połączenie wszystkich subskrypcji, aktualizacji statusu i funkcji McAfee w jednym miejscu. Aplikacja wysyła ci status bezpieczeństwa, który zapewnia przegląd ochrony i ostrzega o wszystkich potencjalnych zagrożeniach i zagrożeniach dla twojego systemu.

  Przegląd członkostwa pozwala łatwo zarządzać subskrypcją, dzięki czemu zawsze możesz przedłużyć ją na czas. McAfee Central oferuje funkcję LiveSafe, osobistą płytkę szafki, która pozwala przechowywać wszystkie ważne dokumenty w bezpiecznym sejfie online. Podsumowując, McAfee Central jest zdecydowanie jedną z najlepszych aplikacji bezpieczeństwa z Windows App Store.

  • Total Virus Scanner

   Wind8apps Total Virus Scanner

   Total Virus Scanner to skaner plików online. Skanuje wszystkie pożądane pliki i aplikacje oraz informuje o wszystkich złośliwych działaniach na twoich przesłanych plikach (wirusy, trojany, robaki). Ta aplikacja umożliwia także przesyłanie dowolnych nieznanych aplikacji do tej aplikacji.

   Total Virus Scanner nie zapewnia ochrony w czasie rzeczywistym, więc jeśli chcesz być cały czas bezpieczny, musisz poszukać innej aplikacji zabezpieczającej.

   AKTUALIZACJA: Total Virus Scanner nie jest już dostępny w sklepie Microsoft Store. Alternatywnie możesz pobrać 360 Total Security. Ta aplikacja wyświetla informacje o stanie ochrony komputera, czasie uruchamiania i użyciu dysku itp.

   Subskrypcja VPN Shield

   VPN Shield wind8apps

   Subskrypcja VPN Shield to dodatkowe narzędzie do aplikacji komputerowych i mobilnych VPN Shield. Logicznie rzecz biorąc, nie można korzystać z subskrypcji VPN Shield bez zainstalowanej na komputerze aplikacji komputerowej VPN Shield dla systemu Windows. Ta aplikacja oferuje szeroki zakres opcji subskrypcji, od zaledwie kilku dni do całego roku. Umożliwia także różne metody płatności, dzięki czemu można uzyskać subskrypcję z dowolnego miejsca na świecie. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć konto VPN Shiled, i możesz zacząć.

   AKTUALIZACJA: Ta aplikacja nie jest już dostępna w Sklepie. Możesz jednak pobrać VPN Shield 2 jako alternatywę. Ta aplikacja zabezpieczająca szyfruje wiadomości, chroni datę online, zmienia Twoją rzeczywistą lokalizację i ukrywa adres IP, umożliwiając anonimową przeglądarkę. 

   • Niszczarka 8

    shredder8 aplikacja na Windows 10

    Inną interesującą aplikacją zabezpieczającą do zainstalowania na komputerze jest Shredder 8. Za pomocą tego narzędzia upewnisz się, że nikt nie będzie mógł przywrócić plików i folderów usuniętych z komputera.

    Shredder pozwala trwale zniszczyć zawartość pliku i wyczyścić wcześniej używane miejsce do przechowywania, dzięki czemu tajnych danych nie można przywrócić nawet za pomocą zaawansowanych narzędzi do odzyskiwania

    Jeśli więc pracujesz z poufnymi i poufnymi informacjami, ta aplikacja zapewni ci spokój.

    Tutaj zakończymy naszą listę. Jeśli masz jakieś sugestie lub rekomendacje dotyczące innych aplikacji zabezpieczających, daj nam znać w komentarzach poniżej.

Link do głównej publikacji