Top 5 łatwe w użyciu oprogramowanie do pisania Marathi dla systemu Windows 10

Nie zawsze ktoś chce pisać po angielsku na standardowej klawiaturze. Istnieją również inne języki, na które jest popyt, bez względu na to, czy dotyczy to transkrypcji, czy przesyłania zadań w innym języku.

Windows 10 jest wyposażony w ponad 7000 języków z całego świata.

Jednak użytkownicy nadal będą potrzebować osobnego oprogramowania do dodawania znaków specjalnych lub pisania w języku marathi. Te programy pomagają użytkownikom pisać w marathi bez dodawania nowych czcionek i nie tylko.

ZA Oprogramowanie do pisania Marathi dla Windows 10 jest to, czego potrzebujesz tutaj.

Od automatycznego uzupełniania do szybkiego pisania po automatyczną korektę, jest o wiele więcej, co czyni te programy niezbędnym dodatkiem do systemu Windows.

Oto lista najlepszych konwerterów języka angielskiego na marathi i oprogramowania do pisania dla systemu Windows 10.

Najlepsze narzędzia do pisania w Marathi na PC bez wysiłku

1

Google Input Marathi

Google Input Marathi oprogramowanie do pisania marathi dla systemu Windows 10

Google Input Marathi to bezpłatne oprogramowanie do pisania Marathi autorstwa giganta wyszukiwania, które ma responsywny i płynnie działający interfejs.

Jest to idealna opcja dla osób poszukujących wydajnego narzędzia do pisania Marathi w locie.

W rzeczywistości jest to praktyczny edytor tekstu wyposażony w niektóre podstawowe funkcje, w tym menu języka i możliwość wprowadzania znaków specjalnych w razie potrzeby.

Może nie oferować żadnych profesjonalnych funkcji ani funkcji sprawdzania pisowni w tym zakresie, ale najlepsze jest to, że obsługuje różne języki (ponad 50 języków międzynarodowych), w tym marathi.

Po wybraniu języka litery są zgodne z odpowiednimi klawiszami na klawiaturze komputera.

Jedną z jego innych głównych zalet jest to, że nie trzeba go pobierać i instalować osobno, więc nie ma obaw o użycie pamięci. Użytkownicy mogą również uzyskać rozszerzenie Chrome.

Cena: bezpłatnie

Uzyskaj Google Input Marathi

2)

Pisanie marathi

Marathi Typing Oprogramowanie do pisania marathi dla Windows 10

Marathi Typing to darmowy konwerter języka angielskiego na marathi i oprogramowanie do pisania, które można łatwo pobrać i zainstalować na komputerze.

Najlepsze jest to, że użytkownicy nie potrzebują nawet aktywnego połączenia internetowego podczas korzystania z tego oprogramowania. Ponadto jest wyposażony w różne opcje klawiatury, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać układ w oparciu o ich wymagania.

Użytkownicy mogą następnie pisać na dowolnej klawiaturze.

Oto lista zunifikowanego indyjskiego oprogramowania do pisania, w tym marathi. Sprawdź to teraz

W rzeczywistości zapewnia również wsparcie na miejscu dla prawidłowego zastępowania słów. Kolejną świetną funkcją jest funkcja autouzupełniania, która pomaga użytkownikom pracować znacznie szybciej.

Ta klawiatura Marathi ma różne układy:

  • Układ klawiatury ISM Marathi
  • Marathi Kruti Dev dla układu klawiatury
  • Układ klawiatury Marathi Shivaji Font
  • Układ klawiatury czcionki Kiran
  • Układ klawiatury Inscript
  • Układ klawiatury fonetycznej
  • Aplikacja na Androida

Cena: bezpłatnie

Uzyskaj pisanie marathi

3)

EnglishtoMarathiTyping.com

EnglishtoMarathiTyping.com oprogramowanie do pisania marathi dla systemu Windows 10

EnglishtoMarathiTyping.com oferuje użytkownikom wszelką pomoc w pisaniu w języku marathi na dokumencie Word lub na platformach społecznościowych takich jak Facebook

. Jednak użytkownicy musieliby najpierw pobrać oprogramowanie, aby uzyskać dostęp do funkcji pisania. To bezpłatne oprogramowanie, które pomaga użytkownikom efektywnie pisać w Marathi.

Po pobraniu i zainstalowaniu w systemie Windows nie jest już zależny od aktywnego połączenia internetowego do dalszego działania.

Dzięki prostej koncepcji użytkownicy nie muszą pamiętać skomplikowanego układu klawiatury Marathi. Wszystko, czego potrzebują, to napisać alfabet angielski na dokumencie, a po naciśnięciu klawisza spacji zostanie on automatycznie przetłumaczony na słowa marathi.

Jednokrotne naciśnięcie klawisza Backspace sugeruje opcjonalne słowa, które użytkownicy mogą wstawić do tekstu. Można go używać w dowolnym formacie, takim jak Word, Excel, Gmail i Facebook. Co najważniejsze, jest całkowicie bezpłatny.

Cena: bezpłatnie

Uzyskaj EnglishtoMarathiTyping

4

LipiKaar

Oprogramowanie do pisania marathi LipiKaar dla Windows 10

Lipikaar to technika pisania, która pozwala użytkownikom pisać w różnych językach indyjskich, w tym marathi przy użyciu standardowej klawiatury angielskiej.

Jest to proste, responsywne i łatwe w użyciu narzędzie, które pomaga użytkownikom pisać marathi na dokumentach Word, arkuszach Excel, prezentacjach i e-mailach.

Najlepsze jest to, że użytkownicy nie muszą być ekspertami w języku angielskim. W rzeczywistości pomaga użytkownikom myśleć w marathi.

Popraw swoje słownictwo angielskie dzięki tym rozszerzeniom słowników.

Chociaż nie wymaga żadnych naklejek na klawiaturze, daje również pełną kontrolę nad pisaniem. Działa na prostych zasadach, które pomagają użytkownikom idealnie wpisywać słowa. Pozwala nawet użytkownikom łatwo wpisywać najbardziej wymagające słowa.

Oprogramowanie opracowane specjalnie do użytku biznesowego jest kompatybilne ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

Cena: dostępna darmowa wersja; zaczyna się od Rs.299 na licencję PC na miesiąc.

Zdobądź Lipikaar

5

Baraha

Oprogramowanie do pisania Baraha Marathi dla Windows 10

Baraha zapewnia obsługę wielu języków, w tym marathi. Oprogramowanie służy do pisania w preferowanym języku i tworzenia dokumentów tekstowych, blogów, stron internetowych, arkuszy Excela, wiadomości e-mail, baz danych i prezentacji.

Oferuje podstawowe możliwości przetwarzania tekstu i jest wyposażony w edytor tekstu z obsługą Unicode. Jest również wyposażony w narzędzie, którego można użyć do szybkiej zmiany jednego języka na inny.

Baraha jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows, w tym Windows 10. Oferuje także unikalne narzędzia, takie jak FontConvert, które pomagają konwertować dokumenty między oprogramowaniem a czcionkami innych firm.

Cena: dostępna darmowa wersja; uaktualniona wersja zaczyna się od 24,95 USD

Zdobądź Baraha

Ostatnie słowa

Pisanie w innym języku może być skomplikowane, ale te narzędzia do pisania sprawiają, że pisanie w innym języku jest dziecinnie proste. Po prostu dokonaj wyboru z powyższej listy i zacznij pisać w marathi łatwo i sprawnie.

Link do głównej publikacji