Teleturniej Wipeout ma własną grę na Androida

Chociaż może nie być to znane czytelnikom na całym świecie, amerykańscy ludzie prawdopodobnie rozpoznają nazwę Wipeout. Jeśli nie znasz go, pozwól mi wyjaśnić. Jest to głupi teleturniej, w którym zawodnicy próbują pokonać absurdalnie zaskakujący tor przeszkód, który jest pełen nie tylko trudnych zadań, ale także ukrytych niebezpieczeństw, które czekają, aż zanurzą się w wodach poniżej.

Niezależnie od tego, czy widziałeś program, możesz zainteresować się faktem, że teraz pojawiła się aplikacja na telefon lub tablet z Androidem, aby dać ci posmak akcji, ale nie zanurzając się w tym procesie. Oczywiście nie wygrasz też żadnych nagród pieniężnych, więc jest to swego rodzaju kompromis.

„Przywitaj się z WIELKIMI KULAMI! Teraz możesz pokonać swoje ulubione przeszkody Wipeout na Androidzie i zdjąć zabawne Wipeout gdziekolwiek jesteś! Biegaj, skacz i nurkuj przez ulubione wyzwania z popularnego serialu”.

zrzut ekranu android

Gracze mogą wybierać spośród panelu zawodników, grać w specjalnym „trybie próby czasowej”, grać przez cały sezon — podobnie jak piłka Madden, rywalizować z przyjaciółmi i zbierać punkty za odblokowywanie nowych programów, zawodników i hełmów wzmacniających.

Gra działa płynnie i daje wrażenie prawdziwego programu telewizyjnego, ale bez poczucia prawdziwego ciosu w brzuch, który dostałbyś, gdybyś zaczął występ. Został wyprodukowany przez ABC TV wraz z popularnym, wieloletnim twórcą gier Activision. Nie jest to jednak darmowe, ale 1,99 USD nie jest złą ceną za marnowanie czasu na grę. I zapewnia niekończące się godziny rozrywki dla dorosłych i dzieci.

To nie jest Jeopardy. Nie przetestuje twojego dowcipu ani nie uczyni cię mądrzejszym. To po prostu dobra, czysta zabawa typu „kick-to-the-pachwina”. Tego, którego wszyscy potrzebujemy tu i tam.

Aktualizacja autorstwa Martina: Nie jest kompatybilny z telefonem Samsung Galaxy Note 2, nie wiem dlaczego.

Aktualizacja 2: Wydaje się, że jest to tylko USA.

Link do głównej publikacji